صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 164

موضوع: آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم) سوالات و تجربیات همه

نقل قول نوشته اصلی توسط gozar نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من سطح زبانم ضعیفه هیچ وقت کلاس زبان نرفتم حالا می خوام تا 9 ماه دیگه بتونم نمره بالای 70 امتحان mche رو بگیرم وقتمم کاملا ازاده به نظرتون امکان پذیره واینکه چه راهی رو برای من که مبتدی هستم پیشنهاد میدید؟مرسی
    به نظر من امکان پذیره فقط باید بخونی. بیشتر رو خود آزمون تمرکز کن با توجه به تحقیقم 504 لغت و لغات تافل بارونز و کتاب تافل کیت رو همه پیشنهاد می کنن.
    من خودم هفته بعد امتحان دارم بعد امتحان و مشاهده نتیجم بیشتر میتونم کمک کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

پیش فرض پاسخ : آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم) سوالات و تجربیات همه

نقل قول نوشته اصلی توسط Melah نمایش پست ها
    سلام Azi19842003
    اولا باید از در اختیار قرار دادن تجربیاتتان تشکر کنم . سوال من این است که نام دقیق کتاب بارنز و رنگ جلد آن چیست و اینکه آیا باید تمام ریدینگ های موجود در این کتاب را به خاطر بسپاریم . از پاسخ شما خیلی ممنون می شوم.
    ببخشید من دیر اینجا سر میزنم کاش مسیج میدادید .. ببینید این کتاب تافل بارونز اون تست هایاخر کتاب رو هر 3 اسکیلش را به دقت بخونید حتی تو ازمون من تو شنیداری هم از کوتاه ها و هم قسمت شنیداری بلند 2 تا ش از این کتاب عینا بود .... بله ریدینگ هاش هم به شدت مهم هستند واسه ازمون ما که حتی سوال هاشم عوض نکرده بودند ولی شما متن بخون سوالشم با دقت حفظ کن( میگم من چند سری پشت سر هم ازمون دادم تو اولی 2 تا ریدینگ اموده بود از این ها تو دومی اصلا نیامده بود و تو سومی 3 تا ریدینگ مشابه) و من توصیه میکنم که این 8 سری تست اخر کتاب رو خیلی خوب کار کنید همه اسکیل هاشو( قسمت گرامر کتابشم خوب بود من راضی بودم خیلی) + کتاب کیت اونم فقط کوتاهش برای شنیداری .. راستش کتاب رو دادم به یکی جلدشو یادم نیست ولی این لین رو ببین 36 تا ردینگ داره که عینا ردینگ های همین کتابه یعنی اگه بخوای فقط ریدینگشو بخونی ( که من توصیه میکنم همشو بخون) از رو همین لینک بخون کتاب نخر ... خلاصه اگه خواستی کتاب بخری بگو تافل بارونز نگاه کن اخر کتاب 8 سری نمونه تست داره ؟ اگه داشن و ریدنگ هاش همین ها بود همین کتابه http://www.innovative-english.com/TE...ons/tread5.htm
    http://www.innovative-english.com/TEFLCD/lessons.htm

