صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 56789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 178

موضوع: لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

پیش فرض پاسخ : لپ تاپ رو از ايران بخريم يا وقتي رفتيم اونور از اونجا بخريم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    برای دوستانی که ممکنه به اینجا سر بزنند:

لپ تاپ و کامپیوتر معمولا خیلی فرق خاصی ایران و خارج از ایران ندارند. گاهی که داخل ایران ارزونتر درمیاد بخاطر اینه که برخی از این لپ تاپ ها رو به علت مشکلی به سازنده مرجوع میکنند و سازنده بعد از اصلاح دوباره با قیمت پایینتر حتی گاهی تا نصف میفروشه . اونوقت یه عده میخرنش و بدون اینکه در این مورد چیزی به روی خودشون بیارن توی ایران با قیمت بالاتر - ولی پایین تر از قیمت بدون ایرادش- میفروشن ....
    بنابراین شاید بهتر باشه اصل کامپیوتر رو اونور بخرید ولی تا میتونید قطعات جانبی رو از ایران تهیه کنید.
    باهاتون موافقم. اغلب لپ تاپهای اینجا مشکل دار هستند و تجار ایرانی که ظرف مدت چندماه بار هودشون رو میبندند با خرید جنشهای بنجل اون ور و فروش اونها به امثال بنده و جنابعالی راه چند ساله رو چند ماهه طی می کنند. تازه الان هم که با وضعیت دلار به هیچ وجه توجیه اقتصادی نداره این کار. من که عمراً دیگه اینجا لپ تاپ بخرم. اگر رفتم فعلاً همین لگنی که دارم رو استفاده میکنم تا یک کیس مناسب خرید پیش بیاد. برای چی باید به یک مشت ... کمک کنم. یک بار انجام دادم بسه!!
    well begun is half done

Junior Member Demon آواتار ها

می دونم که MIT یه سری برند ها (Dell, Toshiba, Mac) رو برای دانشجو هاش با تخفیف تهیه می کنه. بقیه ی دانشگاه ها رو نمی دونم. اگه این طور باشه خوب در کل به صرفه تره که از خارج (دانشگاه) بگیرید.

Banned

طبق آخرین اطلاعات من فرق چندانی نمیکنه که از ایران بخرید یا خارجه .

Senior Member

درباره ولتاژ که به برق متصل میشه اطلاعی دارید تو امریکا؟
    چه تبدیلی باید تو اداپتورهایی که تو ایران استفاده میشه انجام داد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    درباره ولتاژ که به برق متصل میشه اطلاعی دارید تو امریکا؟
    چه تبدیلی باید تو اداپتورهایی که تو ایران استفاده میشه انجام داد؟
    اکثر آداپتورها خودشون 110 و 220 ولت رو پشتیبانی می کنند و فقط نیاز به تبدیل سوکت دارید.

جواب یکی از سوالات داده نشد.
    من اگه بخوام هارد اینترنال ۵۰۰گیگم رو ببرم خارج از کشور. آیا داخلش رو میگردن؟ هارد ۵۰۰ گیگم هم ۴۹۰ تاش پر هست.توش هم هرچی که بگی پیدا میشه. میگن تو فرودگاه دستگاه هایی دارن که در چند دقیقه تمام اطلاعات هارد رو بررسی میکنه. انگار با اطلاعات سیــا۳۰ و بد مشکل دارن.
    خواستم از تو ویندوز درایورهاش رو مخفی کنم. بازم میگن با اون دستگاه همه اطلاعاتش رو میشه بگردن. دو دل شدم که ببرم یا نه.
    میگن با پست بخوام بفرستم هم، باز همین مشکل هست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید که چکار کنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    جواب یکی از سوالات داده نشد.
    من اگه بخوام هارد اینترنال ۵۰۰گیگم رو ببرم خارج از کشور. آیا داخلش رو میگردن؟ هارد ۵۰۰ گیگم هم ۴۹۰ تاش پر هست.توش هم هرچی که بگی پیدا میشه. میگن تو فرودگاه دستگاه هایی دارن که در چند دقیقه تمام اطلاعات هارد رو بررسی میکنه. انگار با اطلاعات سیــا۳۰ و بد مشکل دارن.
    خواستم از تو ویندوز درایورهاش رو مخفی کنم. بازم میگن با اون دستگاه همه اطلاعاتش رو میشه بگردن. دو دل شدم که ببرم یا نه.
    میگن با پست بخوام بفرستم هم، باز همین مشکل هست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید که چکار کنم
    نه دوست عزیز این حرف ها شایعه است. هارد هیچ کس رو در فرودگاه نمی گردند و همچین دستگاه هایی هم اصلا وجود ندارند.

Junior Member

اگه لپ تاب از ايران بخري ضرر كردي ,ولي اگه اونجا بخري هم تنوع زيادي داره و هم قيمت مناسبي داره.من خودم هم همين كار را انجام دادم.

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

سلام

دوستان من فکر می کنم اگر از ایران نخریم بهتره چون اول از همه گارانتی هست که در اونور گارانتی ایران به درد نمیخوره (یا بهتر بگم وارانتی ندارن) و اینکه اکثر لپ تاپ های ایران Refurbished هستند و تنوع اونور رو ندارن.

ولی خوب مثلا" برای کشور هایی مثل آلمان و اتریش این فرق داشتن نوع چیدمان کیبورد هم داستانیه

خوشحال میشم نظر شما دوستان هم بشنوم
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

سلام دوستان
    من لپ تاپ ایسوس مدل k45، core i7, 8 gig ram قیمت کردم دو میلیون و هشتصد که با خرید آنتی ویروس و اضافات میشه سه میلیون. به نظرتون به دلاری 3700-3800 اینجا ارزش داره بخرم یا اینکه اگه اونور پذیرش گرفتم اونجا بخرم و این سه میلیون رو دلار آزاد بخرم؟
    ممنون از راهنماییتون
    don't forget to smile

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)