صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 75

موضوع: سوالات و تجربیات مرتبط با تغییر رشته یا گرایش

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربیات مرتبط با تغییر رشته یا گرایش

نقل قول نوشته اصلی توسط arminmehr نمایش پست ها
    درود به همگي
    من ترم 3 كارشناسي ناپيوسته مكانيك خودرو(دانشگاه شهيد رجايي) هستم، ميخواستم بدونم من كه ناپيوسته خوندم، واسه اپلاي كردن گير ميدن؟ آخه 2تا معدل دارم(1كارداني و 2كارشناسي) كدومش مهمه؟كارداني يا كارشناسي؟ يا جمع ميشن. ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.
    بیشتر کارشناسی مهمه-چون کسانی هم که پیوسته خوندن ملاک مهم معدل دو سال آخر هست.

Junior Member amirtourner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد ساخت وتولید-آزاد نجف آباد

سلام....معدل کارشناسی من 16.14هستش...ساخت وتولید علمی کاربردی ذوب آهن اصفهان...توی دروسی مثل معادلات دیفرانسیل ...ترمو دینامیک...کنترل...ارتعاشات و از این تیپ دروس خیلی ضعیفم وهمیشه با حداکثر 12 پاسشون کردم....به مباحث مهندسی صنایع علاقه دارم ...به نظر شما تغییر رشته بدم ضرر میکنم؟؟؟ چون بعضی از کشورها ظاهرا ساخت وتولیدشون زیر مجموعه دپارتمان مهندسی صنایعه پس میشه گفت اصلا تعریف اونا از ساخت وتولید ومهندسی صنایع متفاوت از ماست؟؟؟
    خداوندا : به مذهبی ها بفهمان که

مذهب اگر پیش از مرگ به کار نیاید
    پس از مرگ به هیچ کار نخواهد آمد

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    بیشتر کارشناسی مهمه-چون کسانی هم که پیوسته خوندن ملاک مهم معدل دو سال آخر هست.
    ممنون. اما من کاردانی مکانیک ماشین آلات خوندم کارشناسی مکانیک خودرو اومدم، این مشکلی نداره؟ پس یعنی کاری ندارن که ناپیوسته بودم یا نه؟ چون یک دغدغه شده واسم

Junior Member

کسی راجع به رشته های master of professional engineering & master of engineering practice اطلاع داره ؟من لیسانس مکانیک دارم ولی برای فوق این دو تا رشته را توی university of wollongong پذیرش شدم ولی اصلا نمی دونم چی هست و به دردم میخوره برای کار و اقامت در استرالیا وبعد چه گرایشی ازسش بهتره مکانیک یا مکاترونیک ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان بنده یه پذیرش با فاند گرفتن از دانشگاهی تو چین در رشته INDUSTRIAL ENGINEERING اما در ادمیشن بنده زده زیر نظر دپارتمان SCHOOL OF MECHANICAL SCIENCE AND ENGINEERING البته من رشته ام کارشناسی الکترونیکه و واقعاً هم برای رشته صنایع اقدام کردم، حالا نمیدونم این رشته بیشتر ربطش به چی میشه باشه؟؟؟ ایا رشته مهندسی صنایع میتونه در این دپارتمان قرار بگیره؟
    لطفاً کمک کنید یکم شرایط بحرانیه!
    با سپاس

من لیسانس مکانیک جامدات دارم می خواستم بدونم اشکالی پیش نمیاد اگه برای ارشد هوافضای آخن آلمان اپلای کنم ؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک (سال 84) هستم و بسیار علاقه مندم برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به اروپا یا کانادا بروم اما قصد دارم کارشناسی ارشد و سپس دکترا را در رشته "مدیریت توریسم بین الملل" ادامه دهم. سوالم اینجاست آیا می توانم از دانشگاههای اروپا، کانادا یا حتی استرالیا پذیرش بگیرم ؟ بینهایت به این رشته علاقه مندم ...لطفاً من را راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان تازه کنکور دادم و بین هوافضای شریف و مکانیک امیرکبیر موندم (مکانیک شریف و تهران نمیارم)
    این نکته هم هست که میتونم هوافضای شریف بزنم و بعد با مکانیک دو رشته ای کنم (البته 100% نیست این شانس)
    به هر حال میخام بدونم کدوم حالت بهتره: 1هوافضا(شریف) 2مکانیک (امیرکبیر)
    با توجه به این که هیچ کار حساسی در هوافضا انجام ندم و نهایتن میخام ارشد مکانیک از USفاند بگیرم با یه رزومه ی قوی
    لطفا تفاوت سطح این دو دانشگاه و شانس 2رشته ای کردن رو هم در نظر داشته باشین

Junior Member

3 روز بیشتر وقت ندارم این رو هم میدونم که یه سوال مشابه پرسیده شده بود ولی سوال من فرق داره لطفن کمک کنین بدجوری مرددم

Junior Member

اگر نیت شما فقط اپلایه (صرف نظر از علاقه تون یا هر چیز دیگه...) اعتبار شریف تو امریکا با بقیه دانشگاههای ایران قابل مقایسه نیست که ملاک بسیار مهمیه تو اپلای. به عنوان یه شریفی اینو می تونم بگم. موفق باشید