صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 131

موضوع: كار در سوئد

پیش فرض پاسخ : كار در سوئد

سلام دوستان.
    من از اینجا دوستانم یک شرکتی دارن که خیلی کارهاشون با سوئد هست. از من خواستن 4 برم باهاشون صحبت کنم که شاید بتونم کاراشونو تو سوئد انجام بدم. من درسم برام خیلی مهمه و اولویت اول رو داره. می خوام بدونم که چقدر کار در هفته به درسم لطمه ای نمیزنه؟

Junior Member

من قصد داشتم که برای تحصیل بیام سوئد. ولی اونجا کار پیدا کنم و خرجمو خودم بدم. چون کسی از خانواده نمیتونه مخارج منو متحمل بشه. توی امور بازرگانی تجربه دارم. حسابداری هم تا حدی می دونم. فتوشاپ بلدم. مایکروسافت آفیس را هم کامل بلدم. جسته گریخته دارم سوئدی یاد می گیرم.تجربه ی کاری به هیچ دردی نمیخوره؟ اینا هیچ کدوم به درد نمیخوره؟ یعنی من بیخیال اومدن بشم؟ هیچ شانسی نیست؟ تروخدا یه راه حلی. من خیلی به اومدنم امیدوار شده بودم.
    خیلی حال گیریه که...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط candy
    من قصد داشتم که برای تحصیل بیام سوئد. ولی اونجا کار پیدا کنم و خرجمو خودم بدم. چون کسی از خانواده نمیتونه مخارج منو متحمل بشه. توی امور بازرگانی تجربه دارم. حسابداری هم تا حدی می دونم. فتوشاپ بلدم. مایکروسافت آفیس را هم کامل بلدم. جسته گریخته دارم سوئدی یاد می گیرم.تجربه ی کاری به هیچ دردی نمیخوره؟ اینا هیچ کدوم به درد نمیخوره؟ یعنی من بیخیال اومدن بشم؟ هیچ شانسی نیست؟ تروخدا یه راه حلی. من خیلی به اومدنم امیدوار شده بودم.
    خیلی حال گیریه که...
    دوست عزیز
    اول اینکه هیچی "نشد" نداره!
    چرا سابقه ی کار به درد نخوره؟! حتما" به درد می خوره!
    فقط مشکل اصلی زبان سوئدی است که فکر می کنم اگر این زبان رو در حد مکالمه در این یک سال یاد بگیرید، شانس زیادی برای پیدا کردن کار خواهید داشت...
    هر چند که دو نکته رو در نظر بگیرید:
    طبق تجربه با کار دانشجویی نمی شه تمام هزینه ها رو پوشش داد و درس ها هم سنگین هستند.
    بحران فعلی اقتصادی رو هم در نظر بگیرید.

دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

آخه من خیلی امیدوار بودم که با پیدا کردن کار بتونم مخارج تحصیلم رو بدم. با خوندن این پست حسابی اعصابم به هم ریخت. وضعیت کار برای من که یه خانمم در مقایسه با یک آقا فرقی داره؟ یکمی در این مورد توضیح بدین لطفاً. آقای Azim لطفاً اگه مطلبم رو بیجا نوشتم بهم بگید یا جا به جاش کنید. فقط پاکش نکنید که یه جوابی بگیرم. خیلی مهمه. مرسی از دوستان اگه جوابی به من بدن.
    [quote=azim_utd ]
    دوست عزیز
    اول اینکه هیچی "نشد" نداره!
    چرا سابقه ی کار به درد نخوره؟! حتما" به درد می خوره!

