صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 178 , از مجموع 178

موضوع: لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

سوال شما کمی به نظرم عجیب آمد. اینکه به شما نفروشند که خلاف قانون است و مشمول پیگیرد! از این بابت نگران نباشید.

به نظر من فقط ملاحظات قیمت و خدمات پس از فروش و ... را بفرمایید.

پایدار باشید
    دوست عزیز، ممنون از پاسخ تون.
    لطف کردید.
    دلیل این سوال من بیشتر بخاطر سیاست های تحریمی علیه کشور که نمیدونم تا چه حد دامن گیر خود مردم هم میشه.
    امیدوارم اوضاع اینقدر بد نباشه.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

الان متوجه شدم. تا به حال که چنین گزارشی نشده است. البته در تایید نکته شما به خاطرم می اید چند سال پیش - شاید بیش از ۱۰ سال - یک فروشگاه اپل اینکار را در آمریکا کرده بود ولی بعد اگر اشتباه نکنم وقتی مساله رسانه ای شد عذرخواهی کردند و تمام شد.

موقع خرید از فروشگاه از کسی پاسپورت و ملیت نمیخواهند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zbasir نمایش پست ها
    دوست عزیز، ممنون از پاسخ تون.
    لطف کردید.
    دلیل این سوال من بیشتر بخاطر سیاست های تحریمی علیه کشور که نمیدونم تا چه حد دامن گیر خود مردم هم میشه.
    امیدوارم اوضاع اینقدر بد نباشه.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوستان، الان امکان وارد کردن لپ تاپ از خارج به ایران از طریق مسافر وجود داره؟ مرسی.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، الان امکان وارد کردن لپ تاپ از خارج به ایران از طریق مسافر وجود داره؟ مرسی.
    لپ تاپ دست دوم یا نو؟
    اگه دست دوم هست که خودم همیشه با لپ تاپ میرم میام حتی یکبار نپرسیدن
    اگه نو منظورتونه که بازم یه اچ پی سال پیش خریدم برای یکی از دوستان و بردم. تو فرودگاه امام قست گمرک که چمدونو از زیر اشعه ایکس رد میکنی، اصلا گیر نمیدن. لپ تاپ نو حتی جعبه شو باز نکردم و از زیر دستگاه اشعه که رد شد حتی نگفتن چمدونو باز کن.

ولی تجربه ی من میگه از خارج نخرین ببرین ایران. مگه اینکه کشوری که زندگی میکنین مالیات کمی میگیره. اینجا تو سوئد ۲۵ درصد مالیات فروش لپ تاپه. نمیصرفه بخرم ببرم ایران.

یادم رفت بگم سال پیش لپ تاپ خودم تو کوله پشتی بود. لپ تاپ نو تو چمدون. مشکلی هم نبود که چرا دوتا لپ تاپ داری.

نقل قول نوشته اصلی توسط farinwest نمایش پست ها
    لپ تاپ دست دوم یا نو؟
    اگه دست دوم هست که خودم همیشه با لپ تاپ میرم میام حتی یکبار نپرسیدن
    اگه نو منظورتونه که بازم یه اچ پی سال پیش خریدم برای یکی از دوستان و بردم. تو فرودگاه امام قست گمرک که چمدونو از زیر اشعه ایکس رد میکنی، اصلا گیر نمیدن. لپ تاپ نو حتی جعبه شو باز نکردم و از زیر دستگاه اشعه که رد شد حتی نگفتن چمدونو باز کن.

ولی تجربه ی من میگه از خارج نخرین ببرین ایران. مگه اینکه کشوری که زندگی میکنین مالیات کمی میگیره. اینجا تو سوئد ۲۵ درصد مالیات فروش لپ تاپه. نمیصرفه بخرم ببرم ایران.

یادم رفت بگم سال پیش لپ تاپ خودم تو کوله پشتی بود. لپ تاپ نو تو چمدون. مشکلی هم نبود که چرا دوتا لپ تاپ داری.
    ممنونم از شما.
    بله، منظورم لپ تاپ نو بود و سوالم بیشتر در مورد مسافری از آمریکای شمالی و United States مد نظرم بود.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5

Junior Member

ممنونم از شما.
    بله، منظورم لپ تاپ نو بود و سوالم بیشتر در مورد مسافری از آمریکای شمالی و United States مد نظرم بود.
    هیچ مشکلی نیست. اتفاقا اصلا گمرک نمیپرسه از کجا اومدین. پلیس گذرنامه هم که اصلا مهم نیست براشون چی دارین.

ApplyAbroad Superstar

ممنونم از شما.
    سلام دوست عزیز

مشکلی برای ورود لپ تاپ ایجاد نمیکنند. فقط بعد از یکماه LTE اگر داشته باشد از کار می اندازند و باید حتما با وای فای یا کابل فقط متصل بشوید.
    Bon voyage

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ممنونم. آیا لپ تاپ Dell Latitude 3410-C 4GB 128GB UHD 14 Inch Laptop لپ تاپ با پردازنده Celeron ۵۲۰۵U خوبی است؟ 15-16 میلیون. متشکرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)