صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: گزارش های مرتبط با سوء استفاده از فروم | اخطار به دانشجویان خارج از کشور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Occupational Safety- East Carolina Uni

Exclamation گزارش های مرتبط با سوء استفاده از فروم | اخطار به دانشجویان خارج از کشور

چند وقت پیش فردی با یک آیدی بهم ایمیل زد بهم پیشنهاد کار داد. ماهی 800 دلار در قبال دریافت بسته هایی از سایت آمازون و.. و ارسال آنها به ایران . از من آدرسم و آدرس ایرانمو خواست .. بهش که دادم دیگه جوابمو نداد و بیشتر از یک ماه هم هست که جوابمو نداده
    با چندتا از دوستان مطرح کردم .. آنها هم همین مشکل رو تو این فروم داشتند ... شدیدا توصیه میشه آمارتون رو به این جور افراد ندین
    ویرایش توسط zari : November 23rd, 2010 در ساعت 08:46 AM دلیل: حذف ای میل

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : سوء استفاده از فروم. اخطار به دانشجویان خارج کشور

از شما ممنونم که این موضوع را اطلاع دادید
    گاهی دوستان ناراحت می شوند که چرا ما با دادن ایمیل شماره تماس و راه های دیگر ارتباطی در تاپیک های فروم مخالفیم.دلیل ان دقیقا همین موضوع و مشکلات اینچنین است
    در حال حاضر تیم مدیریت در حال پیگیری این مورد خاص است
    از تمامی کاربران خواهش می کنم اطلاعات خود را در تاپیک ها قرار ندهند و اگر با مواردی اینچنینی برخورد کردند حتما مدیریت فروم را در جریان بگذارند
    با تشکر
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من از دوستانی که با هم به صورت خصوصی ارتباط داریم خواستم که بیان اینجا بنویسن که همچین مشکلی دارن ... ولی مثله اینکه صلاح نمی دونن !! به هر حال من نام کاربری کسی که با ما تماس گرفت رو براتون خصوصی فرستادم

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

فراز عزيز فكر مي كنم اين همون كاربر هست كه به روزبه هم پيام داده. در نظر داشته باش.
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshyia3000 نمایش پست ها
    چند وقت پیش فردی با یک آیدی بهم ایمیل زد بهم پیشنهاد کار داد. ماهی 800 دلار در قبال دریافت بسته هایی از سایت آمازون و.. و ارسال آنها به ایران . از من آدرسم و آدرس ایرانمو خواست .. بهش که دادم دیگه جوابمو نداد و بیشتر از یک ماه هم هست که جوابمو نداده
    با چندتا از دوستان مطرح کردم .. آنها هم همین مشکل رو تو این فروم داشتند ... شدیدا توصیه میشه آمارتون رو به این جور افراد ندین
    سلام من این مشکل را به صورت دیگری داشتم با موسسه ای توی ایران از طریق ایمیل و سایت آشنا شدم وبهم پیشنهاد کار ترجمه مدارک داد ولی پس از گرفتن کپی پاسپورت و مشخصات از طریق ایمیل دیگه ارتباطش را کاملا" قطع کرد میشه کسی بگه چه مشکلاتی ممکنه برام بوجود بیاد ؟ آیا کسی دیگر با این مسئله مواجه شده ؟؟!

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

دوستان خوبم
    به صورت كلي برخي موسسات غير مجاز كه به نوعي در زمينه ادامه تحصيل در خارج به هر شكلي مشغول هستند مي توانند با پيگيري پست هاي افرادي كه در حال اپلاي هستند انها را شناسايي و گاها از انها سواستفاده نمايند.تمام كاربران تازه كار اين سايت هدف خوبي براي اينجور موسسات هستند.وقتي شما ميل يا مشخصات خود را در فروم قرار مي دهيد در واقع كار انها را اسان نموده ايد.البته ما براي پيشگيري تمامي پست هاي اينگونه را تا حد ممكن پاك مي نماييم ولي همكاري شما عزيزان هم مي توانند بسيار كمك نمايد
    عرشيا جان من هنوز پيامي از شما دريافت نكرده ام.لطفا حتما اسم كسي كه با شما تماس گرفت و در صورت امكان پيام خصوصيش رو برام بفرستيد تا شخصا رسيدگي نمايم
    با تشكر فراوان
    ویرایش توسط فراز : November 24th, 2010 در ساعت 08:34 AM
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a. نمایش پست ها
    سلام من این مشکل را به صورت دیگری داشتم با موسسه ای توی ایران از طریق ایمیل و سایت آشنا شدم وبهم پیشنهاد کار ترجمه مدارک داد ولی پس از گرفتن کپی پاسپورت و مشخصات از طریق ایمیل دیگه ارتباطش را کاملا" قطع کرد میشه کسی بگه چه مشکلاتی ممکنه برام بوجود بیاد ؟ آیا کسی دیگر با این مسئله مواجه شده ؟؟!
    این افراد اطلاعات می خوان، حالا این اطلاعاتو واسه چی می خوان و وابسته به چه نهادی هستند معلوم نیست ... هم میشه مثبت فکر کرد و هم منفی...

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط arshyia3000 نمایش پست ها
    شما بسیار خوش‌شانس بودید که از ایشون خبری نشده و جواب شما رو نداده. بارها و بارها ما گفته‌ایم که هرگز اطلاعات خودتون رو به افراد مشکوک یا ناشناس ندید. بعضا این افراد با کردیت‌کارت‌های دزدی از آمازون یا سایر سایت‌ها خرید می‌کنند و لوازم رو برای شما ارسال می‌کنند. شما هم ناخواسته وارد این بازی می‌شید و بعد که دزدی بودن کردیت‌کارت‌ها مشخص می‌شه اولین کسی که پلیس به سراغش میاد کسی است که لوازم به آدرسش ارسال شده. اون وقته که دیگه احتمالا خیلی دیر شده و ثابت کردن این موضوع که شما با اون‌ها هیچ رابطه‌ای نداشتید و کردیت‌کارت‌ها رو شما استفاده نکرده بودید بسیار مشکل خواهد بود.
    لطفا به هیچ وجه گول این بازی‌ها رو روی اینترنت نخورید و اگر به موضوعی برخورد می‌کنید که درآمد غیرمنطقی‌ای درش هست یا مزایای زیادی در قبال کار کمی داره، حتما به قانونی بودنش شک کنید و باز هم تاکید می‌کنم که به هیچ وجه اطلاعات شخصی‌تون رو در اختیار افراد ناشناس نگذارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

The offer was too good to be true

Junior Member

account این آقا پرهام به نام iranzamin هست که اینطوری که معلومه با تعداد زیادی از بچه‌ها تماس گرفته ،
    اسم شرکتشون هم به نام تجارت رایانه سبز اعلام کردند .
    حالا باید دید برنامشون با این اطلاعاتی‌ که دنبالش هستند چیه.
    ویرایش توسط zari : November 24th, 2010 در ساعت 09:14 AM دلیل: حذف بخشی از پست به دلیل برخی ملاحظات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)