صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 131

موضوع: كار در سوئد

melicaa
    Guest

پیش فرض پاسخ : کار

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_mek
    اون طور که شنیدم موسسه معتبریه
    اما یهچیزه دیگه اینکه سوئد از سال 2008 میخواد به غیر اروپاییها ویزای 3 ماهه جستجوی کار بده که اگه موفق شدین کار پیدا کنین بهتون اقامت میده
    برای اطلاعات بیشتر به سایت www.stockholmian.com برید
    سلام...ایا موسسه ای هست که واسه سوئد کاریابی کنه؟؟؟؟؟؟؟للفا اگر تلفنی دارین بدین

پیش فرض پاسخ : كار در سوئد

با توجه به بازار کار سوید برای من که مدرک ارشد دارم چه رشته ای ارزش خوندن در مقطع فوق یا حتی لیسانس داره که با بازار کار سوید هم خون بشه و بشه از این طریق زمینه اشتغال و نهایتا تابعیت رو بدشت اورد.

درود بیکران به همه دوستان گل

امروز میخوام طبق خواسته بعضی از دوستان، آدرس چند سایت مفید و کارگشا در زمینه اقدام برای کار در سوئد را اینجا معرفی کنم که امتحانشون رو پس دادند و مطمئن باشید اگر پیگیر باشید به نتیجه خواهید رسید.بعضی هاشون هم هر روز ایمیلی به شما ارسال می کنند و شما را از آخرین موقعیت های شغلی جدید و آماده اقدام کردن آگاه می کنند.

http://www.adecco.se/

http://www.studentadecco.se/Default.aspx

http://www.academicwork.se/dokument/soker-du-jobb.aspx

http://www.studentjobben.se/

http://www.thelocal.se/jobs/

شاد باشید
    You were born an original. Don't die as a copy

Junior Member

ببخشید ولی نمی شه یه کار بهتر پیدا کرد؟ من حتی اگه برای سوئدی ها هم این کارها خیلی "باکلاس" باشه نمی تونم قبول کنم که انجام بدم. در ضمن درامد چندانی هم نداره که دلم خوش باشه. جداً اگه اوضاع کار اینقدر خرابه یکی راهنمایی کنه که من کلا بی خیال شم. چون من می خوام جایی باشم که بتونم تمام یا بیشتر هزینه هام رو خودم پرداخت کنم.
    مرسی...
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    ببخشید ولی نمی شه یه کار بهتر پیدا کرد؟ من حتی اگه برای سوئدی ها هم این کارها خیلی "باکلاس" باشه نمی تونم قبول کنم که انجام بدم. در ضمن درامد چندانی هم نداره که دلم خوش باشه. جداً اگه اوضاع کار اینقدر خرابه یکی راهنمایی کنه که من کلا بی خیال شم. چون من می خوام جایی باشم که بتونم تمام یا بیشتر هزینه هام رو خودم پرداخت کنم.
    مرسی...
    به جز گوتنبورگ و استکهلم در بقیه شهرها کار پیدا کردن جزو محالات هست و 100% شانس و معجزه!!! جدی بگیرید...اگه واقعا میاید که با کار کردن زندگی رو بگذرونید باید بگم ریسک بسیار بزرگی رو مرتکب میشید...تازه از بین 15 نفر چالمرزی که من میشناسم فقط یک نفر تونسته به واسطه اقوامش که 30 ساله اینجازندگی میکنن در یک قابسازی که صاحبش ایرونیه کار پیده کنه از قرار ساعتی 35 کرون!!! روزی 5 ساعت کار میکنه و میگه که دیگه نمیتونم ادامه بدم چون اصلا به درسهام نمیرسم....اینها مشاهدات عینی من در کمال صداقت هست...مطمئن باشید درسته..اگه به شانس خودتون ایمان دارید اونموقع حرفهای من رو نشنیده بگیرید....
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

As far as I know most of Iranians are very indolent!
    I distribute papers during the night 2 am to 6 am . and study in the mornings . if you're looking for a job , you will find it.
    ویرایش توسط Spiro : October 6th, 2009 در ساعت 07:27 PM دلیل: استفاده از واژه نامناسب بجاي indolent
    Courage is the act of doing what you know you must do ,regardless of how it feels

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

Do you have there part time job? If it is yes, could you please explain more about it
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    Do you have there part time job? If it is yes, could you please explain more about it
    job opportunities are different in various cities, here in västerås I could find short contracts to distribute papers.it's a full time job since you have to do it every night in a week.
    in Goteborg and stockholm there maybe more jobs for English speakers.
    the links which are given by our friend a few posts ago are useful to find a job ,but in most cases you need to know the language. the best option is to forget about finding a job for the first 8 months and put your energy on learning the language,cos I know a few classmates who did that .and now after 6 months they can talk broken swedish.since you learn the language you will find many more options.
    one more thing , as far as I know thoes who have some technical or professional skills such as driving trucks or lorry , accounting , it , electronocs are more likely to find jobs at big companies such as ABB or VOLVO ,.
    Courage is the act of doing what you know you must do ,regardless of how it feels

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

لینکهایی که در اینجا معرفی کردید، مفید بنظر میان ولی در بیشتر موارد برای کسانی مفید هستن که در سوئد حضور داشته باشن..

یه سوال دارم، فرستادن دعوت نامه، چقدر میتونه مفید باشه؟
    یعنی امکان داره بهتر بتونیم کار پیدا کنیم.. ؟؟
    اصلاً چه کمکی از آشنایان ما در سوئد بر میاد ؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eed
    لینکهایی که در اینجا معرفی کردید، خیلی مفید بنظر نمیان ولی در بیشتر موارد برای کسانی مفید هستن که در سوئد حضور داشته باشن..

یه سوال دارم، فرستادن دعوت نامه، چقدر میتونه مفید باشه؟
    یعنی امکان داره بهتر بتونیم کار پیدا کنیم.. ؟؟
    اصلاً چه کمکی از آشنایان ما در سوئد بر میاد ؟؟
    می تونن برات کار مناسب پیدا کنن ...
    دعوت نامه هیچ نقشی نداره چون شما برای درس دارید مهاجرت می کنید ...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)