صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: کلیرنس و اخذ ویزای دانشجویان مکانیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلیرنس و اخذ ویزای دانشجویان مکانیک

سلام دوستان، نمی دونم جای درستی مطرح می کنم سوالمو یا نه، امیدوارم بچه های مکانیک یا هوافضا کمکم کنن، من کارشناس مکانیک سیالات یه دانشگاه دولتی هستم، پروژه کارشناسی من بررسی راه های بهینه سازی توان و بازده سیکل توربین گاز بوده، واسه ارشد هوافضا مالک اشتر خوندم و پایان نامه ارشدم تحلیل ترمودینامیکی سیکل هیبریدی توربین گاز و موتور استرلینگ در یک واحد تولید توان هستش، مشکلی که هس کلمه توربین گازی هستش که جزو کلمات مشکل ساز تو مرحله کلییر هستش(اینم بگم که پروژه من نه استفاده هوافضایی داره و نه میشه گف انرژی نو محسوب می شه، فقط تحلیل ترمودینامیکی و معرفی یک سیکل جدید برای افزایش بازده سیکل توربین گاز به حساب می یاد). با این توضیحاتی که دادم سوال اولم اینه که این موضوع به نظرتون واسه ویزای من مشکل ساز هس یا نه؟ سوال دومم اینه که اگه هس به نظرتون اسم شو عوض کنم تو رزومه ی سفرات و چیزی بیارم که توربین گاز نداشته باشه، مشکلو حل می کنه؟ سوال آخر اینکه سفارت نفهمه که اسمشو عوض کردم (با توجه به این که به اسم توربین گاز مقاله دارم)؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

با توجه به technology alert list به اختصار TAL که در لینک زیر اومده ، آیا برای رشته بیومکانیک هم مشکل پیش میاد؟
    http://www.bu.edu/isso/files/pdf/tal.pdf

زده biomedical engineering ، البته مهندسی ژنتیک هم جزوشه ولی نمیدونم بیومکانیک biomechanic مشکل داره یا نه!

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده تازه به جمعتون پیوستم و با ابزار این سایت کامل آشنایی ندارم

سوال: کسب تو رشته مکانیک در حوزه ضربه سرعت پایین و مواد کامپوزیت اطلاعی داره که آیا در بحث کلیرنس مشکل ساز هست یا نه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alischolarship نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده تازه به جمعتون پیوستم و با ابزار این سایت کامل آشنایی ندارم

سوال: کسب تو رشته مکانیک در حوزه ضربه سرعت پایین و مواد کامپوزیت اطلاعی داره که آیا در بحث کلیرنس مشکل ساز هست یا نه؟
    ممنون
    کامپوزیت جز TAl هست

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال حاضر امریکا دارم تحصیل میکنم سال ۲۰۱۳ با ویزای دانشجویی سینگل اومدم. میخوام ریسکشو بپذیرم یه سر بیام ایران. I-20 ماه می ۲۰۱۸ تموم میشه. رشته م مکانیکه و روی microplasma simulation کار میکنم و ۲ تا مقاله دارم. ب
    ه نظرتون زمينه كاريم حساسه؟ تا حالا كسي اين ريسكو كرده؟ ممنون ميشم اطلاعات بهم بدين . البته همسرم تو امريكا دانشجو هست و من به اين اميد كه ممكنه راحت تر ويزا بدن چون همسرم اينجاست ميخوام اين كارو بكنم. كدوم سفارت برم بهتره؟ فعلا ارمنستان رو در نظر کرفتم.
    خيلي گشتم ولي بحثي كه فقط مربوط به returning students باشه پيدا نكردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا فردوسی

من دانشجوی مهندسی هوافضا هستم ترم دوم میخواهم برای ادامه تحصیل بروم امریکا .و از اونجا مدرک بگیرم باید چکار کنم و درضمن بعدش بروم در ناسا کار کنم یعنی میتونم همین الان اقدام کنم بروم امریکا

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)