[/
    یعنی من میتونم یه معرفی نامه ای چیزی از محل کارم بگیرم؟ بیمه هم هستم. بیمه نامه م به درد میخوره؟

ApplyAbroad Veteran

سلام
    دوستان من پیانو میزنم و میتونم تا حدی هم آموزش بدم.اونجا میشه راحت آموزش داد؟(البته بدون زبان سوئدی!
    کلا منظورم اینه وضعیت موسیقی چه جوریاست؟(یکی از دوستان هم پرسیده بود ولی کسی جواب نداد)

و اینکه میگن بعضی درسا تو چالمرزو kth خیلی سنگینه و وقت آزاد نمیمونه.مکانیک هم حتما جزو همون سنگیناست دیگه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط omid88
    سلام
    دوستان من پیانو میزنم و میتونم تا حدی هم آموزش بدم.اونجا میشه راحت آموزش داد؟(البته بدون زبان سوئدی!
    کلا منظورم اینه وضعیت موسیقی چه جوریاست؟(یکی از دوستان هم پرسیده بود ولی کسی جواب نداد)

و اینکه میگن بعضی درسا تو چالمرزو kth خیلی سنگینه و وقت آزاد نمیمونه.مکانیک هم حتما جزو همون سنگیناست دیگه؟
    ممنون
    جواب این سوال مثل خود سوال کمی تکراری است!
    به خودتون بستگی داره! شما اگر بتونین هنرآموز پیدا کنید حتما" شغل خوبی خواهد بود...
    درس ها هم 100% سنگین هستن ولی دور از انتظار نیست که کار کنید...

موفق باشید
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

کارهایی که دیدم داشنجوهای ایرانی بتوانند پید کنند، پخش روزنامه، فروختن سوسیس و بستنی بوده. تازه برای پيدا کردن این کارها هم باید رابطش را داشته باشید. یکی هم که خیلی خوش شانس بود شبها می رفت مک دونالد را تمیز می کرد، چون حقوق خیلی خوبی می گرفت. البته یک نفر هم بود که به خاطر تجربه زیادش در برنامه نویسی تونست کار کامپیوتری بگیره.
    اونهایی که کار می کردند گفتند که کار یک کمک خرجه نه منبع اصلی درآمد.

درود دوستان

اگر در سوئد به دنبال کار می گردید یا قصد یافتن کار در شهرهای سوئد را دارید یک فهرست کامل از شرکتهای کاریابی در سوئد را برایتان اینجا تهیه کرده ام :

http://skyofsweden.blogsky.com/1388/05/22/post-13/

توجه کنید که اقدام جداگانه برای هر کدام از این شرکتهای کاریابی در سوئد و قرار دادن رزومه تان در وبسایت این شرکتها متضمن یافتن کار نمی باشد ولی هرگز امید خودتان را از دست ندهید و سعی کنید از همین الان یادگیری زبان سوئدی را شروع کنید که عامل بسیار مهمی در یافتن کار در سوئد محسوب می شود.

موفق باشید

علی
    You were born an original. Don't die as a copy

از دوستانی که در سوئد هستند کسی اطلاع داره که ساعتی چه قدر دستمزد برای کارای نیمه وقت میدند؟
    هر کاری از قبیل (پخش آگهی و...)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanhajavi نمایش پست ها
    از دوستانی که در سوئد هستند کسی اطلاع داره که ساعتی چه قدر دستمزد برای کارای نیمه وقت میدند؟
    هر کاری از قبیل (پخش آگهی و...)
    برای کارهایی مثل پخش آگهی و... حدودا 100 تا 200 کرون در ساعت. کسایی که شبا (از 3 تا 6 صبح) روزنامه ها رو توی سطح شهر پخش می کنن هم ساعتی 150 کرون می گیرن و هر پنج روز هفته هم باید برن سر کار (بجز شنبه و یکشبنه که تعطیله). در ضمن دوستانی که تو شهرهایی کوچکتر میان یا باید کارهای خیلی خیلی سطح پایین (مثل تمیز کردن زمین و...) انجام بدن یا باید خیلی خوش شانس باشن که کاری حتی در حد پخش کردن روزنامه گیرشون بیاد. ولی تو تمام شهرهای بزرگ اگه زرنگ باشید حتما کار گیرتون میاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)