صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 178

موضوع: لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : بردن لپ تاپ

نقل قول نوشته اصلی توسط mask2005
    سلام
    در مورد کتاب های offset شده چطور؟
    استادم گفته اگه می تونید بیارید چون اینجا گرونه؟(کانادا)
    فکر می کنید اگه کتاب offset شده یا DVDبرنامه های zip شده مثل Matlab، officeرو بذارم تو چمدون تو فرودگاه گیر می دن؟
    مرسی
    من که با خودم آوردم و کسی هم گیر نداد. همیشه در این جور موارد می‌شه گفت که شما نسخه‌ی اصلی رو خریدید و الآن دارید یک کپی از نسخه‌ی اصلی رو با خودتون میارید!

تا به حال اتفاق افتاده برای کسی که محتوی CD یا DVD رو هنگام ورود یا هر وقت دیگه چه آمریکا چه اروپا چک کنند؟

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

No, they did not check my softwares, but in istanbul airport ( when transfering to London flight) they told me to turn on my laptop, as babak said, they want to make sure that it is a real laptop, but I had more than 40 CD and DVDs and even nobody told me what are they !
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member

سلام.
    در ضمن بچه‌ها به راحتي مي‌تونيد ويندوز خودتون رو قانوني كنيد.
    من يه فايل ضميمه كردم. طبق اون عمل كنيد، ويندوزتون قانوني ميشه، و مي‌تونيد از سايت مايكروسافت ويندوزتون را به روزرساني كنيد.
    ببخشيد ديگه، بااينكه اين خلاف حقوق نشر نرم افزار هستش، ولي خوب با اين درامدها كه نميشه آدم بره ويندوز اوريجينال 150$ بگيره.
    كاريش نمي‌شه كرد.
    به اميد فرداي بهتر

تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

پیش فرض آوردن بیش از یک لپ تاپ از خارج از کشور به ایران

سلام
    البته شاید این سوال به این فروم کمتر مربوط باشه. از این بابت عذر میخوام. ولی از جای دیگه نتونستم بپرسم.
    من دارم از اروپا میام ایران و یکی از دوستام خواهش کرده که لپ تاپش رو براش ببرم ایران. هر دو تا دستگاه مشخصه که دست دومند. آیا من در موقع ورود باید برای یکیش گمرک بدم؟
    کسی تجربه ای در این مورد داره؟
    ممنون

پیش فرض خرید لپ تاپ در ایران یا اروپا؟

سلام دوستان! من چند وقت دیگه عازم کشور اتریشم و لپ تاپ ندارم! در سایت برخی شرکتها از جمله Dell جستجو کردم و دیدم قیمت اونجا مناسبتره! اما در مورد موارد فنی و اینکه آیا میشه نرم افزارهای قفل شکسته و غیر قانونی ایران رو روی سیستم عامل اونها نصب کرد و غیره اطلاعاتی ندارم! شما ایده و یا نظری دارید؟
    اگر موافقید بنظرتون چه نرم افزارهایی و با چه ورژنی از اینجا با خودم ببرم؟
    ممنون از راهنمایی تون!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید لپ تاپ در ایران یا اروپا؟

سیستم عامل که فرقی نداره همون سیستمها با همون مشخصات رو هم اونجا میفروشن دیگه
    من فکر کنم بری از اونجا بخری هم ممکن هست ارزونتر در بیاد و هم اینکه معمولا دانشگاهها با شرکتها قرارداد دارن و حتی میتونی قسطی بخری
    حواست به نصب نرم افزارهای قفل شکسته باشه که برات مشکل ساز نشه
    هرچی خواستی میتونی ببری و نصب کنی فقط باید خیلی حواست باشه نفهمن
    ضمن اینکه اگه از اونجا بخری از لحاظ گارانتی هم دیگه خیالت راحت میشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    سیستم عامل که فرقی نداره همون سیستمها با همون مشخصات رو هم اونجا میفروشن دیگه
    من فکر کنم بری از اونجا بخری هم ممکن هست ارزونتر در بیاد و هم اینکه معمولا دانشگاهها با شرکتها قرارداد دارن و حتی میتونی قسطی بخری
    حواست به نصب نرم افزارهای قفل شکسته باشه که برات مشکل ساز نشه
    هرچی خواستی میتونی ببری و نصب کنی فقط باید خیلی حواست باشه نفهمن
    ضمن اینکه اگه از اونجا بخری از لحاظ گارانتی هم دیگه خیالت راحت میشه
    مگر لپتاپ هایی که توی ایران فروخته میشن با گارانتی بین‌المللی نیستند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید لپ تاپ در ایران یا اروپا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki
    سلام دوستان! من چند وقت دیگه عازم کشور اتریشم و لپ تاپ ندارم! در سایت برخی شرکتها از جمله Dell جستجو کردم و دیدم قیمت اونجا مناسبتره! اما در مورد موارد فنی و اینکه آیا میشه نرم افزارهای قفل شکسته و غیر قانونی ایران رو روی سیستم عامل اونها نصب کرد و غیره اطلاعاتی ندارم! شما ایده و یا نظری دارید؟
    اگر موافقید بنظرتون چه نرم افزارهایی و با چه ورژنی از اینجا با خودم ببرم؟
    ممنون از راهنمایی تون!
    نرم‌افزاري قفل شكسته رو روي سيستم عاملهاي قانوني هم مي‌شه نصب كرد. فقط يادت باشه وقتي به اينترنت وصلي گزينه Update رو فعال نكني، و يا اينكه اگه پيغام داد كه مي‌خوايد نرم‌افزارتون به روز بشه، تو NO رو بزن. كلا هر نرم‌افزاري كه فكر مي‌كني به دردت مي‌خوره رو با خودت ببر. به خصوص يه نسخه از سيستم‌عاملي كه كار مي‌كني و Office مربوط به اون.
    حتما سي‌دي هاي كينگ رو بگير و ببر. البته آخرين نسخه موجود تو بازار. و اينم بگم كه با اينترنت پر سرعت مي‌شه تقريبا هر نرم‌افزاري به صورت قفل شكسته رو دانلود كرد.
    سعي كن نرم‌افزارايي كه با سيستم عامل ويندوز XP‌ سازگار هستند رو همراه خودت ببري.
    اگه مي‌توني از سيستم عاملهاي متن باز مثل انواع لينوكس استفاده كني كه ديگه اصلا از لحاظ نرم‌افزاري مشكلي نداري، چون اكثرا مجاني هستند و قابل دانلود از اينترنت.
    كلا با وجود اينترنت پرسرعت مشكلي براي پيدا كردن نرم‌افزار وجود نداره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

مگر لپتاپ هایی که توی ایران فروخته میشن با گارانتی بین‌المللی نیستند؟
    چرا خيلي از شركتها لپ‌تاپ ها رو با گارانتي بين‌الملل هم مي‌فروشن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)