صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 178

موضوع: لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    دست اول؟ یا دوم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzam2007
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تا سر از بازار کانادا در بیارم ، کامپیوتر های اونجا رو 2 زبان انگلیسی و فرانسه تنظیمه، الان موقع فروش دیگه cd وینذوز رو نمی دن ، می شه رو فارسی بر صفحه کلید رو؟
    قيمتى كه گفتم براى لپ تاپ هاى نو هست.
    شما ميتونيد هر برنامه ايى كه خواستيد رو نصب كنيد. اما نصب برنامه هاى غير اريجينال باعث باطل شدن گارانتى لپ تاپتون خواهد شد.
    با لپ تاپ من يك نسخه از سى دى ويندوز رو هم دادند،

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    دوستان در آمريكا و كانادا ميتونندبا پرداخت 40-30 دلار در ماه يك لپ تاپ 1000دلارى رو از دم قسط بخرند.
    شما می دونین از چه محل هایی میشه قسطی خرید کرد؟ خود نمایندگی یا شاپ سنترها؟ جای خاصی رو مثلا توی تورنتو یا کالگری میشناسین؟
    هم نمايندگى ها و هم فروشگاه ها لپ تاپ ارايه ميكنند. اما حتما حتما لپ تاپتون رو از فروشگاه ها بزرگ كه در دسترس تر هستند و خدمات پس از فروش رو بهتر ارايه ميدن تهييه كنيد.
    شما ميتونيد از فروشگاه هاى Best Buy يا FutureShopدر تورنتو يا كلگرى خريد كنيد. اطلاعات در سايت هاشون هم هست.
    موفق باشيد

ضمنا شما به هیچ وجه تو ایران dell اصل که آمریکایی هست گیر نمیارید. همه dell ها مالزی هستن یا در بهترین حالت مونتاژ ایرلند هستن.
    این لپتاپ ها با برق ایران مشکلی ندارند؟

نظرتون در مورد IBM Thinkpad چیه؟

و همچنین:‌به نظرتون آدم چه اینور چه اونور Tablet PC بخره بهتر نیست؟‌ از نظر بالا بردن بهره‌وری، خوش‌دستی، یادداشت برداری راحتتر....

مخصوصا واسه بچه های کامپیوتر که روزی ۱۵ ساعت پای کامپیوترن

نقل قول نوشته اصلی توسط فرید (of)
    من قبلا Think pad T42 داشتم و واقعا هم ازش راضي بودم.برنامه هاي خفن Matlab‌ كه Run‌ كردنشون خيلي طول ميكشيد تا نتيجه رو بگه واقعا خوب پردازش ميكرد.از نظر گرماي ايجاد شده هم مشكلي نداشت.ولي از وقتي Apple گرفتم ديدم عمرم پاي اون IBM‌تلف شده....
    واقعا محشره اين Apple هم از نظر باتري و هم از نظر وزن و كيفيت. البته IBM‌هم يه سري مدل جديد تو بازار داده كه اگرچه قيمتش بالاست ولي از نظر كارايي خيلي خوبه.
    كلا اگه تو كاراي درسي و پروژه هاتون با نرم افزارهاي سنگين كار مي كني بهتره Apple‌ بخري.ولي IBM‌هم خوبه.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ضمنا شما به هیچ وجه تو ایران dell اصل که آمریکایی هست گیر نمیارید. همه dell ها مالزی هستن یا در بهترین حالت مونتاژ ایرلند هستن.
    این لپتاپ ها با برق ایران مشکلی ندارند؟

خیر. اگر adapter رو ببینید روش نوشته 100-240 V . بنابراین مشکلی پیش نمیاد
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

من يه دونه IBM Thinkpad Z60 دارم. فوق‌العاده است. ماه ;D
    هيچ مشكلي نداره.
    خيالت راحت.

ApplyAbroad Champion

یک مطلبی که خیلی مرتبط نیست به عنوان این موضوع، اما خوبه که بدونید اینه که ممکنه استاد راهنمای شما برای شما لپ‌تاپ بخره. این موضوع در خیلی از دانشگاه‌ها مرسومه که به شما (به خصوص اگر دانشجوی کامپیوتر یا برق باشید) یک کامپیوتر شخصی داده می‌شه که در بسیاری از موارد ممکنه لپ تاپ باشه. بنابراین در خرید لپ‌تاپ عجله نکنید و اول مطمئن بشید که لپ‌تاپ از طرف دانشگاه نمی‌گیرید، بعد اقدام به خرید بکنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه رفتن لپ تاپ DELL گرفتم، با توجه به اینکه می خوام تو فنلاند ازش استفاده کنم و به اینترنت وصل بشم، اگر تو ایران برم اینترنت و ویندوزمو up date کنم بعدا تو فنلاند موقع up date ویندوز مشکلی پیش می یاد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)