صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 164

موضوع: آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم)

Junior Member spring64 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : MCHE

نقل قول نوشته اصلی توسط kamal_s نمایش پست ها
    سلام چرا اسم تهران توو لیست برگزلری های آزمون دی ماه 91 نیست؟!!!
    تماس بگیرید با شماره های سایت مربوطه بپرسید
    تهران همیشه حوزه امتحان بوده.ولی شهرهای دیگه همیشه نبودند.حالا شاید این دفعه تهران نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : mche-msrt

سلام من سه بار آزمون msrt دادم که هر سه بار مردود شدم از سایتهای مختلف که نمونه سوالات گذاشتن هم همه رو دانلود کردم که اکثرا تکراری و بدون جوابه و خیلی کمه و فایل های شنیداری نداره من تو یک سایت که ادعا می کرد جزوه کلاس تضمینی و نمونه سوالات می فروشه مجبور شدم بخرم که واقعا عالی بود چند تا از سوالات شنیداری و گرامر عینا از همون فایل هابود و جزوش هم که برای کلاس های تضمینی بود خیلی بدردم خورد من که تو شهرستان بودم و نمیتونستم تو کلاس های آمادگی آزمون شرکت کنم خیلی خوب بود انگار تو کلاس نشستی بنظرم ارزش داره تهیه کنی خیلی کمکت میکنه فکر کنم آدرس سایتش این باشه :
    www.azmoon-msrt.blogfa.com اگه اشتباه بود تو گوگل بنویس جزوه کلاس تضمینی و نمونه سوالات آزمون msrt اونجا کامل توضیح داده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hdashti نمایش پست ها
    کسی امتحان MCHE داده؟منابعشو می خوام
    سلام من سه بار آزمون msrt یا همون mche دادم که هر سه بار مردود شدم از سایتهای مختلف که نمونه سوالات گذاشتن هم همه رو دانلود کردم که اکثرا تکراری و بدون جوابه و خیلی کمه و فایل های شنیداری نداره من تو یک سایت دیدم که جزوه کلاس تضمینی و نمونه سوالات می فروشه که تهیه کردم واقعا عالی بود چند تا از سوالات شنیداری و گرامر عینا از همون فایل هابود و جزوش هم که برای کلاس های تضمینی بود خیلی بدردم خورد من که تو شهرستان بودم و نمیتونستم تو کلاس های آمادگی آزمون شرکت کنم خیلی خوب بود انگار تو کلاس نشستی بنظرم ارزش داره تهیه کنی خیلی کمکت میکنه آدرس سایتش اینه :
    www.azmoon-msrt.blogfa.com

Junior Member

سلام من پارسال دادم و 85 شدم. سوالهای امتحان های قبلی تافل کتبی رو بخونین. سوالهای MCHE اصلاً استاندارد نیستن.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام منmsrt رو 51 شدم واسه قبرس کافیه؟!!(سربازی ندارم)

پیش فرض پاسخ : آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم) سوالات و تجربیات همه

سلام.منابع موجود و مفیدرو لطفا معرفی بفرمایید

Junior Member

یک سوالی دارم راجع به mche نمی دونم آیا اینجا درست هست بپرسم یا نه
    من چند ماه پیش همینجوری ثبت نام کردم توی سایتش
    الان که میرم می خوام ثبت نام و بعد رزرو کنم آزمونی رو، بعد پیغام می ده که این کد ملی قبلا ثبت شده. بازیابی رمز عبور رو هم می زنم از من کلمه ی کاربری می خواد! که اگه اونو یادم بود که دیگه نیازی به این کارا نداشتم!
    باید چه کنم به نظر شما؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar_77 نمایش پست ها
    یک سوالی دارم راجع به mche نمی دونم آیا اینجا درست هست بپرسم یا نه
    من چند ماه پیش همینجوری ثبت نام کردم توی سایتش
    الان که میرم می خوام ثبت نام و بعد رزرو کنم آزمونی رو، بعد پیغام می ده که این کد ملی قبلا ثبت شده. بازیابی رمز عبور رو هم می زنم از من کلمه ی کاربری می خواد! که اگه اونو یادم بود که دیگه نیازی به این کارا نداشتم!
    باید چه کنم به نظر شما؟
    یه میل بزنید به ادرسی که داده شده (یه ادرس برای مشکلات امتحان میدن )... رسیدگی میکنن

Junior Member

سلام بچه ها

من می خوام MCHE یا تولیمو شرکت کنم ولی نمی دونم کدوم رو شرکت کنم. تولیمو واسه من این مزیت رو داره که رایتینگ داره و من رایتینگم بهتره از بقیه مهارت هام. سوالم اینه:

تولیمو همه جا داخل ایران اعتبار داره؟ هم واسه دکتری داخل هم واسه جذب هیت علمی؟ از نظر اعتبار هیچ فرقی با MCHE نداره؟؟؟

با تشکر از همه دوستان

Junior Member

سلام
    ممکنه از بچه ها که MSRT قبول شدن مدرکشونو اینجا آپلود کنند که ببینیم رنج نمره قبولی و نوع مدرکش چه جوریه ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)