صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 178

موضوع: لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

farzam2007
    Guest

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

اونجا یه نرم افزار مثل acrobat reader چنده ؟ یا مثلا microsoft office ?
    معمولا رو utility لپ تاپ ها این ها هم هست ؟ یا باید جدا خرید ؟
    میشه crack شده این ها رو با رو این لپ تاپ ها وصل کرد و به اینترنت وصل شد ؟ لزوما اگه update رو غیر فعال کنیم راه دیگه ای نیست که پلیس بیفته دنبالمون ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط هنارس
    و يه نكته ديگه اينكه بيشتر لپ‌تاپهاي كه وارد ايران مي‌شن از كلاس C و يا در بهترين حالت كلاس B هستن، و اين يعني اينكه اين لپ‌تاپها حداقل يك بار در فرايند توليد دچار مشكل شدن و تعمير شدن.
    البته نه لزوما!!!
    لب تاپهايي كه در طي فرآيند توليد دچار اشكال ميشن يا حتي بعد از خريد مشتري اونها رو به دليل نقص پس ميده وقتي به كارخونه سازنده برميگرده كارخونه اونهارو تعمير ميكنه و شماره سريالش با شماره سريال يك لب تاپ بدون عيب فرق ميكنه كه ميشه رو وب سايت شركت سازنده اين موضوع رو چك كرد.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzam2007
    میشه crack شده این ها رو با رو این لپ تاپ ها وصل کرد و به اینترنت وصل شد ؟ لزوما اگه update رو غیر فعال کنیم راه دیگه ای نیست که پلیس بیفته دنبالمون ؟
    قیمت ها که بالا هست ولی اینا معمولا نرم افزارهایی هستن که هر دانشگاه خریداری میکنه و برای دانشجوها به راحتی نصب میکنه و لازم نیست شما بخرید (البته این چیزی هست که من از 3-2 تا از دوستام شنیدم)
    ضمنا شنیدم تنها دلیلی که پلیس اجازه داره وارد یه خونه بشه و حتی در رو بشکنه همین قانون کپی رایت هست و میتونن بازرسی انجام بدن و در صورت پیدا کردن این جور سی دی ها مشکل ایجاد میشه. ضمن اینکه بودنشون رو کامپیوتر هم مشکل ساز هست. در هر صورت خوب احتمال کمی وجود داه که مثلا یکی بخواد خونتون رو بگرده ولی خوب آدم همیشه باید مراقب باشه چون جریمه های خیلی سنگینی در اینباره وجود داره. ضمن اینکه شما به هر برنامه ای نیاز داشته باشی میتونی خیلی راحت از اینترنت بگیری
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    لب تاپهايي كه در طي فرآيند توليد دچار اشكال ميشن يا حتي بعد از خريد مشتري اونها رو به دليل نقص پس ميده وقتي به كارخونه سازنده برميگرده كارخونه اونهارو تعمير ميكنه و شماره سريالش با شماره سريال يك لب تاپ بدون عيب فرق ميكنه كه ميشه رو وب سايت شركت سازنده اين موضوع رو چك كرد.
    چه شکلی؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    ضمنا شما به هیچ وجه تو ایران dell اصل که آمریکایی هست گیر نمیارید. همه dell ها مالزی هستن یا در بهترین حالت مونتاژ ایرلند هستن.
    در آمریکا هم dell آمریکایی پیدا نمی‌شه. اغلب چینی هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    نقل قول نوشته اصلی توسط هنارس
    و يه نكته ديگه اينكه بيشتر لپ‌تاپهاي كه وارد ايران مي‌شن از كلاس C و يا در بهترين حالت كلاس B هستن، و اين يعني اينكه اين لپ‌تاپها حداقل يك بار در فرايند توليد دچار مشكل شدن و تعمير شدن.
    البته نه لزوما!!!
    از وقتي كه چين اكثر لپ‌تاپها رو مي‌سازه، ديگه از اين حرفا خبري نيست. اگه اين جوره تو بايد الان بتوني شماره سريال لپ‌تاپ خودتو تو قسمت تعمير كرده‌ها وب‌سايت سازنده پيدا كني. ;D
    در مورد كلاسهاي B , C اصلا شك نكن. البته بعضي ماركها رو هم ديدم كه لپ‌تاپهاي دسته اولشون تو ايران هست، مثل Twinhead.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    2-اونجا امکان خرید قسطی لپ تاپ هم برای دانشجویان هست.
    دوستان در آمريكا و كانادا ميتونندبا پرداخت 40-30 دلار در ماه يك لپ تاپ 1000دلارى رو از دم قسط بخرند.
    موفق باشيد
    دست اول؟ یا دوم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzam2007
    قیمت ها که بالا هست ولی اینا معمولا نرم افزارهایی هستن که هر دانشگاه خریداری میکنه و برای دانشجوها به راحتی نصب میکنه و لازم نیست شما بخرید (البته این چیزی هست که من از 3-2 تا از دوستام شنیدم)
    ضمنا شنیدم تنها دلیلی که پلیس اجازه داره وارد یه خونه بشه و حتی در رو بشکنه همین قانون کپی رایت هست و میتونن بازرسی انجام بدن و در صورت پیدا کردن این جور سی دی ها مشکل ایجاد میشه. ضمن اینکه بودنشون رو کامپیوتر هم مشکل ساز هست. در هر صورت خوب احتمال کمی وجود داه که مثلا یکی بخواد خونتون رو بگرده ولی خوب آدم همیشه باید مراقب باشه چون جریمه های خیلی سنگینی در اینباره وجود داره. ضمن اینکه شما به هر برنامه ای نیاز داشته باشی میتونی خیلی راحت از اینترنت بگیری
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    من رشته ام طوری هست که دائما باید با Matlab سرو کار داشته باشم .
    از بحث بالا من فهمیم که labtop رو همون جا بخری بهتره ، حالا این نرم افزار گرون قیمتو با خودم رو DVD ببرم(که بعدا رو اون کامپیوتر جدید) نصب کنم؟ یا نه؟
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یک سوال دیگه :

