صفحه 8 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 178

موضوع: لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

پیش فرض پاسخ : لطفاً سوالات خود را در مورد بردن لپ تاپ در اين موضوع مطرح كنيد

شما به عنوان دانشجوی دکترا معمولا" تو آفیستون PC دارین. اما اگه بخواین تو خونه هم دسترسی به اینترنت داشته باشین یا کارهاتون رو انجام بدین لپ تاپ مناسب تره. البته گاهی هم به جای PC ممکنه بهتون لپ تاپ بدن
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

does any one can offer some good model of laptops and ofcourse with considering the price and all the neccessary options that are fundamental and required

i need it for engineering and personal purpose

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

اگر 15 اینچ بخواهین بگیرین به نظر من در حال حاضر Sony FZ بهترین قیمت و کیفیت رو داره.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

4 تا ليست قيمت مي ذارم تا حساب كار دستت بياد...
    البته اگه بري پايتخت ازين جور ليست قيمتها 1000 تا بهت ميدن
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط aarianno
    does any one can offer some good model of laptops and ofcourse with considering the price and all the neccessary options that are fundamental and required

i need it for engineering and personal purpose

for enginnering applications, i suggest DELL latitude D830

Sony SZ هم خوبه البته به شرطی که سایز صفحه اش نخواهی بزرگ باشه.
    13.3 اینچه، سبکه، شکیله و به نسبت دیگر Sonyها قرص و محکم تره. اگه سایز 15 اینچ میخواهیSony FZ هم خوبه.

همونطور كه آقاي Anathema گفت سري Latitude بخاطر داشتن هارد ديسك هاي 7200rpm و صفحه نمايش 13 تا 15 اينچ و همچنين اينكه اين سري ها ساخت ايرلند هستند(برخلاف اكثر لب تاپهاي موچود در بازار ايران كه چيني هستن(البته چيني بودن دليل بر بد بودن نيست))واسه كار هاي مهندسي از كارايي بالاتري برخوردارن.سوني سري SZ هم خوبن.
    كلا بهترين كار همونه كه شما مدل دستگاهي كه انتخاب كردين پيش از خريد در notebookreview و يا cnet با كارايي و مشخصاتش بيشتر آشنا بشين و از مزايا و معايبش اطلاع كافي داشته باشين.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member

من شنیدم تو آمریکا و اروپا لپ تاپ با سیستم عامل XP راحت پیدا نمیشه و همش vista است که بعضی از نرم افزارهای قفل شکسته ای که میبریم روش نصب نمیشه و کلا مثل XP راحت نمیشه باهاش کار کرد. در این مورد کسی نظری نداره؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    همونطور كه آقاي Anathema گفت سري Latitude بخاطر داشتن هارد ديسك هاي 7200rpm و صفحه نمايش 13 تا 15 اينچ و همچنين اينكه اين سري ها ساخت ايرلند هستند(برخلاف اكثر لب تاپهاي موچود در بازار ايران كه چيني هستن(البته چيني بودن دليل بر بد بودن نيست))واسه كار هاي مهندسي از كارايي بالاتري برخوردارن.سوني سري SZ هم خوبن.
    كلا بهترين كار همونه كه شما مدل دستگاهي كه انتخاب كردين پيش از خريد در notebookreview و يا cnet با كارايي و مشخصاتش بيشتر آشنا بشين و از مزايا و معايبش اطلاع كافي داشته باشين.
    درسته من الان Latitude دارم و خیلی راضی هستم. خیلی خوب کار میکنن و اصلا مثل سونی نازنازی نیستن. من سونی رو پیشنهاد نمیکنم. گذشته از ظریف بودنشون قیمت بالایی هم دارن. 2 تا سیستم مشابه dell و سونی تفاوت قیمت قابل توجهی دارن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrnoush
    من شنیدم تو آمریکا و اروپا لپ تاپ با سیستم عامل XP راحت پیدا نمیشه و همش vista است که بعضی از نرم افزارهای قفل شکسته ای که میبریم روش نصب نمیشه و کلا مثل XP راحت نمیشه باهاش کار کرد. در این مورد کسی نظری نداره؟
    شما اگه به سايت شركت Dell‌مراجعه كنيد و سيستم مورد نظرتون رو خودتون سفارش بدين مي تونيد بگين با ويندوز XP‌براتون جمعش كنن.در مورد نرم افزارهاي ويستا دليل اينكه بعضي از نرم افزارها درست روش كار نميكنن فكر مي كنم ورژن اون نرم افزارهاست و ربطي به Crack‌برنامه نداره.من الان تمام برنامه هايي كه دارم استفاده مي كنم كرك شده هستن و مشكلي ندارن.شما از ورژن هاي جديد نرم افزارها استفاده كنيد.اينكه نميشه راحت باهاش كار كرد دليلش يكم مربوط به اينه كه هنوز زياد براي من و شما آشنا نيست و يكم طول ميكشه تا باهاش عادت كنيم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)