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azi19842003 نمایش پست ها
    ببخشید من دیر اینجا سر میزنم کاش مسیج میدادید .. ببینید این کتاب تافل بارونز اون تست هایاخر کتاب رو هر 3 اسکیلش را به دقت بخونید حتی تو ازمون من تو شنیداری هم از کوتاه ها و هم قسمت شنیداری بلند 2 تا ش از این کتاب عینا بود .... بله ریدینگ هاش هم به شدت مهم هستند واسه ازمون ما که حتی سوال هاشم عوض نکرده بودند ولی شما متن بخون سوالشم با دقت حفظ کن( میگم من چند سری پشت سر هم ازمون دادم تو اولی 2 تا ریدینگ اموده بود از این ها تو دومی اصلا نیامده بود و تو سومی 3 تا ریدینگ مشابه) و من توصیه میکنم که این 8 سری تست اخر کتاب رو خیلی خوب کار کنید همه اسکیل هاشو( قسمت گرامر کتابشم خوب بود من راضی بودم خیلی) + کتاب کیت اونم فقط کوتاهش برای شنیداری .. راستش کتاب رو دادم به یکی جلدشو یادم نیست ولی این لین رو ببین 36 تا ردینگ داره که عینا ردینگ های همین کتابه یعنی اگه بخوای فقط ریدینگشو بخونی ( که من توصیه میکنم همشو بخون) از رو همین لینک بخون کتاب نخر ... خلاصه اگه خواستی کتاب بخری بگو تافل بارونز نگاه کن اخر کتاب 8 سری نمونه تست داره ؟ اگه داشن و ریدنگ هاش همین ها بود همین کتابه http://www.innovative-english.com/TE...ons/tread5.htm
    http://www.innovative-english.com/TEFLCD/lessons.htm
    سلام ممنون azi
    لینک کار نمیکنه اگر ممکنه یکی از ریدینگ ها سطر اولش رو بگذارید چک کنم برای اینکه بفهمم کتاب درسته

راستی کتابی که من دارم تو اون قسمت تستهای اخر استراکچرها 25تایی اند مال شما هم اینطوری بود؟؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saram2 نمایش پست ها
    سلام ممنون azi
    لینک کار نمیکنه اگر ممکنه یکی از ریدینگ ها سطر اولش رو بگذارید چک کنم برای اینکه بفهمم کتاب درسته

راستی کتابی که من دارم تو اون قسمت تستهای اخر استراکچرها 25تایی اند مال شما هم اینطوری بود؟؟؟

ممنون
    سلام
    لطف می کنید لینک اسم کتابتون رو دقیقا بنویسید
    من هر چی تو اینترنت گشتم کتابی با مشخصات دوستمون پیدا نکردم
    در ضمن لینک بالایی که ایشون گذاشتن نمیدونم چه جوریه فقط با کروم باز میشه تو کروم بزنید بعد دو سه تا سوال می پرسه اما باز میشه من که این کار رو کردم
    ممنون از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbar64 نمایش پست ها
    سلام
    لطف می کنید لینک اسم کتابتون رو دقیقا بنویسید
    من هر چی تو اینترنت گشتم کتابی با مشخصات دوستمون پیدا نکردم
    در ضمن لینک بالایی که ایشون گذاشتن نمیدونم چه جوریه فقط با کروم باز میشه تو کروم بزنید بعد دو سه تا سوال می پرسه اما باز میشه من که این کار رو کردم
    ممنون از لطفتون
    سلام

اسم دقیق کتابی که من دارم :
    BARRONS How to Prepare For TOEFL 11ed

من بازم نتونستممممم لینک رو باز کنم اگه ممکنه سطر اول یکی از ریدینگ ها رو کپی کنید تا مطمئن شیم کتاب درسته
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saram2 نمایش پست ها
    سلام

اسم دقیق کتابی که من دارم :
    BARRONS How to Prepare For TOEFL 11ed

من بازم نتونستممممم لینک رو باز کنم اگه ممکنه سطر اول یکی از ریدینگ ها رو کپی کنید تا مطمئن شیم کتاب درسته
    ممنون

