صفحه 49 از 58 نخستنخست ... 3940414243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط khamechian نمایش پست ها
    سلام
    من اين دوتا انتحان آيلتس وجي آر اي يدونه حرف تو فاميليم با بقيه مداركم فرق داره. تو مدارك ارشد و كارشناسيم. Khamehchian هست ولي تو ريپورت اينها khamechian. اصلا لازم هست تغيير بدم با توجه به اينكه ميخوام پاسپورت جديد بگيرم ميتونم اسپل اسمم رو هرچي ميخوام بزنم؟ يا واسه پاسپورت مثل شناسنامه خودمون جايي واسه توضيح داره كه نسبت به پاسپورت قبلي تغيير نام فاميلي صورت گرفته؟ مثلا این قابلیت رو داره که اینجوری بنویسن اسمم رو؟ mohammad khamehchian(khamechian
    که یعنی هردوش درسته!
    سلام
    كلن كه مشكلي نيست
    ولي حرف h وسط فاميليتون منطقي به نظر نميرسد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

خیلی ممنونم. پس خیالم راحت باشه و الان واسه درخاست پاسپورت h رو حذف میکنم اگر ایرادی گرفتن اسکن و کپی پاسپورت قبلیم رو دارم ضمیمه میکنم. درسته؟
    منم کاملا موافقم همون اول هم این h اضافی اومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    كلن كه مشكلي نيست
    ولي حرف h وسط فاميليتون منطقي به نظر نميرسد

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    امروز گذزنامم اومد ولی اسم خودمو و پدرم رو کلا به هم چشبیده و بدون فاصله درج کردن می خواستم ببینم تو ادامه پروسه پذیرش مشکلی برام پیش نمیاد. آخه اینطوری اسم خودم و پدرم خیلی بزرگ و طولانی شدن.
    اسم خودم هست: سید محمد امین که به انگلیسی نوشته: SEYEDMOHAMMADAMIN
    و اسم پدرم هم هست: سید حبیب الله که به انگلیسی نوشته: SEYEDHABIBOLLAH
    چون تو این ضمینه تجربه ای ندارم خواستم بپرسم استانداردش همینه؟ کلا اسامی رو فقط با حروف بزرگ مینویسن؟ نباید فاصله داشته باشه؟ امکانش هست که مثلا سید محمد رو مخفف و بصورت .S.M درج بشه؟
    ببخشید که سوالات زیاد شده دیگه.
    از راهنمایی هاتون ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sallywood نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز
    امروز گذزنامم اومد ولی اسم خودمو و پدرم رو کلا به هم چشبیده و بدون فاصله درج کردن می خواستم ببینم تو ادامه پروسه پذیرش مشکلی برام پیش نمیاد. آخه اینطوری اسم خودم و پدرم خیلی بزرگ و طولانی شدن.
    اسم خودم هست: سید محمد امین که به انگلیسی نوشته: SEYEDMOHAMMADAMIN
    و اسم پدرم هم هست: سید حبیب الله که به انگلیسی نوشته: SEYEDHABIBOLLAH
    چون تو این ضمینه تجربه ای ندارم خواستم بپرسم استانداردش همینه؟ کلا اسامی رو فقط با حروف بزرگ مینویسن؟ نباید فاصله داشته باشه؟ امکانش هست که مثلا سید محمد رو مخفف و بصورت .S.M درج بشه؟
    ببخشید که سوالات زیاد شده دیگه.
    از راهنمایی هاتون ممنونم.
    با سلام.
    همین فرمت درسته و مشکلی نداره.خودتون هم تو پر کردن مدارک خارجیتون باید به همین صورت بنویسید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    همین فرمت درسته و مشکلی نداره.خودتون هم تو پر کردن مدارک خارجیتون باید به همین صورت بنویسید.
    موفق باشید
    ممنون از جوابتون
    یه سوال دیگه، اگر تو تمام مدارکی که میخوام ترجمه کتم و همچنین فرمهایی که قراره پر کنم چه برا امتحانات تافل و GRE یا برا سفارت و فرم های دانشگاهی و غیره، از همین فرمت استفاده کنم (SEYEDMOHAMMADAMIN) ، در پروسه تایید شدن مدارک ترجمه شده مشکلی پیش نمیاد؟ یا اصلا امکانش هست که اسمم رو همه جا بصورت SeyedMohammadAmin بنویسم که هم با مشخصات پاسپورتم مطابقت داشته باشه و هم بیشتر به واقعیت نزدیک باشه؟
    وسواس دیگه چکارش کنم.
    ممنونم از راهنمایی هاتون.

Junior Member

سلام، ببخشید من حدودا 12 سال پیش پدرم پسوند فامیلیم رو حذف کرده و در توضیحات این موضوع نوشته شده. من الان درست یادم نمیاد که فامیلی با پسوند رو به عنوان فامیلی قبلیم برای گرفتن گذرنامه وارد کردم یا نه اما توی گذرنامه این موضوع ذکر نشده، حالا می خوام درخواست ویزا بدم، آیا می دونین که حالا باید اسم با پسوند رو الان برای فامیلی قبلی توی فرم بنویسم یا نه؟ اگه ننویسم ممکنه مشکلی توی روند ویزا پیش بیاد؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa9191 نمایش پست ها
    سلام، ببخشید من حدودا 12 سال پیش پدرم پسوند فامیلیم رو حذف کرده و در توضیحات این موضوع نوشته شده. من الان درست یادم نمیاد که فامیلی با پسوند رو به عنوان فامیلی قبلیم برای گرفتن گذرنامه وارد کردم یا نه اما توی گذرنامه این موضوع ذکر نشده، حالا می خوام درخواست ویزا بدم، آیا می دونین که حالا باید اسم با پسوند رو الان برای فامیلی قبلی توی فرم بنویسم یا نه؟ اگه ننویسم ممکنه مشکلی توی روند ویزا پیش بیاد؟
    ممنون.
    سلام
    چون خودتون شخصن تغيير فاميلي رو انجام نداديد نيازي نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط sallywood نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    یه سوال دیگه، اگر تو تمام مدارکی که میخوام ترجمه کتم و همچنین فرمهایی که قراره پر کنم چه برا امتحانات تافل و GRE یا برا سفارت و فرم های دانشگاهی و غیره، از همین فرمت استفاده کنم (SEYEDMOHAMMADAMIN) ، در پروسه تایید شدن مدارک ترجمه شده مشکلی پیش نمیاد؟ یا اصلا امکانش هست که اسمم رو همه جا بصورت SeyedMohammadAmin بنویسم که هم با مشخصات پاسپورتم مطابقت داشته باشه و هم بیشتر به واقعیت نزدیک باشه؟
    وسواس دیگه چکارش کنم.
    ممنونم از راهنمایی هاتون.
    عزیز همینطور که گفتم خودتون هم تو پر کردن مدارک خارجیتون باید به همین صورت بنویسید. اسم با پسوند و فامیلی با پسوند به صورت پیوسته نوشته میشه
    موفق باشید

Junior Member

سلام من امروز تازه فرم رو گرفتم، اگه فرم خط خوردگی داشته باشه اشکال داره ؟ من تاریخ تولدمو بجای اینکه تو مربع ها بنویسم بالاش نوشتم... ینی فردا برم یه فرم دیگه بگیرم ؟

سلام به همه دوستان

کسی میدونه اسم "محمد حسن" توی پاسپورت دقیقا با چه اسپلی نوشته میشه؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)