صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 81

موضوع: سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

سلام دوستان. من ارشد هوافضا سازه دارم. پایان نامم تو زمینه ارتعاشات پره ها هست. به نظرتون برای ویزای امریکا مشکل دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedjoon113 نمایش پست ها
    سلام
    اگه از ارشد هوافضا توایران انصراف بدی
    برای ارشد مکانیک آمریکا پذیرش بگیری ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    بعد از انصراف میشه به مدت یه سال از عافیت تحصیلی استفاده کرد.
    شما اصلا صداشو در نیارید که ارشد هوافضا رو توی ایران شروع کردید. بعیده مشکلی پیش بیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا-تهران

سلام. دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. یه مطلبی ذهنمو خیلی درگیر کرده.
    من لیسانسم مهندس مکانیک است. فوق لیسانس هوافضا گرایش ایرودینامیک از دانشگاه تهران با معدل 19 هستم. موفق به اخذ پذیرش در مقطع دکتری مکانیک از یکی از دانشگاههای کانادا برای Fall 2015 شدم. برای ویزا دو هفته است که اپلای کردم. خواهش میکنم اگر کسی اطلاعات داره لطف کنه و بگه که من چقد شانس اخذ ویزا رو دارم؟ ممنون میشم پاسخ بدین

Lightbulb پاسخ : سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

سلام دوستان
    یه سوالی دارم. من می خوام برای Fall ۲۰۱۶ اپلای کنم برای مقطع لیسانس. حالا می خوام بدونم این مشکلات ویزا برای مقطع کارشناسی هوافضا هم هست؟
    دانشگاه هایی که قصد دارم واسشون اقدام کنم همه آمریکا هستن.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مشکل رفتن به هوافضا فقط در clearance هستش یا این که در پذیرش هم مشکل داری

سلام ایا شاخه کنترل مکانیک مثلا اگه توی موتور احتراق داخلی باشه حساسه؟

پیش فرض پاسخ : آیا مشکل رفتن به هوافضا فقط در clearance هستش یا این که در پذیرش هم مشکل داری

نقل قول نوشته اصلی توسط acron نمایش پست ها
    سلام ایا شاخه کنترل مکانیک مثلا اگه توی موتور احتراق داخلی باشه حساسه؟
    خوده کلمه ی propultion توی آلرت لیست هست
    پس حساس هست احتمالا
    ولی اگه بتونید ثابت کنید که نظامی نیست شاید شانسی باشه

Junior Member

سلام
    من تو رشته آیرودینامیک تحصیل کردم و متاسفانه و به دلیل علاقه شدید روی بحث رادارگریزی پهپاد کارکردم. و نتایج بسیار خوبی گرفتم و هندسه نوعی پهپاد بدون دم و یا (flying wing) را از نظر سطح مقطع رادار یا رادارگریزی و آیرودینامیک بهینه سازی کردم و سپس یک نمونه را در اتاق رادار آزمایش کردم و یک نمونه را جهت تست پرواز ساختم که موفق عمل کرد. حالا می خواهم مقاله بنویسم و نگرانم که مشکل ساز بشه تورو خدا هرکس اطلاع کافی داره راهنمایی کنه، البته یه چند تا مقاله تو زمینه توربین باد و یک ثبت اختراع در رابطه با تولید انرژی از موج دریا دارم و چند تا مقاله هم در راستای rov یا ربات زیر دریایی دارم و تو مسابقه ربات زیر دریایی مقام آوردیم، حالا به نظرتون چه کار کنم؟

Junior Member

سلام من در انتخاب رشته ارشد بین مکانیک طراحی کاربردی سراسری تبریز و هوافضای تهران موندم کدومو انتخاب کنم با توجه به اینکه لیسانس رو مکانیک تو سراسری تبریز تموم کردم و با توجه به اینکه هم قصد دارم برا Phd برا مکانیک apply کنم (مشکلات Apply برای هوافضا)
    و یکی هم اینکه بین دانشگاه های تهران به غیر از شریف و امیرکبیر کدوم دانشگاه ها تو هوافضا سر ترن؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

سلام دوستان؛

من لیسانس مکانیک سیالات تموم کردم و ارشد هم هوافضا خوندم که اوضاع برای ویزا [مخصوصا برای آمریکا] به شدت خرابه..
    برای دکترا قصد دارم مکانیک در زمینه‌ی سیالات و سی‌اف‌دی اقدام کنم.
    سوال‌ام اینه که میشه برای کشورهای غیر از آمریکا، مثلا کانادا و ایتالیا، صرفا هوافضا اقدام کرد؟
    از این لحاظ می‌پرسم که این شیوه‌ی انتخاب اثر منفی تو سوال‌هایی که پرسیده میشه برای سفارت آمریکا و کلیرنس داره به نظرتون؟! مثلا بپرسن چرا دنبال هوافضا بودی!

ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    TU - Braunschweig مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛

من لیسانس مکانیک سیالات تموم کردم و ارشد هم هوافضا خوندم که اوضاع برای ویزا [مخصوصا برای آمریکا] به شدت خرابه..
    برای دکترا قصد دارم مکانیک در زمینه‌ی سیالات و سی‌اف‌دی اقدام کنم.
    سوال‌ام اینه که میشه برای کشورهای غیر از آمریکا، مثلا کانادا و ایتالیا، صرفا هوافضا اقدام کرد؟
    از این لحاظ می‌پرسم که این شیوه‌ی انتخاب اثر منفی تو سوال‌هایی که پرسیده میشه برای سفارت آمریکا و کلیرنس داره به نظرتون؟! مثلا بپرسن چرا دنبال هوافضا بودی!

ممنون.
    سلام دانشگاه فنی برانشویگ جز 9 دانشگاه برتر صنعتی آلمان هست ومدرک ایران را قبول میکنه
    وبرای ویزا مشکلی اصلا تا حالا پیش نیومده

https://www.tu-braunschweig.de/fmb/s...diengaenge/lur

https://www.tu-braunschweig.de/fmb/promotion

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)