صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 81

موضوع: سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    یکم سخته ولی باید بشه..

در مورد آمریکا که خیلی سخت گیره من 2 3 نفر رو میشناسمه که سال 2011 رفتند. از این ور به بعد کسی رو نمیشناسم اقدام کرده باشه. از طرفی لینک اول امضای من رو هم ببینی کسی رد نشده با زمینه ماهوراه و فضا پیما! البته دلیل نمیشه رد نشه چون تو لیست تکنولوژی های خطرناک هست. سعی کنید موقع مصاحبه ویزا و تا چند ماه بعدش چیزی ازتون در این رابطه چاپ نشه... به صورت مقاله یا غیره

گودلاک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    من می خوام برای دکتری مکانیک اقدام کنم. امریکا و کانادا. الان دارم دو تا مقاله در مورد کنترل بهینه ماهواره برای انجام مانور فضایی و ملاقات با زباله فضایی می نویسم. یعنی چاپ شدن این مقاله ها به ضرر منه؟؟؟؟
    کسی نظر دیگه ای داره؟؟

Junior Member ergerg آواتار ها

[QUOTE=Heisenberg7;1548328]سلام

انتخاب هوافضا برای ادامه تحصیل خودکشی هست! اینجا رو بخونید با دقت!

گرایش هایی که منجر به رد شدن میشه... چه قبلاً خونده باشید ... چه در آینده در مکانیک یا هوافضا انتخاب کنید:

سلام Heisenberg7 جانم وقتت بخیر من چنذ وقته که دارم تمام صفحات این فروم و جاروش میکنم و به این نتیجه رسیدم که شاید 90% شما بتونی منو یه راهنمایی جامع بکنی البته دست یاری رو بطرف تمام دوستانی که علمشو دارن دراز میکنم تروخدا یکی منو راهنمایی کنه
    من لیسانسم هوانوردیه گرایش خلبانی(همراه با تمام گواهینامه های پروازPPL-CPL) از دانشگاه جامع علمی کاربردی و در حال حاضر هم دانشجوی ارشد هوافضا گرایش مهندسی فضایی از دانشگاه آزاد اسلامی هستم موضوع پایان نام و هنوز انتخاب نکردم لیست TAL رو هم مطالعه کردم حالا سوالم اینه که به نظر شما مسیرم و چطور بچینم که بتون کلرنس بگیرم میشه ترو خدا کمک کنید HELP ME HELP ME

Junior Member

سلام بچه ها ی سوال داشتم لطف کنید جواب بدید
    من کارشناسیم مکانیک علم و صنعت معدل15.60
    دانشجوی کارشناسی ارشد هوافضا امیر کبیر رتبه اول
    زمینه کاریمم توربو ماشین و به ویژه توربین گازه
    موضوع پروژه کارشناسیم:تحلیل عملکرد موتور توربوفن هواپیماهای مسافربری
    موضوع ارشدمم:در مورد توربین گازه
    به نظر شما من اروپا اپلای کنم یا آمریکا؟
    برا ویزا به مشکل نمی خورم؟
    وضعیت دانشگاه کرانفیلد چجوریه؟

Junior Member ergerg آواتار ها

سلام امیدوارم محض رضای خدا یکی باشه که جواب منو بده
    دوستان یه دانشگاهی (MIT)تو مقطع دکتری هوافضاش یه گرایش داره به نام Human in Aerospace که در توضیحاتش آورده
    Physiology of Humans in Aerospace: Understanding how specific operating
    conditions in aerospace environments affect the health, comfort and efficiency of human
    operators and passengers. This area encompasses the study of human visual perception,
    orientation, the effects of weightlessness and partial gravity on the human physiology as
    well as specialized effects such as spatial disorientation. Applications include life support
    systems and crew protective devices, ranging from ejection seats to EVA suits
    حالا سوال من اینه که با توجه به اینکه این رشته گرایش بیشتر مربوط میشه به علوم زیستی در فضا و نحوه تعامل نوع بشر در فضا بنظرتون آیا امیدی هست کسی که از الان فقط رو این زمینه کار کنه تو کلیرنس امیدوار باشه؟

Junior Member

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا علوم و تحقیقات

سلام دوستان
    من یه سوال دارم که فکر می کنم هیچ کس نمی تونه جواب بده ! آخه یه ذره شرایط خاصی دارم . ولی هر کس تونست از راه دور می بوسمش !

" من دو رگه ام و دو تا تابعیت دارم ، یکی از ایران ، یکی از عراق . البته تحصیلم توی ایران بوده ، اما علاوه بر مدارک ایرانی ، پاسپورت عراق رو هم دارم ، توی ویکی نوشته بود با توجه به اینکه آمریکا به عراق و افغانستان حمله کرده یه بورس مخصوص برای مردم عراق و افغانستان گذاشته . به نظر شما من می تونم با تابعیت عراق ؛ باتوجه به اینکه تمام تحصیلاتم در ایران بوده فاند بگیرم؟"

دلیل اصلی سوالم اینه که من توی ایران هوافضا خوندم و تا اونجایی که می دونم امریکا به ایرانی هایی که هوافضا خوندن برای ویزا خیلی سخت می گیره
    اگر کسی تجربه یا شرایطی شبیه به من داره ممنون می شم بهم خبر بده

Junior Member naturalbb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل- تربیت مدرس + دانشگاه تهران

سلام دوستان،
    آیا این مشکلات ویزا برای کشورهای اروپایی مثل سوئد هم صادق هست؟ من میخوام برای یک زمینه کنترل برم که یکی از کاربرداش در UAV هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hhk1370 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    خلاصه میگم. وقتتو برای آمریکا تلف نکن. همون پروژه کارشناسیت کافیه که 100% ریجکت بشی.

سلام دوستان،

من براي fall 2015 پذيرش فول فاند براي دكتري هوافضا از virginia tech گرفتم ، الان موندم چيكار كنم اكسپتش كنم يا نه بخاطر ويزا به يه دانشگاه پايين تر برم و مكانيك بخونم؟؟

من ارشدم مكانيك بوده و به نظر خودم پروژه و مقاله هام اونقدر حساس نيست. پذيرش virginia tech هم ta هست و استاد بعد يك ترم درس خوندن اونجا مشخص ميشه، اصلان هيچ ايميلي به استاداشم نزدم و دپارتمان بهم پذيرش و فاند داده.

دوستان اگه راهنمايي كنن ممنون ميشم.

سلام
    اگه از ارشد هوافضا توایران انصراف بدی
    برای ارشد مکانیک آمریکا پذیرش بگیری ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    بعد از انصراف میشه به مدت یه سال از عافیت تحصیلی استفاده کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)