نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در دانشگاه کدام ایالت(ها) پذیرفته شده اید؟

رأی دهندگان
98. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نیو ساوث ولز (NSW)

46 46.94%
  • کوئینزلند (QLD)

20 20.41%
  • استرالیای جنوبی (SA)

4 4.08%
  • ویکتوریا (VIC)

19 19.39%
  • استرالیای غربی (WA)

5 5.10%
  • سرزمین پایتخت استرالیا (ACT)

6 6.12%
  • تاسمانی (TAS) - قلمرو سرزمین شمالی (NT)

2 2.04%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 142

موضوع: آرشیو شده : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده/محصل در استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاههای ایالت New South Wales

نقل قول نوشته اصلی توسط tasaloti02 نمایش پست ها
    البته جدای از دلایلی که شما آوردین، دلیل انتخاب من بیشتر مربوط به استاد راهنما هستش که در UOW استاد راهنمام Prof.Indraratna هستش که میشه گفت آدم شناخته شده ای هستش.
    در حال حاضر 3 مقاله کنفرانسی دارم و روی 2 مقاله ISI دارم کار می کنم
    از دانشگاه UNSW پذیرش بدون فاند دارم ولی به جهت سربازی و سایر موارد نمی تونم تا سال بعد صبر کنم.

Perfect. Indraratna is one of the leaders in Geotechnics. He is editor of ASCE as well.Do not miss this opportunity. I know all Professors of Alberta in Geotechnical Engineering. it is not comparable. If you need more information, send me private message

دوستای عزیز سلام من تازه عضو شدم و دارم برای امتحان ایلتس دارم اماده میشم از شما دوستای خوب که از دانشگاههای مختلف استرالیا بخصوص کوئیزلند پذیرش گرفتید سوال داشتم ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید
    اولا ممن خیلی سرچ کردم اما متوجه نشدم که دانشگاه کوئیزلند مستر حسابداری داره یا نه اخه میزنه commerce از کسایی که اونجا پذیرش گرفتن خواهش میکنم اطلاعات بدن ممنون میشم

و همینطور هزینه دانشگاه و فاصله اش تا tarragine چقدر هست و اینکه برای اینکه بعد از دانشگاه زودتر مشغول کاربشم و بتونم اقامت دائم بگیرم (برای اقامت دائم وکیل گفته 12ماه کار با رشته مرتبط باشد)
    research or course کدومشون بهتره ممنون

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

Lightbulb آشنایی دانشجویان پذیرفته شده/محصل در استرالیا

اگر در دانشگاههای استرالیا پذیرفته شده اید یا در حین تحصیل در یکی از دانشگاههای استرالیا میباشید، لطفاً با وارد کردن اطلاعات خود در چارچوب سوالات زیر، در این تاپیک شرکت کنید.

-رشته و مقطع تحصیلی و زمان شروع و دانشگاه
    -اخرین مدرک تحصیلی و معدل
    -نمره زبان
    -مقالات
    -نوع و مقدار کمک هزینه دریافتی
    -سایر دانشگاههای پذیرفته شده
    -توضیحات اضافی

لطفا از دادن پست خارج از این چارچوب و پرسیدن سوال برروی این تاپیک خودداری فرمایید.

دوستانی که مایلند اطلاعات بیشتری بدست بیاورند، لطفاً از پیام خصوصی برای پرسیدن سوال استفاده کنند.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    *برای تشویق سایرین به شرکت در این تاپیک، از دوستانی که در این تاپیک نظر میگذارند، با زدن دکمه تشکر قدردانی کنید.
    **هرگونه پست خارج از چارچوب تعین شده، بدون اطلاع قبلی ویرایش خواهد شد.
    ویرایش توسط qwerty123456 : November 22nd, 2010 در ساعت 04:52 PM
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Banned

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده/محصل در استرالیا

با سلام، مشخصات خواسته شده من عبارت است از:
    - مقطع دکتری، رشته مهندسی عمران، گرایش مهندسی ژئوتکنیک، دانشگاه ولونگانگ، ترم اول 2011 (فوریه 2011)
    - آخرین مدرک: فوق لیسانس مهندسی ژئوتکنیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با معدل 17.95
    - نمره زبان: آیلتس 6.5
    - مقالات: 3 مقاله کنفرانس بین المللی + 1 مقاله مجله علمی و پژوهشی (کلیه مقالات به زبان فارسی)
    - اسکالرشیپ ها: هزینه دانشگاه (Tuition fee waiver) + هزینه زندگی (27000 دلار)
    - سایر دانشگاه های پذیرفته شده: آلبرتا کانادا (18000 دلار)، Trinity College Dublin (کمک هزینه به مقدار 8000 یورو)، UNSW (بدون فاند) و Leeds (بدون فاند)

سلام:
    - مقطع دکتری، رشته Environment گرایش Soil Science از دانشگاه Griffith ، ترم اول،، مارچ 2011
    - آخرین مدرک از دانشگاه گیلان، مهندسی خاکشناسی گرایش فیزیک و حفاظت خاک با معدل 17.08
    - نمره ایلتس: 6.5
    - مقالات: 2 مقاله ISI ( انگلیسی) , و حدود 11 مقاله کنفرانس (انگلیسی و فارسی).
    - اسکالرشیپ: هزینه دانشگاه (Tuition fees ) + هزینه زندگی (26000 $).
    - سایر دانشگاههای پذیرفته شده: آدلاید ( بدون فاند).

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاههای شهر Perth

1. Babak Rajaeian
    2. Chemical Engineering - Master by Research - Curtin University
    3. 14 - Mazandaran University - babol University of twchnology
    ویرایش توسط Mehdi.Chem.Eng : February 13th, 2011 در ساعت 09:51 AM دلیل: نوشتن ایمیل و شماره تلفن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي، دانشگاه علم و صنعت ايران

سلام به تمام دوستان عزيز:

-مقطع دکتری، رشته مهندسي شيمي، بورسيه از دانشگاه Adelaide براي ترم دوم، جولاي2011
    - آخرین مدرک از دانشگاه علم و صنعت، مهندسی شيمي گرایش طراحي، شبيه سازي و كنترل فرآيندها با معدل 17
    - نمره آیلتس: 7.5
    - مقالات: 2 مقاله ISI , 6 كنفرانس خارجي (انگلیسی) + 5 كنفرانس داخلي
    - اسکالرشیپ: هزینه دانشگاه + (Tuition fees ) هزینه زندگی + بيمه + دو نوبت بليط هواپيما از ايران تا آدلايد
    - سایر دانشگاههای پذیرفته شده: RMIT (فول فاند) + Newcastle (فول فاند) + Monash (بدون فاند) + Sydney (هنوز اعلام نشده!)
    - 4 ماه منتظر دريافت ويزا!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wollongong

رشته و مقطع تحصیلی و زمان شروع و دانشگاه : University of Wollongong --- July - Master of Engineering (Perhaps Electronics Engineering ))
    -اخرین مدرک تحصیلی و معدل : - Electronics Engineer
    -نمره زبان IELTS 5

-نوع و مقدار کمک هزینه دریافتی : Personal Sponsor
    -سایر دانشگاههای پذیرفته شده : Waiting for UniSa and Rmit

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT (UTS) university of technology sydney

رشته و مقطع تحصیلی و زمان شروع و دانشگاه:

((uts --july-- master of engineering (Internet network(extended
    آخرین مدرک تحصیلی : computer software 14.41
    نمره زبان :5.5
    نوع و مقدار کمک هزینه دریافتی : personal sponsor
    سایر دانشگاههای پذیرفته شده:
    --(university of wollongong --august-- master of engineering( software engineering