صفحه 42 از 58 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

سلام دوستان.خسته نباشید.
    دوستان برخی فامیل ها دو و یا چند بخشی هستند مثل سیدابراهیم پور.بنده در مدارکم به صورت seyed ebrahimpoor ولی در پاسپورتم بدون فاصلست به صورت seyedebrahimpoor.
    خواستم بدونم ایا این مورد مشکلی پیش میاره و لازمه دوباره پاسپورت بگیرم؟

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2004 نمایش پست ها
    سلام دوستان.خسته نباشید.
    دوستان برخی فامیل ها دو و یا چند بخشی هستند مثل سیدابراهیم پور.بنده در مدارکم به صورت seyed ebrahimpoor ولی در پاسپورتم بدون فاصلست به صورت seyedebrahimpoor.
    خواستم بدونم ایا این مورد مشکلی پیش میاره و لازمه دوباره پاسپورت بگیرم؟
    سلام
    نه مشكلي نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    نه مشكلي نداره
    مرسی دوست عزیز.میخواستم مجدد اقدام کنم که ظاهرا نیازی نیست.ممنون.

Junior Member

با سلام، خاستم بپرسم اسامی سید دار رو چه جوری بنویسیم تا هم خوندنش واسه دیگران سخت نباشه و مشخص باشه سید بخشی اصلی اسم کوچیک ما نیست و هم توی روادید به مشکلی برنخورم. من اسمم سیدشهریار هست. کدوم یک از سه مدل زیر بهتره به نظرتون؟ من خودم ترجیحم با سومی هست ولی نظرات پیشین رو میخوندم متوجه شدم ممکنه توی پیدا کردن مدارک مشکل به وجود بیاره و shahriar به صورت middle name برای اونا معنی پیدا کنه
    1- seyedshahriar
    2- seyed-shahriar
    3- seyed shahriar
    ضمنا من پاسپورت قدیمی پدرم رو دیدم حدودا ماله 20 سال پیشه، تو اون اسم سید رحیم را seyed rahim نوشته.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar70 نمایش پست ها
    با سلام، خاستم بپرسم اسامی سید دار رو چه جوری بنویسیم تا هم خوندنش واسه دیگران سخت نباشه و مشخص باشه سید بخشی اصلی اسم کوچیک ما نیست و هم توی روادید به مشکلی برنخورم. من اسمم سیدشهریار هست. کدوم یک از سه مدل زیر بهتره به نظرتون؟ من خودم ترجیحم با سومی هست ولی نظرات پیشین رو میخوندم متوجه شدم ممکنه توی پیدا کردن مدارک مشکل به وجود بیاره و shahriar به صورت middle name برای اونا معنی پیدا کنه
    1- seyedshahriar
    2- seyed-shahriar
    3- seyed shahriar
    ضمنا من پاسپورت قدیمی پدرم رو دیدم حدودا ماله 20 سال پیشه، تو اون اسم سید رحیم را seyed rahim نوشته.
    با تشکر
    سلام
    سومی منطقی تر هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    سومی منطقی تر هست
    آقا سپاس گزارم، فقط یه سوالی، الان اگه به صورت سوم بنویسم، برای اونا سید first name و شهریار middle name به حساب میاد؟
    برای اطلاع از وضعیت خودم میپرسم فقط.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar70 نمایش پست ها
    آقا سپاس گزارم، فقط یه سوالی، الان اگه به صورت سوم بنویسم، برای اونا سید first name و شهریار middle name به حساب میاد؟
    برای اطلاع از وضعیت خودم میپرسم فقط.
    خير اون ها ميدونند كه سيستم middle name منحصر خودشون هست

Junior Member

بچه ها من یه اشتباه ناجور کردم. کسی میدونه اگه تاریخ میلادی تولد مثلا یک ماه با تاریخ تولد شمسی فاصله داشته باشه، موقع صدور پاسپورت خودشون درستش می کنن یا نه؟ اخه من تو تافل و جی ار ای تاریخ تولد واقعیم رو به میلادی زدم و اصلا حواسم نبود که تو شناسنامه تاریخ تولدم 1 ماه فرق داره. حالا میخوام پاسپورتم هم با همین تاریخ میلادی باشه که با تافل و اینا مغایرت نداشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloofareabbi نمایش پست ها
    بچه ها من یه اشتباه ناجور کردم. کسی میدونه اگه تاریخ میلادی تولد مثلا یک ماه با تاریخ تولد شمسی فاصله داشته باشه، موقع صدور پاسپورت خودشون درستش می کنن یا نه؟ اخه من تو تافل و جی ار ای تاریخ تولد واقعیم رو به میلادی زدم و اصلا حواسم نبود که تو شناسنامه تاریخ تولدم 1 ماه فرق داره. حالا میخوام پاسپورتم هم با همین تاریخ میلادی باشه که با تافل و اینا مغایرت نداشته باشه.
    از كجا ميدونيد تاريخ تولد واقعيتون كي هست؟!!!
    توي فرمها ننوشتند كه شما جشن تولدتون رو كي ميگيريد يا كي خواهرتون براتون كادو تولد ميگيره؟
    نوشته تاريخ تولدتون كي هست (‌بر اساس شناسنامه منظورش هست )
    تاريخ تولد شما چيزي هست كه توي شناسنامه اتون نوشته شده ! براي همين تاريخ هاي ديگه رو فقط در حد گرفتن جشن تولدتون حفظ كنيد !‌ و فوكوس تون روي تاريخ تولدي باشه كه روي پاسپورت و شناسنامه اتون هست .
    نميتونيد تاريخ تولد ميلادي تون رو تغيير بديد در پاسپورت
    خود سيستم بر اساس تاريخ شمسي كه در شناسنامه هست به ميلادي تغييرش ميده.

موقع پرکردن فرم درخواست گذرنامه تو قسمت شغل نوشتم در حال حاضر شاغل نمی باشم آخه من تازه فارغ التحصیل شدم و دانشجو نیستم. بعد police +۱۰ تو فرم پرینتی که به من داد تا امضا کنم تو عنوان شغل من زده بود آزاد-کاسب !! الان خیلی پشیمونم چرا ننوشتم دانشجو . بهشون گفتم ولی نمیدونم درستش کردن یا نه؟ میخواستم بدونم عنوان شغل چقد مهمه مخصوصن که دمبال پذیرش از دانشگاه های خارجم. اصن عنوان شغل درج میشه تو گذرنامه و اینکه چجوری میشه عوض کرد. خواهش میکنم راهنماییم کنید استرس دارم!!
    ( البته نمیدونم این پیج مربوط به چه گذرنامه ای هستش. امیدوارم سوالم مربوط باشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)