صفحه 7 از 58 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : سؤالات مشخصات گذرنامه از قبیل:اسپل اسم ،شماره گذرنامه و غیره

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    من ویزای اروپا که گرفتم کامل نوشتم با همون حرف اولش (مال من B) بود. کلا شماره پاسپورت با همون حرف اول می آد همه جا.
    سلام
    من هم براي اپلاي همونو نوشتم
    ولي ميگن شماره همونه بدون اون حرف اولي
    اون فقط براي اداره گذرنامه ايرانه يه چيزي هست براي طبقه بندي وبر چه اساسي نميدونم

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    این مطلب تکراری است ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم.
    ولی حتماً اون حرف اول رو هم بنویسید حتماً و شک نکنید.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

saeedalem
    Guest

سلام

نام خانوادگی من یک کمی طولانیه. اسم کاملم سعید عالم ورزنه اصفهانیه. نمی دونم که آیا این فامیل طولانی برای من مشکلی درست می کنه یا نه؟اگر جواب مثبته باید چه کار کنم؟؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

مثلا کجا مشکل درست بکنه؟
    فکر نکنم چیزی دست شما باشه الان دیگه
    اگه منظورتون کلیرنس ویزا چک هستش بنظر حقیر اسم از Dani تا Ben Laden میتونه عامل بهونه گیری باشه
    فوقش واسه هر بخش از فامیلتون سه ماه باید منتظر کلیرنس بشید Kidding

I.Alemi
    Guest

سلام به همگی دوستان
    من دوتا سوال دارم و اون اینه که می خوام بدونم که دوستانی که پاپورتشون رو گرفتن و اسمشون " ایمان " هستش توی پاسپورتشون اسپل " ایمان " رو به چه صورتی نوشته؟
    من تو مدارکی که برای اداره گذرنامه پر کردم اسپل ایمان رو به صورت IMAN نوشته بودم ولی مسئولین > اداره گذرنامه به > صورت سر خود اسپل ایمان رو به صورت EIMAN تغییر دادن و گذرنامه من رو واسم فرستادن.
    حالا موندم که من اشتباه نوشته بودم یا اینکه اونا اشتباه کردن و اگه بخوام پاسپورتم رو به اسپل IMAN تغییر بدم و درست کنم میشه یا نه؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط ایمان عالمی
    سلام به همگی دوستان
    من دوتا سوال دارم و اون اینه که می خوام بدونم که دوستانی که پاپورتشون رو گرفتن و اسمشون " ایمان " هستش توی پاسپورتشون اسپل " ایمان " رو به چه صورتی نوشته؟
    من تو مدارکی که برای اداره گذرنامه پر کردم اسپل ایمان رو به صورت IMAN نوشته بودم ولی مسئولین > اداره گذرنامه به > صورت سر خود اسپل ایمان رو به صورت EIMAN تغییر دادن و گذرنامه من رو واسم فرستادن.
    حالا موندم که من اشتباه نوشته بودم یا اینکه اونا اشتباه کردن و اگه بخوام پاسپورتم رو به اسپل IMAN تغییر بدم و درست کنم میشه یا نه؟
    اگه مطمئنید که خودتون درست نوشتید بدون پرداخت هزینه اضافی باید واستون درست کنند.
    البته در مورد برخی اسمهای متداول طبق دستورالعمل خودشون عمل می کنند. تو فرمی که پرینت گرفتند دادند بهتون احیانا همین بوده!

I.Alemi
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایمان عالمی
    سلام به همگی دوستان
    اگه مطمئنید که خودتون درست نوشتید بدون پرداخت هزینه اضافی باید واستون درست کنند.
    البته در مورد برخی اسمهای متداول طبق دستورالعمل خودشون عمل می کنند. تو فرمی که پرینت گرفتند دادند بهتون احیانا همین بوده!
    والا دروغ چرا من فقط فرم " الف " رو پر کردم و با پوشه و بقیه مدارک دادم بهشون ولی فرمی پرینت نگرفتند که به من نشون بدن!!! ??? من توی فرمی که پر کردم اسپل ایمان رو به صورت IMAN نوشتم. بعید میدونم که اسم ایمان جزو اسم های متداول ??? باشه ،باز اگه محمد ، رضا ، علی و از این جو اسم ها بود آره میشه گفت که جزو اسم های متداول هستش و بگیرند طبق دستور العمل عمل کنند.
    آخه ابلها میگیرن سر خود و عشقی اسپل اسم رو عوضش میکن یه نگاه به فرم پر شده هم نمیندازن که طرف منظور از مسافرت رو نوشته تحصیلات و اگه این اسپل رو تغییر بدن شاید واسش از طرف دانشگاه های اونور مشکل پیش بیاد. > > >

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

وقتی فرمها رو پر میکنید, یه print از فرم بهتون میدن که امضاش کنید. یعنی به شما ندادند؟

I.Alemi
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    وقتی فرمها رو پر میکنید, یه print از فرم بهتون میدن که امضاش کنید. یعنی به شما ندادند؟
    نه والا !!! :-[ فرمی پرینت نگرفتن که من امضاش کنم فقط روی همون فرم دست نویس من یه مهر زدن و گفتن که کنار مهر رو امضا کن. :-[ من همیشه از این جور فرم ها که پر میکردم یه کپی می گرفتم که در صورت نیاز ازش استفاده کنم ولی این دفعه عجله کردو و یادم رفت که فتوکپی بگیرم میگم این نامردا نیان بزنن زیرش بگن که شما تو فرم اسپل ایمان رو به صورت Eiman پر کردی؟ از اینا این کار بر میاد یا نه؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

تو اون فرمی که پرینت میگیرن نوشته که شما اطلاعات اون فرم رو با امضاتون تایید میکنید و اگه بعدا ببینید که اشتباهی وجود داره باید خودتون دوباره هزینه صدور پاسپورت رو بدید.

منظورم از اسمهای متداول فقط اسمهای خیلی رایج نیست. تو لیستشون خیلی از اسمها هست, من فکر میکنم اسم شما هم مشمول اون شده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)