صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 81

موضوع: سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

سلام دوستان
    من کارشناسی مکانیک سیالات خوندم و الان ارشد هوافضا گرایش فضایی می خونم ترم 3
    موضوع پروژم کنترل فضاپیما و ماهوارس
    به نظرتون می تونم واسه دکتری اروپا برم؟ هوافضا یا مکانیک؟؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Avioncs نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من در حال گرفتن مدرک کارشناسی اویونیک (Avionic = Aviation Electronic) از دانشگاه علمی کاربردی هستم و قصد دارم برای یکی از شاخه های مهندسی برق مرتبط با رشته لیسانسم در مقطع فوق اقدام کنم

می خواستم بپرسم با توجه به حساسیت آمریکا به رشته های هوا فضا آیا امکان داره رشته لیسانس من برام مشکل ساز بشه ؟!

ممنون
    1. نه مشکلی پیش نمیاد الزاماً به خاطر اویوونیک

2. اصلاً تو رزومتون اشاره ای به سنسورها و تجهیزات اوییونیکی نکنید. با زرنگی تا می تونید دور بنویسید. نوشتن یک کلمه gyro کار آدم رو میسازه...

3. تا جایی که میتونی دور شو از اوییونیک و برای مصاحبه هم حواست باشه که دلایلی برای این که علاقه نداره به اویونیک باید داشته باشی
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی مکانیک سیالات خوندم و الان ارشد هوافضا گرایش فضایی می خونم ترم 3
    موضوع پروژم کنترل فضاپیما و ماهوارس
    به نظرتون می تونم واسه دکتری اروپا برم؟ هوافضا یا مکانیک؟؟
    یکم سخته ولی باید بشه..

در مورد آمریکا که خیلی سخت گیره من 2 3 نفر رو میشناسمه که سال 2011 رفتند. از این ور به بعد کسی رو نمیشناسم اقدام کرده باشه. از طرفی لینک اول امضای من رو هم ببینی کسی رد نشده با زمینه ماهوراه و فضا پیما! البته دلیل نمیشه رد نشه چون تو لیست تکنولوژی های خطرناک هست. سعی کنید موقع مصاحبه ویزا و تا چند ماه بعدش چیزی ازتون در این رابطه چاپ نشه... به صورت مقاله یا غیره

گودلاک
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

آقای Heisenberg7 (یا سایر دوستان) شما لیستی از گرایشها و موضوعات(مقطع قبلی و آینده) هوا فضا یا مکانیک که توانستند ویزا بگیرند در اختیار دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

انتخاب هوافضا برای ادامه تحصیل خودکشی هست! اینجا رو بخونید با دقت!

گرایش هایی که منجر به رد شدن میشه... چه قبلاً خونده باشید ... چه در آینده در مکانیک یا هوافضا انتخاب کنید:

1. توربوماشین و اجسام دوار! هر کاری تو این زمینه کرده باشید! حتی توربین باد!

2. گرایش های سازه ای با تمرکز بر روی کامپوزیت، نانو، Fatigue...Fracture و Forming! بازم هست اینجا بخونید

3. زمینه های هوافضایی و غیر هوافضایی مرتبط با swarm robotics!

4. زمینه های مرتبط با هواپیماهای بدون سرنشین!!! UAV ... در مورد mav اطلاعاتی در دسترس نیست که منجر به رد شدن میشه یا نه!

5. انتخاب خود رشته هوافضا!

محدود به این موارد نیست! هر چیزی خطرناک دیگه ای میتون منجر به رد شدن بشه!

بازم تاکید میشه که این تاپیک با دقت مطالعه بشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سلام

انتخاب هوافضا برای ادامه تحصیل خودکشی هست! اینجا رو بخونید با دقت!

گرایش هایی که منجر به رد شدن میشه... چه قبلاً خونده باشید ... چه در آینده در مکانیک یا هوافضا انتخاب کنید:

1. توربوماشین و اجسام دوار! هر کاری تو این زمینه کرده باشید! حتی توربین باد!

2. گرایش های سازه ای با تمرکز بر روی کامپوزیت، نانو، Fatigue...Fracture و Forming! بازم هست اینجا بخونید

3. زمینه های هوافضایی و غیر هوافضایی مرتبط با swarm robotics!

4. زمینه های مرتبط با هواپیماهای بدون سرنشین!!! UAV ... در مورد mav اطلاعاتی در دسترس نیست که منجر به رد شدن میشه یا نه!

5. انتخاب خود رشته هوافضا!

محدود به این موارد نیست! هر چیزی خطرناک دیگه ای میتون منجر به رد شدن بشه!

بازم تاکید میشه که این تاپیک با دقت مطالعه بشه!

سلام...

من لیسانس مکانیک ام و ارشد هوافضای شریف رو قبول شدم...احتمال ویزا ندادن به من نسبت به ارشد مکانیک چقدر بیشتره؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

نقل قول نوشته اصلی توسط enterprise نمایش پست ها
    با سلام.
    حتماً دوستان هوافضایی با TAL آشنا هستن:
    http://www.ias.edu/campus/vvs/alerts-tech

میخواستم بدونم آیا کسی هست که زمینه کاریش رشته های سیستم های فضایی مثل مکانیک مدار های فضایی و کنترل فضاپیماها بوده (که تو لیست technoloy alert نیست) و برای کلیرنس به مشکل برخورده؟
    سلام
    زمینه ی کاری من دقیقا همینه و امسال میخوام اپلای کنم. شما چی کار کردی؟ پارسال اپلای کردی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    یکم سخته ولی باید بشه..

