صفحه 47 از 58 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

سلام ببخشید من تا یه جاهایی خوندم کامنتارو ولی متاسفانه فرصت نشد همه رو بخونم پس اگر سوالم تکراریه پیشاپیش عذر میخوام. میخواستم بدونم اگر کسی ته فامیل داره(مثلا میلاد سعیدی تهرانی) توی شناسنامش، میشه ته فامیلو توی فرم پاسپورت وارد نکنه مثلا فقط بنویسه میلاد سعیدی؟ یا حتما باید عین شناسنامه باشه؟

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط jupinee نمایش پست ها
    سلام ببخشید من تا یه جاهایی خوندم کامنتارو ولی متاسفانه فرصت نشد همه رو بخونم پس اگر سوالم تکراریه پیشاپیش عذر میخوام. میخواستم بدونم اگر کسی ته فامیل داره(مثلا میلاد سعیدی تهرانی) توی شناسنامش، میشه ته فامیلو توی فرم پاسپورت وارد نکنه مثلا فقط بنویسه میلاد سعیدی؟ یا حتما باید عین شناسنامه باشه؟
    سلام
    نميشه همچين كاری رو انجام بديد
    نام پاسپورت بايد عينن و مطابق شناسنامه ی شما باشه
    مگر اينه پسوند فاميلتون رو قبل از گرفتن گذرنامه حذف نماييد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    نميشه همچين كاری رو انجام بديد
    نام پاسپورت بايد عينن و مطابق شناسنامه ی شما باشه
    مگر اينه پسوند فاميلتون رو قبل از گرفتن گذرنامه حذف نماييد
    خیلی ممنون از پاسختون. من توی فرمی که ثبت نام کردم واسه لاتاری اسم و فامیلمو نوشتم فقط بدون ته فامیل. اگر فرض کنیم من قبول شم اگر برم بعدش ته فامیلو حذف کنم و بعد پاسپورت بگیرم( با توجه اینکه الان پاس پورت ندارم اصلا.) ممکنه این مساله مشکلی ایجاد نکنه؟ یعنی چون بعد از قبولی بوده از نظر اونا دروغ محسوب نمیشه؟ البته بازم بگم من هنوز کلا پاسپورت ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jupinee نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. من توی فرمی که ثبت نام کردم واسه لاتاری اسم و فامیلمو نوشتم فقط بدون ته فامیل. اگر فرض کنیم من قبول شم اگر برم بعدش ته فامیلو حذف کنم و بعد پاسپورت بگیرم( با توجه اینکه الان پاس پورت ندارم اصلا.) ممکنه این مساله مشکلی ایجاد نکنه؟ یعنی چون بعد از قبولی بوده از نظر اونا دروغ محسوب نمیشه؟ البته بازم بگم من هنوز کلا پاسپورت ندارم.
    بريد فعلن پسوند فاميلتون رو بياندازيد چون اگر نشه انداختش در صورت قبولی در لاتری براتون دردسر ساز ميشه .
    تاريخش تعويض فاميلتون مهم نيست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication engineering in the University of Tehran

سلام، اسم من اسحاق هست.
    میخواستم ببینم برای گذرنامه میشه isaac بنویسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط isaac69 نمایش پست ها
    سلام، اسم من اسحاق هست.
    بله البته به افسر اداره گذرنامه هم ارتباط داره اين موضع كه زير بار بره يا نه
    اگر قبول نكرد ميتوني بهش بگی به لهجه محلی مون آخرش ك تلفظ ميشه با جای ق
    و حرف i صدای ا‍ٍ هم ميده در انگليسي مثلن bird
    من ميكاييل رو ديدم كه با اين ديكته نوشته شده Michael

نقل قول نوشته اصلی توسط isaac69 نمایش پست ها
    سلام، اسم من اسحاق هست.
    خیر باید Eshagh بنویسید

بنده در چندین جا دیدم از Eshagh استفاده میکنن معمولا.....

100% چک میکنن .... شک نکنین....

سلام بچه ها

امروز رفتم پليس +10 و طبق صحبت دوستان فکر ميکردم اسمم رو هرچی بخوام ميتونم بنويسم. اسم من تو مقاله ها و امتحانای زبان و همچنين فرم های اپلای Mohammad Reza Doraghi هست. اما پلیس +10 گفت بايد بنويسی Mohammadreza Dowraghi وگرنه برگشت ميخوره و بايد دوباره هزينه کنی. من همونی که دوست داشتم رو زدم. به نظرتون برگشت ميخوره؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)