صفحه 51 از 58 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

سلام دوستان یه سوالی دارممیخوام پاسپورتم رو تمدید کنم . فرم گذرنامه رو گرفتم همسرم برد محضر مهر زد . اما موقع پر کردن فرم خط خوردگی پیدا کرده . باید برم دوباره فرم بگیرم و دوباره شوهرم بره محضر؟
    فايل نامبر: April-2013 , امتیاز رشته (6 قدیم - 12 جدید)- فرانسه :B2-B1 , انگلیسی :6.5 همسر : A2-A2 رشته همسر 6 امتیازی

پیش فرض پاسخ : سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و .

نقل قول نوشته اصلی توسط solmaz_j نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی دارممیخوام پاسپورتم رو تمدید کنم . فرم گذرنامه رو گرفتم همسرم برد محضر مهر زد . اما موقع پر کردن فرم خط خوردگی پیدا کرده . باید برم دوباره فرم بگیرم و دوباره شوهرم بره محضر؟
    سلام
    مشكلي نداره خط خوردگي

سلام دوستان
    من تو قسمت کشور مقصد فرم پاسپورت رو خالی گذاشتم و اون خانومه موقع تایپ همینطوری پیش فرض زده بود عراق.
    حالا کشور مقصد تو خود پاسپورت ثبت میشه؟؟!
    شانس ما رو باش. همه رو برق میگیره ما رو چراغ نفتی!

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو قسمت کشور مقصد فرم پاسپورت رو خالی گذاشتم و اون خانومه موقع تایپ همینطوری پیش فرض زده بود عراق.
    حالا کشور مقصد تو خود پاسپورت ثبت میشه؟؟!
    شانس ما رو باش. همه رو برق میگیره ما رو چراغ نفتی!
    سلام
    خير مشكلي نداره
    سواله فرماليته هست كه جوابش اهميتی نداره

پیش فرض پاسخ : سؤالات مشخصات گذرنامه از قبیل:اسپل اسم ،شماره گذرنامه و غیره

با سلام
    خوشبختانه چند سالی(سال 1391) است که شیوه نامه استانداردی برای نوشتن فارسی با الفبای لاتین مصوب شده که در حال حاضر برای آوانگاری و لاتین نویسی نیز کاربرد دارد :
    http://alefbaye2om.org/wp-content/up...baye2om_FA.pdf
    منبع:
    http://isna.ir/fa/news/91122113926

پیش فرض پاسخ : سؤالات مشخصات گذرنامه از قبیل:اسپل اسم ،شماره گذرنامه و غیره

نقل قول نوشته اصلی توسط RostamiNejad نمایش پست ها
    با سلام
    خوشبختانه چند سالی(سال 1391) است که شیوه نامه استانداردی برای نوشتن فارسی با الفبای لاتین مصوب شده که در حال حاضر برای آوانگاری و لاتین نویسی نیز کاربرد دارد :
    http://alefbaye2om.org/wp-content/up...baye2om_FA.pdf
    منبع:
    http://isna.ir/fa/news/91122113926
    با سلام
    خيلی ممنون
    من ضمن اينكه طرفدار ايجاد يك خط لاتين جامع برای زبان فارسی هستم نظرم اين هست كه اين خط بايد زيبا باشد
    يعنی بايد كمی سليقه در ابداع آن به كار رود
    متاسفانه تمامی خطهای لاتينی كه برای فارسی در نظر گرفته شده به صوت اجق وجق زشت هستند
    پر از فونيتيك و آپستروف ها زشت مثل š و ā و ž
    اولن باعث زشت شدن متن از ديد من ميشود ضمن اينكه امكان استفاده از اين حروف همه جا وجود ندارد

سلام دوستان سوال فرمالیته ای احتمالن هست و شاید تکراری ولی جوابش رو پیدا نکردم من اسمم جواد هست javad که همینطور که میدونید تو المانی و بعضی زبان های دیگه یواد خونده میشه
    برای این موضوع باید به صورت Djavad نوشته بشه اداره گذرنامه اجازه به من میده این دی رو اول اسمم اضاف کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    سلام دوستان سوال فرمالیته ای احتمالن هست و شاید تکراری ولی جوابش رو پیدا نکردم من اسمم جواد هست javad که همینطور که میدونید تو المانی و بعضی زبان های دیگه یواد خونده میشه
    برای این موضوع باید به صورت Djavad نوشته بشه اداره گذرنامه اجازه به من میده این دی رو اول اسمم اضاف کنم ؟
    سلام
    فكر ميكنم اجازه بدن
    منتها به نظر من اسم هر چي كوتاه تر باشد بهتر هست
    بعد هم مسئله حرف اول اسم كوچك در بعضي مواقع مهم هست
    به نظرم جالب نباشه كسي كه اسم كوچكش جواد باشه به صورت حرف D نمايش داده بشه

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید،

من اخیرا گذرنامه گرفتم. تو فرم اسممو SAEED نوشتم. ولی الان توی گذرنامم SAEID نوشته شده است. و ضمنا همه مدارکم ، ایمیل، اسمم تو مقاله های خودم و... به صورت SAEED هست. و اسمی که به دانشگاه معرفی کرده ام هم SAEED هست.
    می خواستم بدونم امکانش هست تغییر بدم؟؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم داخل تهران چقدر طول میکشه تا گذرنامه رو ارسال کنند؟
    بار اول بوده که گذرنامه گرفتم
    من امروز مراجعه کردم گفتن بعد از سه یا چهار روز کاری اماده میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)