صفحه 48 از 58 نخستنخست ... 3839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط chita نمایش پست ها
    سلام بچه ها

امروز رفتم پليس +10 و طبق صحبت دوستان فکر ميکردم اسمم رو هرچی بخوام ميتونم بنويسم. اسم من تو مقاله ها و امتحانای زبان و همچنين فرم های اپلای Mohammad Reza Doraghi هست. اما پلیس +10 گفت بايد بنويسی Mohammadreza Dowraghi وگرنه برگشت ميخوره و بايد دوباره هزينه کنی. من همونی که دوست داشتم رو زدم. به نظرتون برگشت ميخوره؟

ممنون
    سلام
    نميخوره

Junior Member Piale آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

سلام دوستان
    من از سال 2012 پاسپورت دارم. اون موقع که درخواست گذرنامه دادم، فامیلیم رو sedighi نوشته بودم؛ اما بعدا که گذرنامه اومد دیدم seddighi نوشته شده. معترض که شدم گفتن همهینه که هست تشخیص ما این بوده!!. خلاصه منم چون خیلی به رفتن فکر نمیکردم و خیلی از اهمیت موضوع باخیر نبودم بیخبال شدم. الان یعد از 4 سال قصد اپلای و ادامه تحصبل دارم کلیه مقاله هام، کنفرانس هام، ریز نمرات و دانشنامه هام با d نوشته شده یجای dd. میخواستم ببینم این موضوع برام مشکل ساز میشه؟ اگر اره، میتونم پاسپورتمو عوض کنم؟ الان بهترین کاری که میشه کرد چیه؟ممنون میشم جواب منو سریع بدید واقعا کارم اورژانسیه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Piale نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از سال 2012 پاسپورت دارم. اون موقع که درخواست گذرنامه دادم، فامیلیم رو sedighi نوشته بودم؛ اما بعدا که گذرنامه اومد دیدم seddighi نوشته شده. معترض که شدم گفتن همهینه که هست تشخیص ما این بوده!!. خلاصه منم چون خیلی به رفتن فکر نمیکردم و خیلی از اهمیت موضوع باخیر نبودم بیخبال شدم. الان یعد از 4 سال قصد اپلای و ادامه تحصبل دارم کلیه مقاله هام، کنفرانس هام، ریز نمرات و دانشنامه هام با d نوشته شده یجای dd. میخواستم ببینم این موضوع برام مشکل ساز میشه؟ اگر اره، میتونم پاسپورتمو عوض کنم؟ الان بهترین کاری که میشه کرد چیه؟ممنون میشم جواب منو سریع بدید واقعا کارم اورژانسیه.
    سلام٬‌من اطلاع ندارم که مشکلی پیش میاد یا نه ولی منم همین مشکل را داشتم٬ و رفتم پاسپورتم را عوض کردم٬‌البته همه هزینه ها را دوباره دادم٬ به من گفتن که باید بری ترجمه شناسنامه بیاری٬ بعد که بردم گفتن این چیه٬ قبول نمی کردن که عوض کنن ولی منم کوتاه نیومدم و اصرار کردم و بالاخره قبول کردن٬ پاسپورت قبلی را گرفتن٬ بعد یک هفته هم پاسپورت جدیدم با پاسپورت قبلی پانچ خورده اومد
    شایدم هیچ وقت مشکلی پیش نمی اومد ولی خیال خودمو راحت کردم
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط chita نمایش پست ها
    سلام بچه ها

امروز رفتم پليس +10 و طبق صحبت دوستان فکر ميکردم اسمم رو هرچی بخوام ميتونم بنويسم. اسم من تو مقاله ها و امتحانای زبان و همچنين فرم های اپلای Mohammad Reza Doraghi هست. اما پلیس +10 گفت بايد بنويسی Mohammadreza Dowraghi وگرنه برگشت ميخوره و بايد دوباره هزينه کنی. من همونی که دوست داشتم رو زدم. به نظرتون برگشت ميخوره؟

ممنون
    امروز گذرنامم با اسمی که خودم زده بودم اومد. نمیدونم چرا پلیس + 10 بیخودی بهم استرس داد. خدا همه مریضا رو شفا بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Piale نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    شما به کجا اعتراض کردید؟ واستون عوض میکنند. نگران نباشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان.
    من امروز پاسپورتم رو دریافت کردم. محل تولد من QOM زده شده. این درحالیه که در کلیه مدارک تحصیلیم متولد GHOM خوردم. به نظرتون این مشکل ساز میشه یا برم پاسپورتم رو عوض کنم؟ کسی تا حالا همچین مشکلی داشته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanmoh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من امروز پاسپورتم رو دریافت کردم. محل تولد من QOM زده شده. این درحالیه که در کلیه مدارک تحصیلیم متولد GHOM خوردم. به نظرتون این مشکل ساز میشه یا برم پاسپورتم رو عوض کنم؟ کسی تا حالا همچین مشکلی داشته؟

دوستان ممنون میشم اگر سریع من رو راهنمایی کنید. چون امروز رفتم پیگیر تعویض گذرنامه شدم ولی میگن این موضوع به کد شهر مربوط میشه و سیستم خودش وارد میکنه و دستی نیست. حالا اگر ایرادی وجود داشته باشه باید مدارکم رو دوباره ترجمه کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanmoh نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اگر سریع من رو راهنمایی کنید. چون امروز رفتم پیگیر تعویض گذرنامه شدم ولی میگن این موضوع به کد شهر مربوط میشه و سیستم خودش وارد میکنه و دستی نیست. حالا اگر ایرادی وجود داشته باشه باید مدارکم رو دوباره ترجمه کنم.
    مشكلي نداره
    ورژن مختلف از شهرهای ايران به خط لاتين وجود داره

Junior Member

سلام
    من اين دوتا انتحان آيلتس وجي آر اي يدونه حرف تو فاميليم با بقيه مداركم فرق داره. تو مدارك ارشد و كارشناسيم. Khamehchian هست ولي تو ريپورت اينها khamechian. اصلا لازم هست تغيير بدم با توجه به اينكه ميخوام پاسپورت جديد بگيرم ميتونم اسپل اسمم رو هرچي ميخوام بزنم؟ يا واسه پاسپورت مثل شناسنامه خودمون جايي واسه توضيح داره كه نسبت به پاسپورت قبلي تغيير نام فاميلي صورت گرفته؟ مثلا این قابلیت رو داره که اینجوری بنویسن اسمم رو؟ mohammad khamehchian(khamechian
    که یعنی هردوش درسته!

Junior Member

اینرو هم اضافه کنم که من مدرک ارشدم رو مالزی گرفتم و چون سرباز بودم با وثیقه پاسپورت گرفته بودم. و تو پاسپورت اون زمان khamehchian بوده. الان که سربازیم داره تمام میشه دوباره باید بگیرم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط khamechian نمایش پست ها
    سلام
    من اين دوتا انتحان آيلتس وجي آر اي يدونه حرف تو فاميليم با بقيه مداركم فرق داره. تو مدارك ارشد و كارشناسيم. Khamehchian هست ولي تو ريپورت اينها khamechian. اصلا لازم هست تغيير بدم با توجه به اينكه ميخوام پاسپورت جديد بگيرم ميتونم اسپل اسمم رو هرچي ميخوام بزنم؟ يا واسه پاسپورت مثل شناسنامه خودمون جايي واسه توضيح داره كه نسبت به پاسپورت قبلي تغيير نام فاميلي صورت گرفته؟ مثلا این قابلیت رو داره که اینجوری بنویسن اسمم رو؟ mohammad khamehchian(khamechian
    که یعنی هردوش درسته!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)