صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 164

موضوع: آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم) سوالات و تجربیات همه

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjd نمایش پست ها
    با سلام

من کنکور دکتری امسال بدون اینکه آماده بشم چهل و پنج درصد زبان زدم به نظرتون واسه آزمون MSCE آخر شهریور شرکت کنم؟ خیلی هم وقت آزاد ندارم مثلا روزی 2 ساعت می تونم بخونم. چی بخونم؟ نمره حداقل پنجاه هم می خوام

از راهنماییهاتون سپاسگذارم
    با روزی 2-3 ساعت وقت میتونی بالای 60 بیاری که نمره مناسب برای ورود به دانشگاههای ایران در مقطع دکتری است. البته این نمره برای دانشگاههای مختلف متفاوته مثلاً علامه طباطبایی و امام صادق بالای 70 رو اخذ می کنند و بعضی ها هم نمره پایین تر از 60. منابع خاصی نمیشه دقیق برای این ازمون متصور شد اما در پستهای قبلی دوستان راجع به برخی منابع اطلاعات دادند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون MCHE یا همان MSRT (آزمون زبان وزارت علوم) سوالات و تجربیات همه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با روزی 2-3 ساعت وقت میتونی بالای 60 بیاری که نمره مناسب برای ورود به دانشگاههای ایران در مقطع دکتری است. البته این نمره برای دانشگاههای مختلف متفاوته مثلاً علامه طباطبایی و امام صادق بالای 70 رو اخذ می کنند و بعضی ها هم نمره پایین تر از 60. منابع خاصی نمیشه دقیق برای این ازمون متصور شد اما در پستهای قبلی دوستان راجع به برخی منابع اطلاعات دادند.
    سپاسگزارم دوست عزیز
    بله از نظرات دوستان خیلی استفاده کردم و کتاب تافل کیت رو هم گرفتم میخونم کتاب خوبیه. من مشکلم بیشتر با گرامره. یک کتاب خوب برای گرامر سراغ ندارید؟ جمع و جور و مختصر هم باشه که بهتر .

بازم ممنون

ApplyAbroad Superstar

سپاسگزارم دوست عزیز
    بله از نظرات دوستان خیلی استفاده کردم و کتاب تافل کیت رو هم گرفتم میخونم کتاب خوبیه. من مشکلم بیشتر با گرامره. یک کتاب خوب برای گرامر سراغ ندارید؟ جمع و جور و مختصر هم باشه که بهتر .

بازم ممنون
    کتاب Grammar in Use از انتشارات اکسفورد گزینه خوبیه. البته اگر سطحش برات مهمه که از basic شروع کن. خوب توضیح داده. از انتشارات جنگل در تهران تهیه اش کن.

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

سلام دوستان من بعد از 6 سری ازمون بلاهخره تونستم نمره 70که میخواستم بیارم تجربیات خودمو از این همه ازمون دادن میگم : اول اینکه این ازمون سر و ته نداره یه بار خیلی اسون میاد یه بار وحشتناک سخت مثلا من ازمون خرداد به قدری سخت بود که من 40 شدم ولی ازمون تیرماه 70 شدم کلا سطح ازمون ها فرق داشت و نکته اینکه تجربه نشان داده 2 تا ازمون سخت پشت سر هم بر گزار نمی کنند .. پس اگه سخت بود حتما بدیشو شرکت کنید ..... اما منابع برای قسمت شنیداری تافل کیت رو حتما بخونید که من تکرار از این کتاب زیاد دیدم و اخیرا کتاب بارونز اخر کتاب 8و9 سری نمونه تست داره که هر تستش مثلا تست 1 هر 3 اسکیل رو پوشش میده .. توی ازمون تیر ماه من 3 تا ریدینگ دقیقا از این کتاب اومده بود (در صورتی که تو ازمون خرداد یکی هم نیامده بود) و تو ازمون اردیبهشت 2 تا دقیقا امده بود ... شانسیه ولی مهمه بخونید ش توی قسمت شنیداری و گرامر این تست ها هم من تکرار دیدم و بسیار مهم هستند ... همین کتاب یک قسمت داره ریویو گرامر توی 50 اسکیل +20 اسکیل گرامر رو توضیح داده که من نکته هاشو تو ازمون دیدم ازش زیاد استفاده شده .. گرامر بارونز + longman رو بهتون پیشنهاد میکنم .. اکه وقت نداریدفقط بارونز ... در نهایت این ازمون بی سر و ته هست و اصولا تکرار زیاد داره منابع که اخیرا ازش استفاده شده رو پیدا کنید میتونید نمره خوب بگیرید من ازمون تیر 92 رو 70 شدم و تجربه شخصی من میگه که تکرار از این کتاب ها بسیار زیاد بود ولی شانسه دیگه .... و اگر تکرار نیاد باید واقعا ریشه و سطح زبانتون خیلی خوب باشه که بتونید نمره بالا بگیرید ... چون مثلا 65دقیقه وقت برای 40 سوال ریدینگ و 30 سوال گرامر زمان خیلی کمیه و د نهایت کنار این ها لغت های تافل اسنشیال و 504 رو حفظ کنید و بخونید که چنانچه تکراری در ریدینگ ها نبود 17 18 سوالی معنی لغت میدن .. بتونید اون ها رو جواب بدید

Junior Member

سلام دوستان از ان جایی که جای دیگری این سوال رو مطرح کرده بودم و متاسفانه کسی جواب من رو ندادلذا در اینجا پست میکنم .
    من داشتم نگاهی به نمونه سوالات SAT می انداختم که متوجه شدم علاوه بر قسمت زبان و math و physic قسمت هایی به نام biology , chemistry هم ذاره . سوال من اینه : کسی که کاردانی رشته مهندسی مکانیک داره برای امتحان باید این دو قسمت هم بده ؟ اخه از اونجایی که شیمی و زیست شناسی ربطی به رشته های مهندسی نداره باز با این حال باید امتحان اون 2 تا رو ( زیست شناسی و شیمی ) بدیم ؟ اگه کسی اطلاعی داره واقعا ممنون می شم بتونه منو راهنمایی کنه . مرسی

Junior Member

سلام

لهجه ای که در بخش شنیداری استفاده می شود بریتانیایی است یا آمریکایی؟

با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

سلام

لهجه ای که در بخش شنیداری استفاده می شود بریتانیایی است یا آمریکایی؟

با تشکر فراوان
    دقيقآ مثل تافل هست يعني آمريكايي.دقيقآ خود listening تافل هست

Junior Member

با سلام

علاوه بر کتاب تافل کیت، کتاب دیگه ای مخصوصا برای بخش شنیداری کسی سراغ داره؟ کتاب کیت رو تقریبا خوندم . دوس دارم یه کتاب مفید دیگه بخونم.
    سوال دومم اینکه بخش ریدینگ چندتا ریدینگه و چند دقیقه وقت داره؟

ممنون
    ویرایش توسط sjjd : August 12th, 2013 در ساعت 12:20 AM

Junior Member

سلام. کسی ازمون مرداد 92 را داده؟ به نظرتون چطور بود؟
    نمره چند خوبه؟

Junior Member

با سلام

علاوه بر کتاب تافل کیت، کتاب دیگه ای مخصوصا برای بخش شنیداری کسی سراغ داره؟ کتاب کیت رو تقریبا خوندم . دوس دارم یه کتاب مفید دیگه بخونم.
    سوال دومم اینکه بخش ریدینگ چندتا ریدینگه و چند دقیقه وقت داره؟

ممنون
    سلام. این کتاب کییت رو از کجا میشه تهیه کرئ؟ لینکش یا فایل پی دی افشو کسی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)