صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: Is a seperate I20 needed for F2 visa?

پیش فرض Is a seperate I20 needed for F2 visa?

سلام،
    من از دانشگاهي در آمريكا پذيرش PhD با فاند كامل دارم. امروز كه حدود 10 روز مانده به وقت مصاحبه در آنكارا فرم I20 دستم رسيده و فهميدم كه ظاهرا دانشگاه نمي دونسته كه من قصد رفتن با همسرم رو دارم (و اصلا نمي دونسته كه من Married هستم). email زدم گفتن graduate school واسه ما فرمي رو كه financial statement بوده و توش نوشتي مي خواهي با همسرت بياي رو چون نوشتي كه خودت ساپورت مالي نداري و نمي توني پول بدي براي دانشكده نفرستادن و ما نمي دونستيم كه همچين قصدي داري. حالا سوالم اينه كه من و همسرم با يك I20 كه اونم توش نوشته dependent صفر مي تونيم براي ويزاي F1 و F2 اقدام كنيم يا نه؟
    ممنون اگه سريعا يكي كه مي دونه جواب بده.
    بازم مرسي
    ايمان

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : Is a seperate I20 needed for F2 visa?

بله ... F2 احتياج به يه I20 جدا داره كه شكل و شمايلش يه كم فرق داره و براي F2 ها صادر شده

خوب يعني به نظر شما من الان از اونها بخواهم كه حتما يك I20 براي F2 برام بفرستن؟ يا مثلاً به سفارت Fax كنن؟ چكار كنم؟ يا به نظر شما اگه بريم با هم و از همسرم I20 جدا خواست بگم اينطوري شده ممكنه بگه براي گرفتن ويزا بايد ببرم... ؟ چكار كنم به نظر شما؟

If you really do not have enough time it is better to contact the university and let them know about your appointments, may be a fax from the university would suffice,
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

من این قضیه دو تا I-20 رو نمی دونستم. الان هم I-20 من تو راهه و 2 3 روز دیگه به دستم می رسه. حالا باید حتما به دانشگاهم خبر بدم که من married هستم؟ برخورد اونا چیه؟ آیا به راحتی اینو قبول می کنن که من تازگی ازدواج کردم و برام I-20 دوم رو صادر می کنن؟ استادم واسش فرقی می کنه که بدونه من متاهل شدم؟
    ای آفتاب آهسته نه، پا در حریم یار من      ترسم صدای پای تو، خواب است بیدارش کند

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_sharifzadeh
    حالا باید حتما به دانشگاهم خبر بدم که من married هستم؟ برخورد اونا چیه؟ آیا به راحتی اینو قبول می کنن که من تازگی ازدواج کردم و برام I-20 دوم رو صادر می کنن؟ استادم واسش فرقی می کنه که بدونه من متاهل شدم؟
    Sure they will give you an I-20 for your supose... It's not like Iran!!! that everybody thinks he can give an opinion about your situation!!! They are not allowed to object your marriage and they really polite about these stuff.... You have every right to bring your wife here.... Howeverr they might ask you to send them an official document telling that you got married ....z
    Read, Think, then Talk....z

نقل قول نوشته اصلی توسط masroh
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_sharifzadeh
    حالا باید حتما به دانشگاهم خبر بدم که من married هستم؟ برخورد اونا چیه؟ آیا به راحتی اینو قبول می کنن که من تازگی ازدواج کردم و برام I-20 دوم رو صادر می کنن؟ استادم واسش فرقی می کنه که بدونه من متاهل شدم؟
    Sure they will give you an I-20 for your supose... It's not like Iran!!! that everybody thinks he can give an opinion about your situation!!! They are not allowed to object your marriage and they really polite about these stuff.... You have every right to bring your wife here.... Howeverr they might ask you to send them an official document telling that you got married ....z
    ممنون از راهنماییت masroh ،
    فقط یه چیز دیگه: برخورد استاد راهنمام چه جوریه؟ نمی دونم این قضیه روش تاثیر منفی می ذاره یل نه؟ نکنه به محض اینکه بش بگم من تازگیا متاهل شدم با خودش بگه این دردسرش زیاده و بی خیالم بشه!! اینم در نظر بگیرین که (به دلیل مسایل پیش اومده ناشی از همون تاهل) می خوام یه ترم defer کنم و واسه Jan. 2009 برم.
    ای آفتاب آهسته نه، پا در حریم یار من      ترسم صدای پای تو، خواب است بیدارش کند

ApplyAbroad Champion

شما به استادت نمي گي كه متاهل شدي ! به منشي international center كه مسوول صادر كردن I20 هست مي گي ... احتمالا بايد حدود 3000 تا 5000 $ ( بسته به ايالت) bank statement بفرستي تا I20 F2 صادر بشه .

Junior Member

سلام
    من از International Office خواستم I20 رو برام Email کنه و اونا هم فرستادن. تو قسمت Expenses of Dependent نوشته 0 در حالی که من توی فرم Financial Certification نوشته بودم که با همسرم می خوام برم. البته ساپورت مالی من کفاف همسرم رو هم میده ولی اصلا توی این I20 اسم یا نشونه ای از همسرم نیومده. ممنون می شم راهنمای کنین.

Junior Member

شما باید دوباره بهشون بگید که برای همسرتون بفرستن
    I-20 ایشون کاملا جداس
    برای من که تو قسمت مخارج خرج dependent رو هم نوشته...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)