صفحه 44 از 58 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط loxahmad نمایش پست ها
    سلام ببخشید دوستان میخواستم بدونم که کدوم اسم از همه درستره و ایا بقیه اسم ها هم صحیحن یا نه؟؟؟

sayed
    sayyed
    seyed
    seyyed
    syed
    sayd
    said

من بیشتر از همون اسم اخری استفاده میکردم تو ایمیل هام و نوشتن اسمم ...لطفا کمکم کنید که کدومو انتخاب کنم که درست تر باشه و بعدا با مشکل مواجه نشم مرسی
    seyyed از همه بنظر درستتر میاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

سلام
    محل تولد من در گذرنامه اشتباه نوشته شده. به جای «کرج» نوشته شده «تهران». (البته صادره تهران هست).
    به نظر شما باید تعویض انجام بشه یا با نوشتن توضیحات یا ملاحظات قابل رفع هست؟
    کسی چنین تجربه‌ای داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lagon666 نمایش پست ها
    سلام
    محل تولد من در گذرنامه اشتباه نوشته شده. به جای «کرج» نوشته شده «تهران». (البته صادره تهران هست).
    به نظر شما باید تعویض انجام بشه یا با نوشتن توضیحات یا ملاحظات قابل رفع هست؟
    کسی چنین تجربه‌ای داشته؟
    سلام
    كلن بايد پاسپورتتون عوض شه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات مشخصات گذرنامه از قبیل:اسپل اسم ،شماره گذرنامه و غیره

سلام دوستان خسته نباشيد....يه سوال داشتم..من ميخوام برم اولين گذرنامه ام رو بگيرم. فاميلي من خوش نيت هست به نظرتون khoshniat درسته يا khoshniyat يا khoshnyat???ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط fery95 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشيد....يه سوال داشتم..من ميخوام برم اولين گذرنامه ام رو بگيرم. فاميلي من خوش نيت هست به نظرتون khoshniat درسته يا khoshniyat يا khoshnyat???ممنون
    سلام. هرچی بنویسین فرقی نمیکنه چون خود ادراه گذرنامه مرکز خودش هرچی که بخواد مینویسه. مثلا من Haidari نوشتم ولی اونا Heidari زدن. حالا شما واسه اینکه خیالت راحت شه بنویس Khoshniat

نقل قول نوشته اصلی توسط fery95 نمایش پست ها
    سلام
    اسم هر چی كوتاه تر بهتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0030352 نمایش پست ها
    سلام. هرچی بنویسین فرقی نمیکنه چون خود ادراه گذرنامه مرکز خودش هرچی که بخواد مینویسه. مثلا من Haidari نوشتم ولی اونا Heidari زدن. حالا شما واسه اینکه خیالت راحت شه بنویس Khoshniat
    سلام
    اينطور نيست
    بعد از اينكه نسخه تايپي رو بهتون ميدن براي تاييد ميتونيد ديكته رو به سليقه خودتون اصلاح بفرماييد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    اينطور نيست
    بعد از اينكه نسخه تايپي رو بهتون ميدن براي تاييد ميتونيد ديكته رو به سليقه خودتون اصلاح بفرماييد
    تو برگه که هونی که من نوشته بودم بود، خود گذرنامه رو میگم وقتی که اومد Heidari بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0030352 نمایش پست ها
    تو برگه که هونی که من نوشته بودم بود، خود گذرنامه رو میگم وقتی که اومد Heidari بود.
    اشتباه از خودشون بوده ميتونستيد پيگيری كنيد

Junior Member

سلام.. من تازه عضو این سایت شدم
    برای اولین باره میخوام گذرنامه بگیرم..فرم گذرنامه گرفتم تو پر کردنش به چند تا مشکل کوچیک بر خوردم ممنون میشم راهنمایی کنید.

اول در مورد نام خودمه محمد مهدی کدومشون صحیح به نظر میاد؟ MOHAMMADMEHDI یا MOHAMMAD MEHDI
    دوم نام پدر حیدر Haider یا Haidar یا heidar
    سوم علامت ممیزه در بند 2 نوشته چنانچه در چهره شما علائمی مثله بریذگی سوختگی و .... وجود داره در قسمت علائم ممیزه بنویسید.
    قسمت صورت سمت چپ من یه بریدگی خیلی خیلی ریز از دوران 7 سالگی به یادگار مونده ... میخوام بدونم اینو باید به چه شکل بنویسم
    یعنی اگه بنویسم صورت سمت چپ کافیه؟ یا بریدگی خفیف سمت چپ؟

چهارم هم بند 4 کشور محل اقامت دائم تاریخ آخرین ورود و خروج رو میخوام خالی بزارم چون اولین بارم هم هست میخوام گذرنامه بگیرم.. اصلا شاید میخوام
    برای سیاحت یا زیارت یا مسئله کاری محل اقامت دائم ندارم. پس مشکلی نداره جای خالی بزارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)