صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 131

موضوع: كار در سوئد

Junior Member

پیش فرض کسب وکاردرسوئد

سلام
    من میخوام درسوئدیک کسب وکاربا35000یوروراه بندازم لطفایکی من روراهنمایی کنه که چه شغلی درآمدبهتری داره ودرکدوم شهرباشه ؟

nima-
    Guest

پیش فرض پاسخ : کسب وکاردرسوئد

سلام. من يه نوازنده و موزسينم.بارها و بارها در ايران با هزار ويك مشكل كنسرت دادم. جايي كه دولت به موسيقي هيچ اهميتي نميده.دوست دارم براي ادامه حرفه ام برم سوئد.اگه كسي ميتونه منو راهنمايي كنه.مثلا در مورد هزينه زندگي- نحوه پذيرش- يا درآمد يه نوازنده.ممنون ميشم اگه كسي كمكم كنه. اينم آدرس ايميلم: nima_bass@yahoo.com

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كار در سوئد

سلام
    من 35000تا40000یوردارم یه کاربادرآمدعالی میخوام شماکدوم کارتوی کدوم شهرو پیشنهاد میکنید؟

Junior Member

[QUOTE=candy;130935]آخه من خیلی امیدوار بودم که با پیدا کردن کار بتونم مخارج تحصیلم رو بدم. با خوندن این پست حسابی اعصابم به هم ریخت. وضعیت کار برای من که یه خانمم در مقایسه با یک آقا فرقی داره؟ یکمی در این مورد توضیح بدین لطفاً. آقای Azim لطفاً اگه مطلبم رو بیجا نوشتم بهم بگید یا جا به جاش کنید. فقط پاکش نکنید که یه جوابی بگیرم. خیلی مهمه. مرسی از دوستان اگه جوابی به من بدن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    دوست عزیز
    اول اینکه هیچی "نشد" نداره!
    چرا سابقه ی کار به درد نخوره؟! حتما" به درد می خوره!

[/
    یعنی من میتونم یه معرفی نامه ای چیزی از محل کارم بگیرم؟ بیمه هم هستم. بیمه نامه م به درد میخوره؟
    همانطور که گفتن به نظر من شما روی زبان سوئدی کار کن تا زبانت قوی بشه تا شانس بیشتری واسه پیدا کردن داشته باشی.نا امید هم نباش اگه بخواهی میتونی.

Junior Member

سلام: ببخشید یه سوال داشتم...دوستانی که برای مستر میان سوئد همه با هزینه هایی که از ایران براشون میفرستن زندگی میکنن؟(اگه نخوان کار کنن)یعنی اونجا هیچ در آمدی نخواهیم داشت،درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rashedi نمایش پست ها
    سلام: ببخشید یه سوال داشتم...دوستانی که برای مستر میان سوئد همه با هزینه هایی که از ایران براشون میفرستن زندگی میکنن؟(اگه نخوان کار کنن)یعنی اونجا هیچ در آمدی نخواهیم داشت،درسته؟
    سلام.بله با پول هایی که از ایران میفرستن زندگی می کنن.شایدم کسی سوئد کار کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط es3 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام درسوئدیک کسب وکاربا35000یوروراه بندازم لطفایکی من روراهنمایی کنه که چه شغلی درآمدبهتری داره ودرکدوم شهرباشه ؟
    اگه درست حساب کرده باشم 35000 یورو می‌شه 350000 کرون. راه انداختن کسب و کار خیلی به علاقه و زمینه ای که دوست داری بستگی داره. اگه حرفه خاصی رو بلدی یا نه و ...
    با این پول می‌شه توی یه شهر متوسط (نه در حد استکهلم و گوتنبرگ و مالمو) یه مغازه متوسط (مثلارستوران) بزنی.
    شما توی سوئد هستی یا نه؟ با زبان سوئدی آشنایی داری؟ برات مهمه که تو کدوم شهر باشی؟
    از تو سایت blocket.se شاید بتونی یه چیز خوب پیدا کنی. www.arbetsformedlingen.se هم چیزای خوبی داره اگه سوئدی هم نمی‌تونی بخونی (.....) رو ببین
    Azim-utd:
    بخشي از اين پست به خاطر رعايت نشدن قانون كپي رايت از سوي سايت معرفي شده، حذف شد.
    ویرایش توسط azim_utd : October 3rd, 2009 در ساعت 01:28 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mandm نمایش پست ها
    اگه درست حساب کرده باشم 35000 یورو می‌شه 350000 کرون. راه انداختن کسب و کار خیلی به علاقه و زمینه ای که دوست داری بستگی داره. اگه حرفه خاصی رو بلدی یا نه و ...
    با این پول می‌شه توی یه شهر متوسط (نه در حد استکهلم و گوتنبرگ و مالمو) یه مغازه متوسط (مثلارستوران) بزنی.
    شما توی سوئد هستی یا نه؟ با زبان سوئدی آشنایی داری؟ برات مهمه که تو کدوم شهر باشی؟
    از تو سایت blocket.se شاید بتونی یه چیز خوب پیدا کنی. www.arbetsformedlingen.se هم چیزای خوبی داره اگه سوئدی هم نمی‌تونی بخونی (.....) رو ببین
    Azim-utd:
    بخشي از اين پست به خاطر رعايت نشدن قانون كپي رايت از سوي سايت معرفي شده، حذف شد.
    اگر بتوني كسب و كاري مثل رستوران و يا يك مغازه كوچك يا بوتيك راه بندازي مي توني درخواست اقامت كني ؟

