صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 178

موضوع: لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بردن لپ تاپ

سلام
    اگه کسی از اروپا لپ تاب بگیره و بخواد ایران ازش استفاده کنه امکان استفاده از ویندوز و آپدیت رو داره

پیش فرض پاسخ : بردن لپ تاپ

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiarad نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی از اروپا لپ تاب بگیره و بخواد ایران ازش استفاده کنه امکان استفاده از ویندوز و آپدیت رو داره
    بله.هیچ مشکلی نخواهد بود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

سلان من میخوام برم ایتالیا اینجا لپتابم خراب شده به نظرتون اینجا ی لپ تاب نو بگیرم یا ایتالیا بخرم ارزونتره مرسی.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dadashicd نمایش پست ها
    سلان من میخوام برم ایتالیا اینجا لپتابم خراب شده به نظرتون اینجا ی لپ تاب نو بگیرم یا ایتالیا بخرم ارزونتره مرسی.
    اگه لپ تاپ ارزون قیمت می خرید از ایران بگیرید. اگه گرون قیمت هست از ایتالیا (قیمت مشابه خواهد بود ولی خدمات پشتیبانی و گارانتی خواهید داشت).

Junior Member

سلام
    من اشتباها ویندوز اوریجینال لپ تاپم را پاک کردم و مجبور شدم ویندوز قفل شکسته روش نصب کنم و الان هم عازم کانادا هستم. آیا استفاده از این ویندوز و اتصال به اینترنت در کانادا ممکنه مشکلی برام ایجاد کنه؟ لازم به ذکره که ویندوز قفل شکسته ای که الان نصب کردم از نظر آپدیت شدن هیچ مشکلی نداره و براحتی آپدیت میشه.
    ویرایش توسط h_nikan : May 30th, 2015 در ساعت 11:32 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط h_nikan نمایش پست ها
    سلام
    من اشتباها ویندوز اوریجینال لپ تاپم را پاک کردم و مجبور شدم ویندوز قفل شکسته روش نصب کنم و الان هم عازم کانادا هستم. آیا استفاده از این ویندوز و اتصال به اینترنت در کانادا ممکنه مشکلی برام ایجاد کنه؟
    سلام

هرچند این سوال چندان به این تایپک مرتبط نیست... اما...

اگر فرض کنیم windows شما 7 هست...

در start عبارت admin رو تایپ کنید و به بخش Administrative Tools وارد بشید...
    به قسمت Services وارد بشید و از panel سمت راست سرویس Windows Update رو پیدا کنید...
    روی این سرویس کلیک راست و Properties رو انتخاب کنید...
    در combobox ی که به نام Startup type در دسترس هست، disabled رو انتخاب و ok کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    من نمیخام اپلایی کنم.
    اصلا من دانشجو نیستم!
    ولی یه سوال باید برای یکی از دوستانم بپرسم
    ((من 12جون وقت سفارت تو آنکارا دارم.لپتابم ویندوز کپی داره ولی به راحتی آپدیت میشه.میتونم و ترکیه ازش استفاده کنم یا نه؟))
    خواهشا سریع جواب بدین
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط daghighi نمایش پست ها
    سلام
    من نمیخام اپلایی کنم.
    اصلا من دانشجو نیستم!
    ولی یه سوال باید برای یکی از دوستانم بپرسم
    ((من 12جون وقت سفارت تو آنکارا دارم.لپتابم ویندوز کپی داره ولی به راحتی آپدیت میشه.میتونم و ترکیه ازش استفاده کنم یا نه؟))
    خواهشا سریع جواب بدین
    ممنون
    بله می تونید.

Junior Member Balayi آواتار ها

سلام.
    یک سوال، بردن لپ تاپ و موبایل و تبلت از ایران بهتره یا از خارج ایران خریداری بشه بهتره؟
    اگه بخوام از اونجا بخرم قیمت ایران با اونجا تا چه حد تفاوت داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Balayi نمایش پست ها
    سلام.
    یک سوال، بردن لپ تاپ و موبایل و تبلت از ایران بهتره یا از خارج ایران خریداری بشه بهتره؟
    اگه بخوام از اونجا بخرم قیمت ایران با اونجا تا چه حد تفاوت داره؟
    برای محصولات مختلف متفاوته. اگه برندهای آمریکایی مد نظرتون هست (به ویژه اپل) بهتره از خارج از ایران تهیه کنید، برندهای آسیایی (سامسونگ و ...) بهتره در ایران. برای هر مدلی که مد نظرتون هست قیمت ها رو چک کنید در سایت هایی مثل Best Buy یا Amazon و با قیمتی که در ایران در دسترستون هست مقایسه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)