صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: معرفی و انتخاب بین دانشگاه های پذیرفته شده

پیش فرض پاسخ : انتخاب بین دانشگاه های پذیرفته شده

دوستان یه سوال

چرا تعداد خیلی خیلی کمی از بچه ها ی مکانیک دانشگاه مک مستر پذیرش میگیرن؟ کسی میدونه علتش چیه؟
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at UBC

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    دوستان یه سوال

چرا تعداد خیلی خیلی کمی از بچه ها ی مکانیک دانشگاه مک مستر پذیرش میگیرن؟ کسی میدونه علتش چیه؟

چند سال اخير اينطوري شده
    چون رييس دپارتمان "دكتر حبيبي" الان ديگه زياد رابطه خوبي با دانشجوهاي ايراني نداره
    قبلا فقط ايراني ميگرفت ولي دانشجوهاش خيلي بد ميپيچوندن و ترنسفر ميكردن يا اهل كار نبودن
    (نقل قول)

Junior Member

سلام. من گرایشم جامدات هست. برای ارشد در کانادا کدوم دانشگاه ها جامداتی هستن؟
    من که هرچی بیشتر میگردم نا امیدتر می شم. انگار توی کانادا کسی جامدات کار نمیکنه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    با تشکر فراوان.

پیش فرض پاسخ : معرفی و انتخاب بین دانشگاه های پذیرفته شده

سلام دوستای گلم.من کارشناسی مکانیک طراحی جامدات بامعدل 15.46 از دانشگاه ازاد اسلامی.می خواستم اقدام کنم برا پذیرش قصدمم از رفتن موندنه 30 تومن هم میتونم هزینه کنم به نظزتون کدوم کشور یا دانشگاه مناسب تره.پروزمم تو زمینه ی سیکل ترکیبی بوده.زبان هم در شرفش هستم که بگیرم.راهنمایی کنین.روبورس و کار دانشجویی هم خیلی حساب کردم.دمتون گرم راهنمایی کنین.

پیش فرض پاسخ : رنکینگ دانشگاههای آمریکا به تفکیک رشته

سلام دوستان. من اخیرا از Stevens Institute of Technology-New Jersey برای دکتری مهندسی مکانیک پذیرش گرفتم. می خواستم بدونم به نظرتون برم این دانشگاه رو یا بذارم سال بعد و جای بهتر اقدام کنم. چون امسال به ددلاین هیچ کدوم از دانشگاه هایی که مد نظر بودند نرسیدم و فقط اینجا اقدام کردم.
    رزومه:
    کارشناسی شریف معدل 14.30
    ارشد شریف معدل 16.8
    تافل 101
    GRE:
    Quant 163
    verbal 155
    writing 3
    یک مقالهISI (تا سال دیگه 3 تا می شه)

Junior Member hamidmech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط amirakbari نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم.من کارشناسی مکانیک طراحی جامدات بامعدل 15.46 از دانشگاه ازاد اسلامی.می خواستم اقدام کنم برا پذیرش قصدمم از رفتن موندنه 30 تومن هم میتونم هزینه کنم به نظزتون کدوم کشور یا دانشگاه مناسب تره.پروزمم تو زمینه ی سیکل ترکیبی بوده.زبان هم در شرفش هستم که بگیرم.راهنمایی کنین.روبورس و کار دانشجویی هم خیلی حساب کردم.دمتون گرم راهنمایی کنین.
    بدون نمره و اطلاعات در مورد اینکه مقاله دارید یا نه نمیشه نظر داد. اصولا تعداد بورس برای دوره مستر خیلی جالب نیست و برای دکترا خیلی مناسب تر هست. دانشگاه های امریکا عموما برای دانشجویان بسیار قوی فاند برای ارشد ر نظر می گیرند و در صورت نگرفتن فاند به نظر نمیرسه با این میزان که اعلام کردید و شهره سالانه دانشگاه های امریکا و محدود بودن میزان ساعات کار برای دانشجو بتونید هزینه رو بدهید. به همین دلیل معمولا توصیه دوستان اینکه از یک دانشگاه اروپایی (کشور و دانشگاه متناسب با رزومه شما ) برای مستر پذیرش بگیرید و با ساختن رزومه قوی و خوب برای دکترا برای امریکا پذیرش با فاند بگیرید نظر شخصی بنده هم همینه نکته بعدی اینکه سوالتون رو بهتره در قسمت شانس پذیرش و امثال اون ذکر کنید تا دوستان بیش تری کمکتون کنن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رنکینگ دانشگاههای آمریکا به تفکیک رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط garzadinjast نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اخیرا از Stevens Institute of Technology-New Jersey برای دکتری مهندسی مکانیک پذیرش گرفتم. می خواستم بدونم به نظرتون برم این دانشگاه رو یا بذارم سال بعد و جای بهتر اقدام کنم. چون امسال به ددلاین هیچ کدوم از دانشگاه هایی که مد نظر بودند نرسیدم و فقط اینجا اقدام کردم.
    رزومه:
    کارشناسی شریف معدل 14.30
    ارشد شریف معدل 16.8
    تافل 101
    GRE:
    Quant 163
    verbal 155
    writing 3
    یک مقالهISI (تا سال دیگه 3 تا می شه)
    به نظر من که همینو برید نهایتا سال دیگه ترانسفر کنید.

Junior Member

سلام دوستان. کدام؟ بسیار اورژانسی... از همه هم فاند کامل دارم. می خوام همه سرایط رو از نظر آینده کاری، شهرت دانشگاه و مکان زندگی برام بگید.

Drexel University
    University of Connecticut
    Northeastern University

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tech نمایش پست ها
    سلام دوستان. کدام؟ بسیار اورژانسی... از همه هم فاند کامل دارم. می خوام همه سرایط رو از نظر آینده کاری، شهرت دانشگاه و مکان زندگی برام بگید.

Drexel University
    University of Connecticut
    Northeastern University
    برای چه رشته ای؟ رنک رشته اهمیتش کمتر از رنک دانشگاه نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    برای چه رشته ای؟ رنک رشته اهمیتش کمتر از رنک دانشگاه نیست!
    از نظر رنک و شهرت Northeastern از همه بهتره. برای گرایشی خاصی ادمیشن گرفتید؟ اگه نه به چه گرایشی علاقه دارید؟ دکترا یا مستر؟
    به نظرم UConn سطحش از اون دوتای دیگه خیلی پایین تره و راحتر بشه اون رو خط زد.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)