سلام
    ممنون از زحمتتون
    گمون نکنم منظورشون این کتاب شما باشه من خودم نگاه کردم این متن ها نتونستم توش پیدا کنم
    با این حال همه متنهای این لینک رو که برای خودم حاضر کردم تو این لینک براتون گذاشتم
    http://hipfile.com/gswxjbpgwewo
    امیدوارم کارتون راه بیفته
    فقط اگه احیانا همین کتاب بود یه خبر هم به من بدید
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbar64 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از زحمتتون
    گمون نکنم منظورشون این کتاب شما باشه من خودم نگاه کردم این متن ها نتونستم توش پیدا کنم
    با این حال همه متنهای این لینک رو که برای خودم حاضر کردم تو این لینک براتون گذاشتم
    http://hipfile.com/gswxjbpgwewo
    امیدوارم کارتون راه بیفته
    فقط اگه احیانا همین کتاب بود یه خبر هم به من بدید
    ممنون
    اولین ریدنگش اینه :
    It has long been known that when the green parts of plants are exposed to light under suitable conditions of temperature and moisture, carbon dioxide is absorbed by the plant from the atmospheric CO2 and oxygen is released into the air. This exchange of gases in plants is the opposite of the process that occurs in respiration. In this plant process, which is called photosynthesis, carbohydrates are synthesized in the presence of light from carbon dioxide and water by specialized structures in the cytoplasm of plant cells called chloroplasts. These chloroplasts contain not only two types of light-trapping green chlorophyll but also a vast array of protein substances called enzymes. In most plants, the water required by the photosynthesis process is absorbed from the soil by the roots and translocated through the xylem of the root and stem to the chlorophyll-laden leaves. Except for the usually small percentage used in respiration, the oxygen released in the process diffuses out of the leaf and into the atmosphere through stomates. In simple terms, carbon dioxide is the fuel, and oxygen is the product of the chemical reaction. For each molecule of carbon dioxide used, one molecule of oxygen is released. Here is a summary chemical equation for photosynthesis:
    6CO2 + 6H2O = C6H12O6 + 6O2
    As a result of this process, radiant energy from the sun is stored as chemical energy. In turn, the chemical energy is used to decompose carbon dioxide and water. The products of their decomposition are recombined into a new compound, which successively builds up into the more and more complex substances that comprise the plant. These organic substances, that is, the sugars, starches, and cellulose, all belong to the class of organic molecules. In other words, the process of photosynthesis can be understood as an enzyme-induced chemical change from carbon dioxide and water into the simple sugar glucose. This carbohydrate, in turn, is utilized by the plant to generate other forms of energy, such as the long chains of plant cells on polymers that comprise the the cellular structures of starches or cellulose. Many intermediate steps are involved in the production of a simple sugar or starch. At the same time, a balance of gases is preserved in the atmosphere by the process of photosynthesis.

دومی_

Alfred Berhard Nobel, a Swedish inventor and philanthropist, bequeathed most of his vast fortune to a trust that he designated as a fund from which annual prizes could be awarded to the individuals and organizations that had acheived through invention or discovery that which would have the greatest benefit to humanity in a particular year. According to the legend, Nobel's death had been erroneously reported in a newspaper, and the focus of the obituary was the fact that Nobel had invented dynamite. He rewrote his will in 1895, thereby establishing , with the original amount of nine million dollars, the Nobel Foundation as the legal owner and administering agent of the funds, and instituting the prizes that are named after him. Statutes to govern the awarding of the prizes were written, along with guidelines for operating procedures. Five years after Nobel's death, the first five prizes, worth about forty thousand dollars each, were to be awarded.

کلا 36 تا ریدینگه که توی همون نمونه تست های اخر کتابه مثلا نمونه تست 1( 4 تا اول از این ریدنگ ها رو داره + تعدادش یادم نیست حدودا 25 لیسنینگ + گرامر )

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی جواب این ریدینگ ها رو داره؟
    ممنون میشم اگه راهنمیی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : " آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم) "

با سلام

دوستان عزیز من برای گذاشتن وثیقه و معافیت تحصیلی باید حد اقل یکی ار نمره های زبان رو به وزارت علوم ارایه بدم می گن بهتر هست msrt امتحان بدم تا ielts نمره ای که می خوان 40 هست به نظرتون راحت هست گرفتن این نمره ؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : " آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم) "

نقل قول نوشته اصلی توسط gsm2526 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان عزیز من برای گذاشتن وثیقه و معافیت تحصیلی باید حد اقل یکی ار نمره های زبان رو به وزارت علوم ارایه بدم می گن بهتر هست msrt امتحان بدم تا ielts نمره ای که می خوان 40 هست به نظرتون راحت هست گرفتن این نمره ؟
    من فکر میکنم نمره 40 گرفتن خیلی راحته! از طرفی نمره 5 در ایلتس هم خیلی مشکل نداره. اما چون هزینه ثبت نام msrt خیلی مناسبه همون رو ثبت نام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)