صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 164

موضوع: آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم)

پیش فرض پاسخ : MCHE

سلام
    من یک سایت پیدا کردم سوالات آزمون mche مورخ 23 اسفند 92 رو بدون تغییر در سایتش گذاشته
    من با اجازشون و با ذکر منبعش سوالات رو میذارم تا دوستان با سیستم سوالات این آزمون کمی آشنا شن لازم به ذکره که برای دیدن سوالات بیشتر از آزمون ها باید تو سایتش به صورت رایگان عضو شید ببینید

1- The price of a truck tire is significantly higher……………………….
    a) In comparison with the price of a car tire
    b) Than a car tire
    c) Than that of a car tire
    d) To compare as a tire

2- Although both are mammals , the early stages of development on the part of placental different from …………………..
    a) Marsupials
    b) That of marsupials
    c) Those of marsupials
    d) Those marsupials

3- Migraine , typified by pain around ages and visual disturbances , my be triggerd by weather related changes , stressful , diet or hormonal changes .

4- The pink jade said to have such a strong effect on the nervous system that even if one holds it in their palm , they can feel the reosonating energy .

5- In sialk , kashan excavations revealed several earlier archaeological stage that had been laying beneath the remains visible on the top .

منبع : آزمون mche , آزمون msrt

نقل قول نوشته اصلی توسط asali_ahmad نمایش پست ها
    سلام
    من یک سایت پیدا کردم سوالات آزمون mche مورخ 23 اسفند 92 رو بدون تغییر در سایتش گذاشته
    من با اجازشون و با ذکر منبعش سوالات رو میذارم تا دوستان با سیستم سوالات این آزمون کمی آشنا شن لازم به ذکره که برای دیدن سوالات بیشتر از آزمون ها باید تو سایتش به صورت رایگان عضو شید ببینید

1- The price of a truck tire is significantly higher……………………….
    a) In comparison with the price of a car tire
    b) Than a car tire
    c) Than that of a car tire
    d) To compare as a tire

2- Although both are mammals , the early stages of development on the part of placental different from …………………..
    a) Marsupials
    b) That of marsupials
    c) Those of marsupials
    d) Those marsupials

3- Migraine , typified by pain around ages and visual disturbances , my be triggerd by weather related changes , stressful , diet or hormonal changes .

4- The pink jade said to have such a strong effect on the nervous system that even if one holds it in their palm , they can feel the reosonating energy .

5- In sialk , kashan excavations revealed several earlier archaeological stage that had been laying beneath the remains visible on the top .

منبع : آزمون mche , آزمون msrt
    امکانش هست ادامه سوالات رو هم قرار بدید ؟

Junior Member

برای مستر از کشورهای دیگه هم قابل قبوله؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Denizzz نمایش پست ها
    برای مستر از کشورهای دیگه هم قابل قبوله؟
    سلام

خیر
    کاربرد این نمره بیشتر برای دانشجویان دکترا و نمره زبان اونا پیش از امتحان جامع هست.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : " آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم) "

سلام دوستان نیمه شبتون بخیر !
    من همین الان کارنامه امتحان 23 خرداد 93 رو دریافت کردم . نمراتم از این قراره : لیسنینگ 16 از 30 / گرامر 26 از 30 / ریدینگ 29 از چهل . جمعا 71 از صد .

به نظرم میاد که لیسنینگ ها رو اشتباه وارد پاسخنامه کردم چندتارو . چون سر جلسه اینقد ریز بود نمی تونستم تشخیص بدم و چندتا سوال لیسنینگ رو هم بخاطر اینکه داشتم پاک میکردم از دست دادم .وقتی هنوز دوتا ریدینگ مونده بود گوینده اعلام کرد 5 دقیقه وقت باقیست !! فقط به سوالهای جواب کوتاه و معنی لغت جواب دادم که فکر کنم غلط هم زدم . شانسی هام هم درست در نیومدن به نظرم . مشکل اصلیم همین دوتا بود ؛ یکی زمان بندی غلط در خوندن متن ها و صرف وقت سر ریدینگ اول و دوم ؛ دوم هم اشتباه در وارد کردن گزینه ها در بخش شنیداری .
    هیچ سوال گرامری رو با شک نزدم و همه رو مطمئن بودم درسته ولی چهارتا غلط شده نمی دونم چرا ؟!
    برای من که با اطلاعات عمومی رفتم و به علت تداخل با امتحانات پایان ترم هیچ ِ هیچ نخوندم ، بدک نیست . با اندکی تلاش به راحتی بالای 90 میشید .

من تقریبا زمستان 92 آزمون MSRT را دادم و نمرم 69 شد به نظرم خیلی راحت بود من گرامرش را خیلی خوب دادم و کتاب گرامر آیلتس و ایبوک Grammar in use را خونده بودم و لغت هم کتاب 504 لغت را و یک کتاب دیگه را خوندم

Junior Member alexdelpiero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

دوستان با شرکت در این آزمون و کسب نمرهء مورد نظر آیا میشه واسهء گرفتن معافیت تحصیلی واسه خارج از کشور گرفت؟ مثلا مالزی؟
    دقیقا چه نمره ای باید آورد تا قبول شد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

بله . تا جاییکه من اطلاع دارم برای آقایون یکی از امتحانهای معتبر ، همین امتحانه . در کنارش تولیمو تافل و ... هستن . نمره لازم 40 هست فکر کنم . برای دکترا 50 یا بیشتر . ولی خوب برای دکتری نمره بیشتر ؛ امتیاز بیشتر رو در پی داره .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran university

سلام
    ببخشید من درست متوجه نشدم، اگه کسی آیلتس داشته باشه بازم به این آزمون نیاز داره؟؟

نه کسی که آیلتس داره احنیاجی نیست این آزمون رو شرکت کنه
    آزمون MSRT یک آزمون داخلی هست در حالی که آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی هست که اعتبارش خیلی بیشتر از این آزمون هاست و در تمام کشور ها قابل پذیرش هست

منبع : آزمون MSRT , آزمون MCHE

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)