نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در دانشگاه کدام ایالت(ها) پذیرفته شده اید؟

رأی دهندگان
98. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نیو ساوث ولز (NSW)

46 46.94%
  • کوئینزلند (QLD)

20 20.41%
  • استرالیای جنوبی (SA)

4 4.08%
  • ویکتوریا (VIC)

19 19.39%
  • استرالیای غربی (WA)

5 5.10%
  • سرزمین پایتخت استرالیا (ACT)

6 6.12%
  • تاسمانی (TAS) - قلمرو سرزمین شمالی (NT)

2 2.04%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 142

موضوع: آرشیو شده : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده/محصل در استرالیا ( تا سال 2012 )

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاههای ایالت South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sina84 نمایش پست ها
    قابل توچه دوستانی که قصد ارسال بار از طریق کارگو رو دارن. من بارم با 20 روز تاخیر بالاخره رسید.
    از طرف ACP Worldwide با من تماس گرفتن. گفتن بار شما رسیده و الان در انبار ماست. برای آزاد کردنش باید 101 دلار بدید. گفتن هزینه بار شماست که شرکت باربری باید به شما در موردش میگفته ولی متاسفانه اشاره ای نکرده. گفتن معمولا این اتفاق برای همه میوفته و افراد بعد رسیدن بارشون وقتی متوچه میشن باید هزینه مضاعفی رو بدن کلی upset میشن.

این همه ماچرا نبود. گفتن شما برای رسیدن بارتون، 3 مرحله رو باید پشت سر بذارید:

1. مراجعه به اداره گمرک (CUSTOM OFFICE) ، پر کردن فرم های DECLARATION
    2. مراجعه به اداره قرنطینه (QUARANTINE) ، گذراندن مراحل مربوط به INSPECTION بارها و گرفتن CLEARANCE یا همون برگه ترخیص.
    3. مراجعه به کارگو فرودگاه و دریافت بارهاتون.

از اونجا که بارها رو بعد رسیدن تا 5 روز کاری، بدون هیچ هزینه ای نگهداری میکنن و بعد اون به ازی هر کیلو 22 سنت میگیرن تا نگهدارن، من فرصت زیادی نداشتم.
    اول رفتم CUSTOM. یه آفیسر اومد گفت دفعه اولتون هست؟ گفتم بله. البته اولش درست متوجه نمیشدم چی میگفت. برای همین خودش متوجه شد و شمرده شمرده صحبت میکرد. اینجا هر کجا که احساس کردید متوجه حرفای طرف نمیشید فقط کافیه ازش بخاید که شمرده صحبت کنه. هیچ مشکلی هم نداره خصوصا توی مکالمات تلفنی. بعد یک فرم 4 صفحه ای آورد با کلی سوال وبا هم شروع کردیم به پر کردنش. در مورد محتویات بار بود. آخرش یک سوال داشت به این مضمون که آیا وسیله نو که طی 12 ماه گذشته خریده باشید در بارتون هست یا نه؟ منم گفتم بله. آیینه و شمعدون دارم. گفت حدودا ارزشش جه قدره؟ گفتم 2000 دلار. آخرش که فرم رو پر کردیم. یه برگ کاغذ داد دستم گفت تمام وسایل داخل بار رو اینچا لیست کن. بهتره لیست تمام وسایل همراهتون باشه که جیزی از قلم نیوفته. اینو هم پر کردم دادم دستش و رفت 5 دقیقه بعد اومد یک برگ کاغذ داد دستم گفت این مالیات آیینه شمعدون شماست. که حدود 1400 دلار زده بود. گفت جون بارتون با یک ماه تاخیر اومده در حدود 190 دلار باید پرداخت کنی. گفت اگه رسید خرید اینو بیاری که تاریخش مربوط به بیش از 12 ماه گذشته باشه. من میتونم اینو براتون صفرش کنم. دارم از ایران پیگیری میکنم که یه رسید مربوط به یک سال قبل از فروشنده بگیرن ترجمه کنن ایمیل کنن اینجا تا دوباره برم ببینم جی میشه. دعا کنید درست شه.
    دوم باید برم قرنطینه که تمام وسایل رو بازرسی کامل میکنن. و برای این کار هم از شما پول میگیرن. برای بار من میشه 140$. اگه مشکل خاصی پیش نیاد به من برگه ترخیص رو میدن که برم فرودگاه بار رو ترخیص کنم. میگن سرشون خیلی شلوغه و صبح ساعت 8 باید رفت نوبت گرفت. در موردش بعدا بیشتر مینویسم.
    سوم باید برم کارگو فرودگاه و 101 دلار بدم بارم رو دریافت کنم.
    دست آخر هم باید 43 دلار پوا وانت بدم تا برام بیارن دم خونه.
    مشخصات بار من: 3 صندوق آهنی 60 کیلویی با ابعاد 97 37 53 ساتی متر. وزن خالی هر کدوم 13 کیلو و نیم
    من بارم رو به جای کارتن توی صندوق گذاشتم چون به نظرم نسبت به پوا بسته بندی توی ایران و استرالیا و موقع برگشتمون به ایران (آینده ای نا معلوم) به صرفه تر بود. ضمنا اینجا هم موقع اسباب کشی خیلی به درد می خوره.
    بار من 70% لباس و کفش. 20% کتاب ، دفتر ، مدارک ، جزوه 10% هم خرت و پرت های دیگه
    سلام
    مرسی که ما رو هم خبر دار کردی. مگه شما همونی نبودی که بارت رو با کارگو اتحاد فرستادی یه بار و بعد کمی با تاخیر آوردن خودشون دم خونه اتون تحویل دادن؟ الان چی فرق کرده که اینجوری شده ماجرا؟
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاههای ایالت South Australia

