صفحه 8 از 58 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 580

موضوع: سئولات و اشکالات موجود پیرامون پر کردن فرم گذرنامه (هجی نام، شمارۀ پاسپورت و ...)

I.Alemi
    Guest

پیش فرض پاسخ : سؤالات مشخصات گذرنامه از قبیل:اسپل اسم ،شماره گذرنامه و غیره

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    تو اون فرمی که پرینت میگیرن نوشته که شما اطلاعات اون فرم رو با امضاتون تایید میکنید و اگه بعدا ببینید که اشتباهی وجود داره باید خودتون دوباره هزینه صدور پاسپورت رو بدید.

منظورم از اسمهای متداول فقط اسمهای خیلی رایج نیست. تو لیستشون خیلی از اسمها هست, من فکر میکنم اسم شما هم مشمول اون شده!
    اون مهری که روی برگه دست نویس من زده شده دقیقا به حرف شما اشاره میکنه و بیان می کرد که من اطلاعات روی این فرم رو تایید می کنم.و منم امظاش کردم و توی فرم ایمان رو با اسپل IMAN نوشته بودم.که اسپلش عوض شد. >

با فرض اینکه من هزینه تعویض پاسپورت رو قبول کنم آیا امکانش هست که اونها ایمان رو با اسپل IMAN توی پاسپورتم در نظر بگیرند؟ ???
    مرسی از وقتی که میگذارید.

Junior Member

من می خوام مدارک لازم واسه پاسپورت گرفتن رو بدم گذرنامه، واسه تسریع در گرفتن وقت سفارت به ذهنم رسید که شاید بشه "شماره پاسپورت" رو زودتر از آماده شدن خود پاسپورت داشت. این کار عملی هست؟
    کوچک باش و عاشق..، که عشق خود آیین بزرگ کردنت را می داند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.m
    من می خوام مدارک لازم واسه پاسپورت گرفتن رو بدم گذرنامه، واسه تسریع در گرفتن وقت سفارت به ذهنم رسید که شاید بشه "شماره پاسپورت" رو زودتر از آماده شدن خود پاسپورت داشت. این کار عملی هست؟
    یه چند روز زودتر میتونید زنگ بزنید بپرسید. فروم رو جستجو کنید.
    راه، همان است که تو می‌روی.

فامیل من تو پاسپورت shamloo بود ولی تو حساب کاریری دانشگاه shamlo رفتم دانشگاه( که امیرکبیر باشه) در عرض 10 ثانیه درسش کرد!!! دیگه خودتون قضاوت کنید عوض کردن اسپل اسم تو دانشگاه آسونتره یا توی پاسپورت.
    If you fail to plan,you plan to fail

در پاسپورت قبلی من اسم و فامیل رو با حروف بزرگ تایپ کرده و پاسپورت جدید هم که رفتم بگیرم مثل همون ثبت کرد و منم امضا کردم ولی خوب الان به نظرم مسخره اومد مثلا اسمم رو زده FARZAD این مشکلی ایجاد میکنه ؟ یعنی ضایع نیست این طوری ؟
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad-13
    در پاسپورت قبلی من اسم و فامیل رو با حروف بزرگ تایپ کرده و پاسپورت جدید هم که رفتم بگیرم مثل همون ثبت کرد و منم امضا کردم ولی خوب الان به نظرم مسخره اومد مثلا اسمم رو زده FARZAD این مشکلی ایجاد میکنه ؟ یعنی ضایع نیست این طوری ؟
    نه مشکلی ایجاد نمی کنه. همیشه این طور می نویسند!

Junior Member

سلام به همه...

آقا من به یه مشکل عجیب برخوردم.
    من پاسورت رو که گرفتم تاریخ تولدم رو یه روز دیرتر نوشتن !!! یعنی به جای ۷ فوریه نوشتن ۸ فوریه. راستش من با همین تاریخ در آیلتس ثبت نام کردم ( اصلا حواسم نبود به تاریخ) . حالا چکار کنم ؟
    بدبخت شدم رفت ؟ مساله اینه که بعدشم قضیه رفتن به سفارته و هزار مشکل دیگه
    چکار کنم ؟ برم پلیس ۱۰+ ؟ ممکنه پروسش طول بکشه . بذارم بعد از آیلتس ؟ ۱۰ روز دیگه هستش؟
    کمک کنید لطفا

ApplyAbroad Champion

شما مگر بدون پاسپورت به سفارت مراجعه کرده‌ بودید و فایل تشکیل داده بودید که نگران رفتن به سفارت هستید؟
    اگر مشکل‌تون فقط IELTS باشه که فکر نکنم خیلی مساله‌ی جدی‌ای باشه که تاریخ تولدتون یک روز جابجا شده. تماس بگیرید قبل از امتحان و باهاش صحبت کنید و بگید جریان از چه قرار بوده و دنبال پلیس و این حرف‌ها نرید و از این به بعد در مدارک‌تون از تاریخ تولدی که در پاسپورت‌تون نوشته شده استفاده کنید.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    بنظر من یکروز مشکلی نیست شما میتونید بگید که تاریخ رو به شمسی دادید ولی اونا اشتباهی یکروز جابجا نوشته اند.
    ضمناً بدلیل سال کبیسه دقیقاً تاریخ ها منطبق نیستند و بعضی وقت ها یک روز پس و پیش میشه.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Junior Member

مرسی از بابک جان و pink floyd عزیز بابت جواب . من تو سفارت فایل تشکیل ندادم هنوز . چون هنوز آیلتس ندادم !
    مشکل هم همین جا شروع میشه. واسه امتحان میشه با همین اطلاعات گذرنامه رفت و هیچ مشکلی هم نیست.
    ولی بعدش سفارت birth certificate میخواد که شناسنامه باید ترجمه بشه ! اونوقت اطلاعات شناسنامه و گذرنامه مغایر میشه ! یعنی یه دور کامل بیچارگی Roll Eyes
    نمیدونم آیا میشه آیلتس رو داد و بعدش رفت گذرنامه رو اصلاح کرد ؟ یا تو کارنامه رسمی آیلتس تاریخ تولد رو مینویسن و ممکنه سفارت بگه تاریخا فرق داره ؟
    یعنی بندازم گردن اونا ( که هست ) ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)