صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 164

موضوع: آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanekhali نمایش پست ها
    سلام

بچه ها

من تو استراکچر مشکل دارم میانگین 15 تا میزنم! از 30 تا

نکات گرامری رو هم بلدم

ولی خیلی از تستها بحث گرامر نیست

و بیشتر با ترجمه میشه فهمید چی میگه

کتاب kit , baronsرو میزنم

60 تا اسکیل لانگمن رو هم خوندم

نیاز به نمره 60 دارم واسه دانشگاه

لطفا در مورد استراکچر راهنماییم کنید
    به شدت گیر کردم و به کمکتون نیاز درم

ممنون
    سلام اگر تست های کامل کتاب تافل قرمز رنگ رو بزنین مطمئن باشید بالای 60 میارین قسمت گرامر skill های تافل را کامل بخونین موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من شنیده م که جدیدا دیگه لیسینینگا رو از تافل کیت نمیارن . آیا این خبر صحت داره؟

سلام دوستان
    من سطح زبانم متوسطه و در تافل آزمایش نمرم حدود 70 شد
    الام باید تو 1 ماه دیگه باید msrt یا تولیمو بدم و الان دارم مجموعه english today رو هر دو روز 1 DVD (محموعا 26 DVD) و هر روز 2 درس 504 را دارم میخونم.
    به نظرتون با این شرایط تا 1 ماه دیگه تو MSRT یا تولیمو ند میتونم بگییرم؟
    خودتو msrt رو پیشنهاد میکنید یا تولیمو رو؟
    ممنون

Junior Member

دوستان عزیز که زبان شون خوب هست راهنمایی بفرمائید من زبانم در حد آمریکن فایل 3 هست اما لغات زیادی بلدم تا مدتی بعد باید یک مدرک زبان برای دکتری بگیریم به نظر شما چقدر زمان لازم هست و چه منابعی را باید بخوانم
    کدام یک از مدارک زبان آیانتر هستش از بین این چند مورد که نام میبرمMSRT, MCHE, Tolimo

Junior Member

دوستان عزیز من امتحان جامع رو به صورت مشروط دادم تا حالا سه بار امتحان EPT دانشگاه آزاد رو دادم که همشون زیر 50 بودن (49-44-43)، چون شهرستانم و استان محل اقامتم ازمون EPT رو نداره باید برم تهران ، تصمیم گرفتم در ازمون MSRT که در شهر محل اقامتم وجود داره شرکت کنم و در کمال تعجب نمره 47 رو در این آزمون گرفتم .البته دانشگاه ما نمره بالای 65 رو می خواد .خلاصه الان درمانده و ناراحتم که من چطور می تونم این نمره زبان رو تا دفاع ببرم حدود 1 سال هستش که درگیر این نمره زبانم و جالبه حتی مطالعه می کنم می رم سر جلسه نمره کمتر می گیرم به نظرتون من چه کتابایی باید بخونم واسه MSRT؟

نقل قول نوشته اصلی توسط attar نمایش پست ها
    دوستان عزیز من امتحان جامع رو به صورت مشروط دادم تا حالا سه بار امتحان EPT دانشگاه آزاد رو دادم که همشون زیر 50 بودن (49-44-43)، چون شهرستانم و استان محل اقامتم ازمون EPT رو نداره باید برم تهران ، تصمیم گرفتم در ازمون MSRT که در شهر محل اقامتم وجود داره شرکت کنم و در کمال تعجب نمره 47 رو در این آزمون گرفتم .البته دانشگاه ما نمره بالای 65 رو می خواد .خلاصه الان درمانده و ناراحتم که من چطور می تونم این نمره زبان رو تا دفاع ببرم حدود 1 سال هستش که درگیر این نمره زبانم و جالبه حتی مطالعه می کنم می رم سر جلسه نمره کمتر می گیرم به نظرتون من چه کتابایی باید بخونم واسه MSRT؟

سلام. من سال قبل یه بار mche شرکت کردم و ۶۷ گرفتم. سر جلسه امتحان شنیدم شرکت کننده های دیگه به هم میگفتند دیدی لیسنینگ باز هم از کیت بود. کلا پیشنهادشون این بود همون چند مورد کتاب که تو سایت ثبت نام به عنوان منابع بهشون اشاره شده رو بخونید موفق میشید نمره بالا بگیرید.
    من خودم برای گرامر کتاب آموزش سریع تافل عبدالله قنبری انتشارات جنگل خوندم.شاید برای سوالات گرامر براتون مفید باشه.

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

سلام دوستان عزیز
    من آزمون اول مرداد رو شرکت کردم
    کتاب لانگمن بنفش رو خونده بودم.
    سوالات ریدینگ و گرامرش برای من نسبت به لیسینینگ آسون تر بود. لیسینینگ سخت بود و اگه اشتباه نکنم 7 تا مکالمه کوتاه بود بعد سه تا مکالمه بلند که هر کدوم 7 الی 8 تا سوال زیرش بود. فرمت لیسینینگش کمی با کتاب فرق داشت. اما گرامر و ریدینگ رو کاملا پوشش میداد.البته من وقت کمتری روی لیسینینگ گذاشته بودم.
    برام دعا کنین نمرم خوب شه.

انشالله نمره دلخواه رو بیاری. بله درس میفرمائید شما فرمت لیسینینگ تغییر کرده قبلا لیسینینگها رو از کیت میدادند ولی کلا MSRT تغییر کرده و طراحاش عوض شده به طوری که دیگه سوال مفهومی میدند و دیگه سوالهای تکراری و آسون نمیدند. من یادمه که سال 94 اگه کیت رو میخوندی راحت نمره بالای 60 میگرفتی به طوری که نزدیک 40 تا سوال تکراری از کیت میومد ولی الان این طوری نیستش.....و بایستی روی قسمتها مسلط باشی....

Junior Member najafi2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي الكترونيك و ارشد مهندسی نانو فوتونیک

سلام و عرض ادب
    دوستانی که جدیدا" آزمون مذکور را شرکت کرده اند، در مورد سوالات بخش های مختلف راهنمایی بفرمایند، تمرکز را روی کدام بخش بگذاریم
    من آنقدر هنرمند هستم كه در خيال خودم آزادانه ترسيم ميكنم، خيال مهمتر از دانش است زيرا دانش محدود است ولی خیال دنیا را در بر میگیرد.

"آلبرت انیشتین"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

سلام
    دوستانی که امتحان msrt دادند جدیدا، از کدام منابع برای آماده سازی آزمون استفاده کردند.
    ممنون میشوم، اگر ذکر بفرمایید مفیدترین منابع آزمون را.
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)