در مورد آمریکا که خیلی سخت گیره من 2 3 نفر رو میشناسمه که سال 2011 رفتند. از این ور به بعد کسی رو نمیشناسم اقدام کرده باشه. از طرفی لینک اول امضای من رو هم ببینی کسی رد نشده با زمینه ماهوراه و فضا پیما! البته دلیل نمیشه رد نشه چون تو لیست تکنولوژی های خطرناک هست. سعی کنید موقع مصاحبه ویزا و تا چند ماه بعدش چیزی ازتون در این رابطه چاپ نشه... به صورت مقاله یا غیره

گودلاک
    من می خوام برای دکتری مکانیک اقدام کنم. امریکا و کانادا. الان دارم دو تا مقاله در مورد کنترل بهینه ماهواره برای انجام مانور فضایی و ملاقات با زباله فضایی می نویسم. یعنی چاپ شدن این مقاله ها به ضرر منه؟؟؟؟

Junior Member

سلام به همگی.من الان سه ترمه دانشگاه اراک مکانیک میخونم.بنا به دلایلی از دانشگاهم راضی نیستم.دوباره کنکور کارشناسی دادم.رتبه ام یه جوری میشه که میتونم مکانیک دانشگاه شیراز یا مکانیک عباسپور یا هوافضا مالک اشتر بخونم.میخواستم ببینم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟.خیلی به هوافضا علاقه دارم و حتما میخوام تو این رشته تو ارشد و دکترا ادامه تحصیل بدم.(از طرفی اگه برم مالک اشتر شنیدم این دانشگاهو حارج دیگه قبول ندارن و روش حساس هستن.)
    (((اصلا به امریکا برای ادامه تحصیل علاقه ای ندارم.شنیدم هم که گیر میدن به رشته هوافضا))).ولی خیلی تعریف روسیه رو تو رشته هوافضا شنیدم(مثل دانشگاه MAI) .میخواستم ببینم اونا هم مثل امریکا به رشته هوافضا و دانشگاه قبلی و موضوع پروژه گیر میدن؟
    یه سوال دیگه ....به نظر شما ارشد تو ایران یه دانشگاه خوب بخونم برا دکترا برم خارج بهتره یا مستقیما از کارشناسی؟
    در ضمن بنا به دلایل شخصی دوست دارم بعد از تحصیلم حتما برگردم ایران.

Junior Member mazahery آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی)

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_110 نمایش پست ها
    سلام به همگی.من الان سه ترمه دانشگاه اراک مکانیک میخونم.بنا به دلایلی از دانشگاهم راضی نیستم.دوباره کنکور کارشناسی دادم.رتبه ام یه جوری میشه که میتونم مکانیک دانشگاه شیراز یا مکانیک عباسپور یا هوافضا مالک اشتر بخونم.میخواستم ببینم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟.خیلی به هوافضا علاقه دارم و حتما میخوام تو این رشته تو ارشد و دکترا ادامه تحصیل بدم.(از طرفی اگه برم مالک اشتر شنیدم این دانشگاهو حارج دیگه قبول ندارن و روش حساس هستن.)
    (((اصلا به امریکا برای ادامه تحصیل علاقه ای ندارم.شنیدم هم که گیر میدن به رشته هوافضا))).ولی خیلی تعریف روسیه رو تو رشته هوافضا شنیدم(مثل دانشگاه MAI) .میخواستم ببینم اونا هم مثل امریکا به رشته هوافضا و دانشگاه قبلی و موضوع پروژه گیر میدن؟
    یه سوال دیگه ....به نظر شما ارشد تو ایران یه دانشگاه خوب بخونم برا دکترا برم خارج بهتره یا مستقیما از کارشناسی؟
    در ضمن بنا به دلایل شخصی دوست دارم بعد از تحصیلم حتما برگردم ایران.
    اگر ارشد یک دانشگاه خوب تهران بخونی و بتونی مقاله هم بدی و زبانت رو خوب کار کنی، خیلی دانشگاه مطرح تری میتونی در خارج از کشور بری.
    وگرنه اینجوری بدون مقاله و دانشگاه اراک و... دانشگاه جالبی پذیرش نمیتونی بگیری.

به نظر من کسی که میخواد برگرده ایران خارج رفتنش اشتباه هست، چند سال دیگه هم وزارت علوم بیشتر استخدامی هاشو از فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح داخل برمیداره سر مشکلاتی که با غرب هست، تو صنعت هم که تاثیر خاصی نداره و ازت کار میخوان.
    با رفتن به مالک اشتر حتی برای مسافرت خارج هم به مشکل میخوری.
    مگر اینکه بخوای عضو ارتش و... بشی و کسب درآمد کنی و روی پروژه های نظامی کار کنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)