من توی این سایت رفتم

http://www.bestbuy.ca/catalog/prodde...est%5Fcookie=1

تا سر از بازار کانادا در بیارم ، کامپیوتر های اونجا رو 2 زبان انگلیسی و فرانسه تنظیمه، الان موقع فروش دیگه cd وینذوز رو نمی دن ، می شه رو فارسی بر صفحه کلید رو؟
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

ضمنا شنیدم تنها دلیلی که پلیس اجازه داره وارد یه خونه بشه و حتی در رو بشکنه همین قانون کپی رایت هست و میتونن بازرسی انجام بدن و در صورت پیدا کردن این جور سی دی ها مشکل ایجاد میشه. ضمن اینکه بودنشون رو کامپیوتر هم مشکل ساز هست.
    پس با این حساب خطرناک نیست که ما پک کامل دی وی دی های نرم افزاری قفل شکسته مون رو با خودمون ببریم؟منظورم تو فرودگاهه؟
    یه سوال دیگه آقای وحید: اصلا چطوری ممکنه به ما مشکوک بشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    دوستان در آمريكا و كانادا ميتونندبا پرداخت 40-30 دلار در ماه يك لپ تاپ 1000دلارى رو از دم قسط بخرند.
    شما می دونین از چه محل هایی میشه قسطی خرید کرد؟ خود نمایندگی یا شاپ سنترها؟ جای خاصی رو مثلا توی تورنتو یا کالگری میشناسین؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    پس با این حساب خطرناک نیست که ما پک کامل دی وی دی های نرم افزاری قفل شکسته مون رو با خودمون ببریم؟منظورم تو فرودگاهه؟
    یه سوال دیگه آقای وحید: اصلا چطوری ممکنه به ما مشکوک بشن؟
    والا من شنیدم تو فرودگاه ایرادی نمیگیرن هرچند که فکر میکنم بستگی به پورت ورودی هم داشته باشه ولی همونطور که بچه ها قبلا گفتن اگرم ایرادی بگیرن میشه گفت که اصلش رو خریدید و الان کپی رو همراهتون اوردید.
    خیلی بعید هست کسی بخواد خونه شما رو بگرده یا مشکوک بشه من اینو فقط به خاطر این گفتم که نشون بدم بهرحال اگه سی دی قفل شکسته میبرید باید خیلی حواستون باشه. من شخصا ترجیح میدم هرجیزی رو خواستم از اینترنت دانلود کنم
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Also depending on the university you are going, you can have access to various softwares through its website for free,
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)