Junior Member kmfavl آواتار ها

توی تاپیک زندگی در سوئد گفته شده که با حدود 700 هزار تومن می شه تو سوئد به راحتی زندگی کرد اینجا هم که من درآمد ها رو مقایسه می کردم متوجه شدم که با 3 ساعت کار مثلا در رستوران می شه یه همچین درآمدی رو جور کرد .من برا لیسانس می خوام اقدام کنم با توجه به این که فشار درسی دوره ی لیسانس کمتره فکر کنم بتونم بخش اعظم مخارجم رو خودم حل و فصل کنم D: . در ضمن من مدارک B1 زبانهای فرانسوی و آلمانی رو دارم به اضافه آیلتش 7 دارم فکر می کنین این جور مدارک تو پیدا کردن کار و افزایش درآمد بتونن کمکی کنن ؟
    A dream you dream alone is only a dream . A dream you dream together is reality . John Lennon

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط kmfavl نمایش پست ها
    توی تاپیک زندگی در سوئد گفته شده که با حدود 700 هزار تومن می شه تو سوئد به راحتی زندگی کرد اینجا هم که من درآمد ها رو مقایسه می کردم متوجه شدم که با 3 ساعت کار مثلا در رستوران می شه یه همچین درآمدی رو جور کرد .من برا لیسانس می خوام اقدام کنم با توجه به این که فشار درسی دوره ی لیسانس کمتره فکر کنم بتونم بخش اعظم مخارجم رو خودم حل و فصل کنم D: . در ضمن من مدارک B1 زبانهای فرانسوی و آلمانی رو دارم به اضافه آیلتش 7 دارم فکر می کنین این جور مدارک تو پیدا کردن کار و افزایش درآمد بتونن کمکی کنن ؟
    من پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه به نظر میرسه شما استعداد خوبی توی خوندن زبان داشته باشید، شروع کنید به خوندن زبان سوئدی... متاسفانه تجربه ی دوستان مقیم سوئد نشون میده که پیدا کردن کار برای کسانی که به زبان سوئدی آشنا نیستند آنقدرها هم کار آسونی نیست. علاوه بر اینکه تقریباً به هیچ وجه نمی تونید روی کار غیر دانشجویی حساب کنید (منظورم کار تخصصی هستش)... کار دانشجویی هم که نمونه هاش ارائه شده اینجا... بعید میدونم که مدارک زبانتون زیاد کمکی بکنه در این زمینه... در نهایت اینکه... به هیچ وجه بدون پشتوانه و به امید پیدا کردن کار وارد یه کشور دیگه نشید...
    Winners are simply willing to do what losers won't

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)