صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: کلیرنس و اخذ ویزای دانشجویان مکانیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان مکانیک

درسته، دانشگاه هايي كه رقابتي هستند همين گرنه است افيسر يه جورايي انگاري بايد بناش بر ويزا دادن باشه، تجربه شخصي من اينه...اما خوب ١٤٠ روز هم كه ميشه حدود ٥ ماه قطعا مورد كليرنس بودي و حتما يه مقدار پر ونده ات و گذشته ات پيچيده
    خرگوش من

سلام دوستان خسته نباشید. دوستان من برای انتخاب موضوع پایان نامه مردد هستم که مکانیک شکست کار کنم یا روی کامپوزیت و نانو کامپوزیت.
    کسی میدونه شرایط ویزا دادن به افرادی که کامپوزیت کار کردن چطوره؟
    اگه مکانیک شکست کار کنم حساسیتی وجود نداره اگه خود موضوع حساس نباشه اما بدی شکست اینه که احساس میکنم زیاد خواهان نداره و به نوعی اشباع شده.
    اما کامپوزیت خیلی جدید تره و جا برای تحقیق زیاده اما همین اسم کامپوزیت حساسیت داره یا نداره؟
    من مکانیک جامدات علوم تحقیقات بودم الانم ترم یک ارشد هوافضا گرایش سازه دانشگاه تهران هستم و میخوام سال بعد برای مکانیک اپلای کنم.
    الویت های من هم از نظر کشورها آمریکا، کانادا،استرالیا،هلند و آلمان هستش.

به نظر من برای ویزا گرفتن این موارد خیلی تاثیری نداره

Junior Member

دوستان میخواستم بدونم ایا صرف بودن در گرایش تبدیل انرژی هم میتونه مشکلی در گرفتن ویزا ایجاد کنه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Buster نمایش پست ها
    دوستان میخواستم بدونم ایا صرف بودن در گرایش تبدیل انرژی هم میتونه مشکلی در گرفتن ویزا ایجاد کنه؟
    سلام
    موضوعاتي كه به هر نوعي بتونند در انرژي كاربردي داشته باشند به نظر من خطرناك هستند براي ويزاي آمريكا. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Buster نمایش پست ها
    بیشتر رو انرژی باد به خاطر توربین های بادی حساسند: اینجا... با بند 212 رد می کنند!

روی انرژی های مرتبط با نفت و گاز و هسته ای هم حساسند با بند 501 رد می کنند!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    بیشتر رو انرژی باد به خاطر توربین های بادی حساسند: اینجا... با بند 212 رد می کنند!

روی انرژی های مرتبط با نفت و گاز و هسته ای هم حساسند با بند 501 رد می کنند!
    دوستان در مورد این دوتا موضوع چی؟ فکر می کنید حساسن؟

1- توربین های جزر و مدی (tidal) که یه شباهتهایی با توربین باد داره و به بحثهای هیدرودینامیک مربوط میشه.
    2- بحث توربولانس: Turbulence Modeling
    ویرایش توسط reshad : March 27th, 2014 در ساعت 06:20 AM

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reshad نمایش پست ها
    دوستان در مورد این دوتا موضوع چی؟ فکر می کنید حساسن؟

1- توربین های جزر و مدی (tidal) که یه شباهتهایی با توربین باد داره و به بحثهای هیدرودینامیک مربوط میشه.
    2- بحث توربولانس: Turbulence Modeling
    سلام
    توربین هر جورش خطرناکه! کسی ندیدم رد شه.. چون کسایی که تو این زمینه هستند کمند! یه نفر مهندسی دریا (نمی دونم به این زمینه ربط داره کلاً یا کارش این بوده یا نه) دیدم که رد شده.

توربولانس داریم تا توربولانس! ولی دیده شده اگر با احتراق و یا Reacting Flow قاطی شده باعث رد شدن تک و توک افراد شده! فکر می کنم رد کردن در این زمینه به کاربرد کارتون ربط داره چون توربولانسی ها خوب کلیر شدند کلاً بزنید تو L.E.S ساده و CFD و خیلی ریاضیاتیش کنی!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

ظاهرا شما بخوبی در جریان هستین.
    یه نفر از نروژ اومده بود فرصت مطالعاتی توی آزمایشگاه ما (توی کانادا). (دکترا میخوند نروژ، و فیلدش طراحی توربین و تیغه هاش و اینا بود)

دو سال پیش از همون نروژ واسه کنفرانس که میخواسته بره مقاله اش رو توی آمریکا ارائه بده، جواب ویزاش نیومده بود که نیومده بود. هیچ چ چ خبری نشده بود که قبول شده یا ریجکت حتی.
    همینجا هم که بود باز واسه کنفرانس یه ویزا دیگه اپلای کرد همچنان هیچ چ چ خبری نشد و هرچی ایمیل زد گفتن چکِ شما به پایان نرسیده. آخرشم بدون روشن شدن قضیه دوره اش اینجا تموم شد و برگشت نروژ دیگه. (ایرانی بود قاعدتا).

پیش فرض پاسخ : کلیرنس و اخذ ویزای دانشجویان مکانیک

سلام
    دوستان عزیز با تجربه لطفا راهنمایی کنید. من دارم برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام میکنم. استاد من موضوع پروژم رو fatigue and fracture معرفی کرده. به نظرتون برایم مشکل ساز میشه؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)