لطفا از ادامه بحث در این بخش خودداری کنید . بهتره به تاپیکهای مشابه مثل این مراجعه کنید .
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاههای ایالت New South Wales

درود
    دوستان كسي از دانشگاه سيدني براي جولاي هست كه نتيجه بورسش اومده باشه؟
    ممنون

سلام . من برای فوریه 2011 رشته information technology پذیرش گرفتم
    منتظرم نتایج بقیه جاها بیاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاههای ایالت Queensland

1-سیروس
    2-master of Urban Design - QUT
    3-لیسانس معماری دانشگاه ازاد شیرار 16.70
    بچه ها من یه احساس بدی دارام چون کارشناسی ارشد کلا تو QUT یک سالست.من UNSW هم پذیرش دارم ولی سیدنی خیلی گرونه.من با همون پولی که باید سیدنی بدم .میتونم یه فوق معماری و یه فوق شهرسازی تو بریزبین بگیرم(در ضمن بگم من از وزارت علوم پرسیدم گفتش که مدرک 1 ساله QUT رو معادل کارشناسی ارشد ایران میدونه)ببخشید اگه یکم از بحث اصلی خارج شدم. لطفا به من نظر بدید و کمکم کنید. ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاههای ایالت Victoria

- نام: مرجان هستم... 28 ساله
    2 - رشته و مقطع قبولی: کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات - Master of Information Technology (Swinburne University of Technology)، بدون فاند
    3 - رشته، معدل و دانشگاه مقطع قبلی: مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)، 15.40، دانشگاه آزاد همدان
    4 - تماس: Yahoo! ID: m_shadipour
    5 - سوابق کاری: 2 سال (تمام وقت و پاره وقت) در زمینه تحلیل نرم افزار
    6- تاریخ Orientation : Feb 2011

و همجنین پذیرش دانشگاه Charles Sturt که ترجیحا Swinburne را انتخاب کردم.

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

Ladan
    Master of Architecture(CW)- Deakin University
    July 2010
    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار ... "حافظ"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin university - psychology

Mona - Bachelor of Applied science-Psychology
    Deakin university July2010

Junior Member

دوستان هر کس سوالی داره می تونه به من پیغام بده علی الخصوص کسایی که دانشگاه UNSW دارن می آن ....
    لطفا در مورد PVA یا ویزا سوال نکنید ترجیحا چون اطلاعات هست تو فروم ...
    من فوق می خونم برق UNSW
    با آرزوی موفقیت برای همه شما
    در مورد دوستانی هم که اختلاف بین نرخ اعلامی دانشگاه در COE و عددی که از ضرب واحد ها در شهریه هر واحد بدست می آرن بدونید دومی معتبره و اون رو ازتون می گیرند هر ترم به ازای واحدهایی که بر می دارید
    ویرایش توسط Mehdi.Chem.Eng : May 20th, 2011 در ساعت 04:42 PM دلیل: ایمیل

Junior Member

من برای فوق لیسانس IT از دانشگاه سیدنی برای ترم دوم امسال پذیرش دارم. تاریخ 1 جولای هم عازم سیدنی هستم. خوشحال می شوم اگر بتونم با بچه های دیگه ای که برای ترم دوم امسال از دانشگاه های شهر سیدنی پذیرش دارند آشنا بشوم.
    ویرایش توسط Mehdi.Chem.Eng : May 20th, 2011 در ساعت 04:42 PM دلیل: ایمیل