صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 178

موضوع: لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط هنارس
    مگر لپتاپ هایی که توی ایران فروخته میشن با گارانتی بین‌المللی نیستند؟
    چرا خيلي از شركتها لپ‌تاپ ها رو با گارانتي بين‌الملل هم مي‌فروشن.
    پس با این حساب نباید مشکلی وجود داشته باشه از این نظر.

یک مسأله‌ی دیگه:

وضعیت بیمه‌ی لپتاپ چه‌جوریه؟‌ بیمه‌ی سرقت؟ قطعات؟

farzam2007
    Guest

ببینید laptop رو موقع immigration check تو آمریکا بازرسی نمیکنند ؟؟ CD های قفل شکسته ای که با خودمون می بریم چی ؟!!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فرید (of)
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    سیستم عامل که فرقی نداره همون سیستمها با همون مشخصات رو هم اونجا میفروشن دیگه
    من فکر کنم بری از اونجا بخری هم ممکن هست ارزونتر در بیاد و هم اینکه معمولا دانشگاهها با شرکتها قرارداد دارن و حتی میتونی قسطی بخری
    حواست به نصب نرم افزارهای قفل شکسته باشه که برات مشکل ساز نشه
    هرچی خواستی میتونی ببری و نصب کنی فقط باید خیلی حواست باشه نفهمن
    ضمن اینکه اگه از اونجا بخری از لحاظ گارانتی هم دیگه خیالت راحت میشه
    تا جایی که من میدونم فقط HP هست که تو ایران نمایندگی داره و گارانتی قابل قبولی داره
    لپ تاپهای dell هیچ کدوم گارانتی بین المللی ندارن و هر شرکتی خودش گارانتی میکنه. دیگه معروفترینش مثلا امرتات هست که باز گارانتی داخلی هست و به هیچ وجه گارانتی بین المللی نمیشن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط farzam2007
    ببینید laptop رو موقع immigration check تو آمریکا بازرسی نمیکنند ؟؟ CD های قفل شکسته ای که با خودمون می بریم چی ؟!!

No they do not check it in that regard. They just check to see whether you might have drugs somewhere in it!!!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط هنارس
    چرا خيلي از شركتها لپ‌تاپ ها رو با گارانتي بين‌الملل هم مي‌فروشن.
    گارانتیه lap top ها بستگی به مارکشونم داره مثلا VAIO در امریکا و کانادا فقط گارانتی داره، نمیشه گاارنتی نداشته باشه چون اینا که سفارشه خاور میانه نیست همون سفارشه امریکاس که خوب همونجا هم گارانتیه

اما یه سریش که ایران رهجو میاره و قیمتش بالاتره سفارشه خاورمیانه است و گارانتی نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

من از یکی از دوستان پدرم که تو کار تجارت کامپیوتری(!) هست پرسیدم و اون گفت که بهتره از اونجا بخری.
    چون:
    1- به ازای هر 1000 دلار 150 دلار ارزونتره.(همین الان به این فکر افتادم که بهش بگم واسم بخره! )
    2-اونجا امکان خرید قسطی لپ تاپ هم برای دانشجویان هست.

در ضمن به شرکت دل هم میل زدم و گفتن از اینجا بخری هم پوشش خدماتی اش بهتره و به طور ضمنی هم گفت که کیفیتش هم بهتره.

Also, sometimes you can sometimes buy laptops online at awesome prices due to regular sales
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

و يه نكته ديگه اينكه بيشتر لپ‌تاپهاي كه وارد ايران مي‌شن از كلاس C و يا در بهترين حالت كلاس B هستن، و اين يعني اينكه اين لپ‌تاپها حداقل يك بار در فرايند توليد دچار مشكل شدن و تعمير شدن.
    و معمولا يه اشكالي دارن كه بعدا خودشو نشون مي‌ده.
    اينه كه كلا توصيه مي‌شه اينجا لپ‌تاپ نگيرين، و ديگه اينكه به جاي 3 كيلو وزن اون مي‌تونيد چيزاي ديگه‌اي با خودتون ببريد. مثلا نون سنگك ;D
    موفق باشيد.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تا&

ضمنا شما به هیچ وجه تو ایران dell اصل که آمریکایی هست گیر نمیارید. همه dell ها مالزی هستن یا در بهترین حالت مونتاژ ایرلند هستن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    2-اونجا امکان خرید قسطی لپ تاپ هم برای دانشجویان هست.
    دوستان در آمريكا و كانادا ميتونندبا پرداخت 40-30 دلار در ماه يك لپ تاپ 1000دلارى رو از دم قسط بخرند.
    موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)