صفحه 46 از 58 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

دوستان سلام
    یک سوال فوری برام پیش اومده اگر کسی کمک کنه ممنون میشم.
    من توی پاسپوت فامیلیم MIARALIPOUR نوشته شده در حالیکه در coe که همان نامه دانشگاه برای دریافت ویزاست،بصورت MIAR ALIPOUR نوشته شده.
    بنظرتون این فاصله تو درخواست ویزا مشکل ساز میشه؟

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_a نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یک سوال فوری برام پیش اومده اگر کسی کمک کنه ممنون میشم.
    من توی پاسپوت فامیلیم MIARALIPOUR نوشته شده در حالیکه در coe که همان نامه دانشگاه برای دریافت ویزاست،بصورت MIAR ALIPOUR نوشته شده.
    بنظرتون این فاصله تو درخواست ویزا مشکل ساز میشه؟
    سلام
    خير مشكلي نداره

سلام دوستان،

من اسمم محمد رضا هست. واسه تافل نوشتم Mohammad Reza. الان که ميخوام پاسپورت بگيرم اون قسمتی که بايد اسپل اسم رو وارد کرد (هر حرف رو تو يک خونه باید وارد کرد)، چجوری جای خالی بين mohammad و reza رو وارد کنم. يه خونه رو خالی بزارم؟ اصلا اداره گذرنامه اجازه میده جای خالی گذاشت بین این دو تا؟

در ضمن واسه GRE اجازه نداد این فاصله رو بزارم و نوشتم Mohammadreza. اميدوارم مشکلی پيش نياد.

ممنون

Junior Member Lili111 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط univers_m نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من اسمم محمد رضا هست. واسه تافل نوشتم Mohammad Reza. الان که ميخوام پاسپورت بگيرم اون قسمتی که بايد اسپل اسم رو وارد کرد (هر حرف رو تو يک خونه باید وارد کرد)، چجوری جای خالی بين mohammad و reza رو وارد کنم. يه خونه رو خالی بزارم؟ اصلا اداره گذرنامه اجازه میده جای خالی گذاشت بین این دو تا؟

در ضمن واسه GRE اجازه نداد این فاصله رو بزارم و نوشتم Mohammadreza. اميدوارم مشکلی پيش نياد.

ممنون
    اسم من هم دو قسمتی بود، اصلا خودتون رو نگران این چیزا نکنید. توی جی ار یی منم مثل شما سرهم نوشتم. چون اجازه نمیداد جدا بنویسم. ولی توی تافل و گذر نامه با فاصله. در فرم گذرنامه می تونید یه خونه رو خالی بزارید. این فرم گذرنامه که از پلیس به اضافه ده گرفتید رو وقتی پر کردید، کارمندان اونجا وارد کامپیوتر می کنن، بعد پرینتش رو میدن به شما که چک کنید اشکال تایپی چیزی نداشته باشه. آخرش فرم دستنویس خودتون رو هم همونجا بهتون پس می دهند.
    امیدوارم نگرانیتون برطرف شده باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Engr/ ShirazU

سلام دوستان. ممنون می شم افرادی که تجربه مشابه داشتن، من رو راهنمایی بفرماین
    من برای تافل، جی آر ای، ریزنمرات لیسانس و فوق و فرم application دانشگاه، نام خانوادگی م رو به صورت Rahimi-Borujerdi نوشتم.
    اداره گذرنامه اجازه می ده برای پاسپورت هم اسمم به همین شکل باشه و اون علامت dash بین دو قسمت اسم رو میشه برای اسم داخل پاسپورت هم رعایت کرد؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Engr/ ShirazU

سلام. لطفا دوستانی که اطلاعات دارن به من کمک کنن.
    من برای تافل، جی آر ای و فرم application دانشگاه، تاربخ تولدم رو 17 آوریل اعلام کردم. اما تاریخ دقیق میلادی برایر 19 آوریل هست.
    هنوز پاسپورت نگرفتم. اگه توی فرم اطلاعات پاسپورت بزنم 17 آوریل، توی اداره گذرنامه چک می کنن که ببینن این تاریخ دقیقا با تاریخ شمسی تولدم منطبق هست؟ یا همون تاریخی که خودم گفتم رو ثبت می کنن؟
    به نظر شما این بهتره یا اینکه از ای تی اس و دانشگاه بخوام تاریخ تولدم رو به 19 آوریل تصحیح کنن؟
    با تشکر

حضور محترم دوستان عزیز و گرامی عرض سلام، ادب و احترام دارم.

می خواستم بدانم که:

اسم «کیهان» به صورت "KEIHAN" صحیح است یا "KAYHAN" ؟

(در گذرنامه و تمامی مدارک مهاجرتی ما به صورت KEIHAN نوشته شده است.)

اسم «محمدعلی» به صورت "MOHAMMADALI" بدون فاصله و به هم چسبیده صحیح است یا به صورت "MOHAMMAD ALI" با فاصله؟ #289

ارادتمند شما
    ویرایش توسط babak4118 : December 6th, 2015 در ساعت 07:24 AM
    در صورت رضایت از پاسخ حقیر ، بر روی این پست و بر روی گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر کلیک فرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    حضور محترم دوستان عزیز و گرامی عرض سلام، ادب و احترام دارم.

می خواستم بدانم که:

اسم «کیهان» به صورت "KEIHAN" صحیح است یا "KAYHAN" ؟

(در گذرنامه و تمامی مدارک مهاجرتی ما به صورت KEIHAN نوشته شده است.)

اسم «محمدعلی» به صورت "MOHAMMADALI" بدون فاصله و به هم چسبیده صحیح است یا به صورت "MOHAMMAD ALI" با فاصله؟ #289

ارادتمند شما
    سلام
    هيچ استاندارد خاصی براي لاتين نوشتن اسامي كه با خط عربي نوشته ميشه وجود ندارد.
    حتي اگر وجود داشته باشه بر حسب تلفظ اسامي ممكنه تلفظها مختلف توي گويش هاي زبان هاي اقوام ايرانی باشه حتمن نبايد با لحجه فارسی تهرانی باشه.
    براي كيهاني هم هر جور كه خودتون ميپسنديد ميتونهKaihani ، Keyhani ،Keihani باشه حتي Keihany
    منتها حرف سوم Y رو من بيشتر ميپسندم به دليل اينكه نشون ميده سيلاب يا بخش در اين نقطه به پايان ميرسه و براي خارجي ها تلفظ راحتتر ميشه
    محمدعلی هم ميتونه با فاصله يا بی فاصله باشه

با سلام و اهدای ادب

احتراما سوالی از دوستان داشتم:

1) آیا افراد می توانند زمان صدور گذرنامه هجی (spell) نام شان را خودشان انتخاب و یا یادداشت نمایند؟

2) آیا تفاوت در نوع نوشتن نام خانوادگی بین پدر و پسر، دو برادر مشکلاتی برای اثبات رابطه بین آن ها به وجود می آورد؟

با تشکر و احترام
    ویرایش توسط MaMoMi : December 8th, 2015 در ساعت 12:17 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    با سلام و اهدای ادب

احتراما سوالی از دوستان داشتم:

1) آیا افراد می توانند زمان صدور گذرنامه هجی (spell) نام شان را خودشان انتخاب و یا یادداشت نمایند؟

2) آیا تفاوت در نوع نوشتن نام خانوادگی بین پدر و پسر، دو برادر مشکلاتی برای اثبات رابطه بین آن ها به وجود می آورد؟

با تشکر و احترام

سلام
    1. بله
    2. خير هر چند بهتره از يه استاندارد استفاده كنيد هميشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)