صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 178

موضوع: لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

Banned

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

بنده يک عدد hard اکسترنال به حجم 500 گيگ خريدم که همه چيز از قبيل عکس و فيلم و نرم افزار و.... رو بريزم روش ببرم اروپا و اونجا يک لپ تاپ بخرم و منتقل کنم به لپ تاپ!
    به نظر شما تو فرودگاه به من گير ميدان که اين چی توشه؟کجا گير ميدن؟مرسی از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan
    بنده يک عدد hard اکسترنال به حجم 500 گيگ خريدم که همه چيز از قبيل عکس و فيلم و نرم افزار و.... رو بريزم روش ببرم اروپا و اونجا يک لپ تاپ بخرم و منتقل کنم به لپ تاپ!
    به نظر شما تو فرودگاه به من گير ميدان که اين چی توشه؟کجا گير ميدن؟مرسی از لطفتون
    من که پارسال اوردم و مشکلی هم پیش نیومد
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

خانم دکتر سارا
    من هم به همین فکر میکردم. پس شما لپ تاپ خودتان را بردید که الان میتوانید فارسی تایپ. این هم داستانیه ها. چون من فکر کنم بعدا باید انگلیسی با فروم در ارتباط باشم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    خانم دکتر سارا
    من هم به همین فکر میکردم. پس شما لپ تاپ خودتان را بردید که الان میتوانید فارسی تایپ. این هم داستانیه ها. چون من فکر کنم بعدا باید انگلیسی با فروم در ارتباط باشم.
    سلام

نه من اینجا یه لپ تاپ دیگه خریدم اما چون سیستمش vista هست تایپ فارسی هم داره

ببخشید میدونم راجع به قیمت و نحوه خرید و ... لپ تاپ خیلی خیلی زیاد در همین تاپیک بحث شده اما اگر ممکن است لطفا بفرمایید با چه قیمتی خریدید. من فکر کنم شما قیمت جدید جدید جدید را دارید. راستی قسطی هم میشد. اگر عیب ندارد مدلش را هم لطفا بگید.
    مرسی
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    ببخشید میدونم راجع به قیمت و نحوه خرید و ... لپ تاپ خیلی خیلی زیاد در همین تاپیک بحث شده اما اگر ممکن است لطفا بفرمایید با چه قیمتی خریدید. من فکر کنم شما قیمت جدید جدید جدید را دارید. راستی قسطی هم میشد. اگر عیب ندارد مدلش را هم لطفا بگید.
    مرسی
    من پارسال آن لاین تو sale خریدم. مارک Dell و 700$

Junior Member

قيمت laptop تو استراليا چطوره؟با ايران خيلي متفاوته ؟ بهتره از كجا بخريم؟

مثل اينكه در مورد قيمت ها و تفاوتشون با ايران اطلاعاتي در دسترس نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ميشه يه نفر جواب بده لطفا.
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

نقل قول نوشته اصلی توسط liliup
    قيمت laptop تو استراليا چطوره؟با ايران خيلي متفاوته ؟ بهتره از كجا بخريم؟

مثل اينكه در مورد قيمت ها و تفاوتشون با ايران اطلاعاتي در دسترس نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ميشه يه نفر جواب بده لطفا.
    U can simply figure out what r the latest prices with having a search online

I have done it for USA and compared to Iran, it was cheaper in USA

دوستان چه ویندوزی رو برای کانادا پیشنهاد می کنید؟
    آیا روی Vista یا XP لپ تاپهایی که از ایران می گیریم و ویندوز اوریجینال دارن office هم نصب هست؟ یا باید اوریجینال اون رو هم جدا بگیریم؟

در ضمن در مدل لپ تاپها DELL latitude D830 فقط 15 اینچ داره. از سری DELL latitude با 14 اینچ یا پایینتر و قیمت مناسب کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    همینطور در مورد Sony SZ ????
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Virginia Tech

سلام،

مدل Dell Latitude D630 در حقیقت برادره همون D830 هستش و با 14.1 اینچ مونیتور که قابلیتهای حرفه ای سری latiitude رو داره و قیمتش هم حدود 1میلیون و پانصد برای CPU2.5Ghz, 6MB Cache, 4GB Ram هستش! در صورتی که مشخصات خاصی از مدل 830 مد نظرتون هست معمولا میتونید یکی از انواع 630 با همون مشخصات رو تو بازار پیدا کنید.
    An ounce of action is worth a ton of theory
    Friedrich Engels

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)