صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 81

موضوع: سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

سلام

من لیسانس و فوق لیسانس هوافضا خوندم، پروژم در زمینه مکانیک مدارهای فضایی هست و انتقال مداری فضاپیما.
    به نظرتون اگر برای دکتری مکانیک پذیرش بگیرم با توجه به رشته تحصیلی قبلی و موضوع پروژم برای ویزا گرفتن به مشکل بر میخورم؟ چند درصد احتمال گرفتن ویزا دارم؟
    مشکل گرفتن ویزا برای کشور آمریکاست یا برای کشور کانادا هم صادقه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا علوم و تحقیقات

سلام

1.کسی می دونه کدوم دانشگاه های کانادا رشته هوافضا دارند؟
    کارشناسی ، مهندسی هوافضا خوندم و معدلم 14.5 بوده ،
    2.به نظر شما شانسی برای پذیرش( حتی بدون فاند) دارم ؟
    3.دانشگاه های کانادا هم مثل آمریکا از کارشناسی یه باره به دکترا پذیرش می دن یا باید فعلا دنبال پذیرش ارشد باشم؟

ممنون می شم جواب بدید
    آسمان فرصت پرواز بلندی است ولی
    قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshids نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس و فوق لیسانس هوافضا خوندم، پروژم در زمینه مکانیک مدارهای فضایی هست و انتقال مداری فضاپیما.
    به نظرتون اگر برای دکتری مکانیک پذیرش بگیرم با توجه به رشته تحصیلی قبلی و موضوع پروژم برای ویزا گرفتن به مشکل بر میخورم؟ چند درصد احتمال گرفتن ویزا دارم؟
    ممنون
    سلام
    دوستان قدیمی تر شاید بهتر بتونن کمک کنن ولی تا جایی که من اطلاع دارم
    این که لیسانس و ارشد هوافضا خوندید به اندازه ی کار کردن روی پروژه هایی که از نظر آمریکا خط قرمز هستن تاثیر گذار نیست ، ولی به هر حال اگر مکانیک خونده بودی کارت یکم راحت تر بود
    در مورد زمینه پروژه ات یه نگاه به لیست سیاه بنداز ببین با کدوم مرتبط تره
    والبته زمانی که بخوای با افیسر صحبت کنی سعی کن یکم پروژه ات رو ابکی تر و صلح آمیز تر نشون بدی()

کانادا خیلی راحت تر از آمریکا ویزا می ده و اون مشکلات رو نداری

امیدوارم موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا علوم و تحقیقات

سلام

ممنون
    می دونی چه دانشگاه هایی توی کانادا هوافضا دارن ؟

اینا رو می دونم :
    Toronto ،Carleton و Ryerson وMcGill و Concordia
    غیر از اینا هم دانشگاهی هست ؟

Junior Member

سلام دوستان، نمی دونم جای درستی مطرح می کنم سوالمو یا نه، امیدوارم بچه های مکانیک یا هوافضا کمکم کنن، من کارشناس مکانیک سیالات یه دانشگاه دولتی هستم، پروژه کارشناسی من بررسی راه های بهینه سازی توان و بازده سیکل توربین گاز بوده، واسه ارشد هوافضا مالک اشتر خوندم و پایان نامه ارشدم تحلیل ترمودینامیکی سیکل هیبریدی توربین گاز و موتور استرلینگ در یک واحد تولید توان هستش، مشکلی که هس کلمه توربین گازی هستش که جزو کلمات مشکل ساز تو مرحله کلییر هستش(اینم بگم که پروژه من نه استفاده هوافضایی داره و نه میشه گف انرژی نو محسوب می شه، فقط تحلیل ترمودینامیکی و معرفی یک سیکل جدید برای افزایش بازده سیکل توربین گاز به حساب می یاد). با این توضیحاتی که دادم سوال اولم اینه که این موضوع به نظرتون واسه ویزای من مشکل ساز هس یا نه؟ سوال دومم اینه که اگه هس به نظرتون اسم شو عوض کنم تو رزومه ی سفرات و چیزی بیارم که توربین گاز نداشته باشه، مشکلو حل می کنه؟ سوال آخر اینکه سفارت نفهمه که اسمشو عوض کردم (با توجه به این که به اسم توربین گاز مقاله دارم)؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

برای دانشگاه USC دکترای Astronautical Engineering در لوس آنجلس اپلای کن. اگر خواستی پیام شخصی بده راهنمایی و کمک ات میکنم .

سلام

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دان

سلام دوستان
    من به تازگی از کانادا پذیرش گرفتم به همراه بورس OTS البته هنوز نامه پذیرش را برام نفرستادند.من ساکن مالزی هستم و رشته ام هوافضا است و میخوام به همراه همسرم برای ویزا اقدام کنیم.میخواستم ببینم چون رشته ام حساس است و شنیدم سال های قبل سفارت تو سنگاپور یک سری را رد کرده آیا بهتر هست از ترکیه اقدام کنم یا وضعیت الان بهتره؟ از طرفی من از پایان دبیرستان ایران نبودم و هیچ همکاری و مراوده ای هم با دانشگاه ها و موسسات ایران نداشته ام.این نکته از این جهت که کلیرنس راحت تر بیاد ممکنه مفید باشه اما خب ممکنه ایراد بگیرن که دلیل قانع کننده برای برگشت نداری و ردم کنند. البته ممکنه بتونم از استادم در مالزی یک نامه بگیرم که بگه بعد از اتمام تحصیلاتم مایل به همکاری با من هست اما مطمئن نیستم قانع کننده باشه. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

سلام دوستان..لطفا منو راهنمایی کنین..
    من کارشناسیمو مکانیک خوندم..رتبه اول کارشناسی بودم با معدل 16.88...تو همون کارشناسی بخاطر کار بر روی هواپیماهای بدون سرنشین بعنوان پژوهشگر برتر شناخته شدم(البته تو مدرکش اسمی از موضوعی ک کار شده نیومده و فقط پژوهشگر برتر ذکر شده )...با همون سهمیه شاگرد اولی برای ارشد دانشگاه علم و صنعت گرایش پیشرانش قبول شدم...موضوع ارشدم در مورد توربوشارژره...موضوع کارشناسیم تحلیل پیستون خودرو بود..یدونه ثبت اختراع در زمینه پیستون خودرو دارم..مقاله ندارم..برای پذیرش در مقطع دکترا میخوام مکانیک سیالات بخونم..میتونم از استادم ک مرتبه علمیش استاد تمام هست ریکامندیشن بگیرم..لطفا راهنمایی کنین ک اروپا یا آمریکا اقدام کنم و شانس پذیرشم حدودا چن درصده؟برای ویزا دچار مشکل میشم یا ن؟ (البته اینو هم بگم ک واسه کسری خدمت یه پروژه نظامی واسه ارتش انجام دادم ) پیشاپیش از جواباتون متشکرم..منتظر نظراتتون هستم...

سلام بر همگی
    من لیسانس و فوق رو هوافضا خوندم
    پایان نامه ها هم به ترتیب انرژی زمین گرمایی و نانوکامپوزیت ها بودند
    کدوم کشورها ممکنه برای دکترا به من ویزا بدهند؟

Junior Member

سلام دوستان
    به تازگی کسی تجربه اپلای دکتری هوافضا آمریکا رو داشته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)