صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: کلیرنس و اخذ ویزای دانشجویان مکانیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلیرنس و اخذ ویزای دانشجویان مکانیک

سلام دوستان
    من لیسانس مکانیک دارم و ارشد هوافضا از علم صنعت- موضوع پایان نامه ارشدم مرتبط با انتقال حرارت در ماهواره بوده.
    حدوداً 7-8 مقاله کنفرانسی دارم ویکی هم علمی پژوهشی
    تقریباً 4.5 سال سابقه بیمه دارم که حدوداً دو سالش در یک سازمان دولتی (غیرنظامی) و مرتبط با رشته ام هست.
    متاهل هستم.
    تمایل دارم برای مکانیک یا هوافضا (هرکدوم که شد) پذیرش بگیرم (آمریکا، کانادا، استرالیا و یا اروپا...) یا برای مهاجرت کاری اقدام کنم.
    حالا با توجه به شرایطی که دارم با بعضی از این موسسه های مهاجرت که تلفنی مشورت کردم گفتن به خاطر اینکه رشته ارشدت استراتژیکه نمیشه. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مکانیک دارم و ارشد هوافضا از علم صنعت- موضوع پایان نامه ارشدم مرتبط با انتقال حرارت در ماهواره بوده.
    حدوداً 7-8 مقاله کنفرانسی دارم ویکی هم علمی پژوهشی
    تقریباً 4.5 سال سابقه بیمه دارم که حدوداً دو سالش در یک سازمان دولتی (غیرنظامی) و مرتبط با رشته ام هست.
    متاهل هستم.
    تمایل دارم برای مکانیک یا هوافضا (هرکدوم که شد) پذیرش بگیرم (آمریکا، کانادا، استرالیا و یا اروپا...) یا برای مهاجرت کاری اقدام کنم.
    حالا با توجه به شرایطی که دارم با بعضی از این موسسه های مهاجرت که تلفنی مشورت کردم گفتن به خاطر اینکه رشته ارشدت استراتژیکه نمیشه. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه.
    سلام
    اگه که برای امریکا میخاین اقدام کنین، شما ترجیحا برای مکانیک اقدام بفرمایید. قبلش هم حتما یه سری به مباحث مربوط به ریجکت ویزا بزنید و بندهای مربوط به فناوری های حساس، سربازی، انرژی و ... رو مطالعه کنید که با دید خوب و از یه استاد که بتونین روی ویزا گرفتن برای کار با اون حساب کنید، پذیرش بگیرید. به هیچ وجه این که رشته شما ارشد هوا فضا بوده معناش این نیست که نمی تونین ویزا بگیرین. این موسسه های مهاجرت رو هم سمتشون نرین بالقوه و بالفعل هم کلاهبردارن، هم اطلاعات غلط میدن. جایی از این فروم بهتر برای جواب به پرسش هاتون در این زمینه پیدا نمی کنید.

Junior Member

سلام دوستان. من لیسانس مکانیک و ارشد هوافضا- سازه های هوایی دارم. عنوان پایان نامم ارتعاشات پره ها هست . پره ها توی توربین ها و هواپیما و هلیکوپتر کاربرد داره. به نظرتون برای ویزا امریکا مشکل هست ایا؟؟؟؟

سلام
    دوستان اگه کسی سابقه کار توی یه شرکتی که زمینه کاریش پمپ باشه و این شرکت ایتالیایی باشه
    و اون شخص توی قسمت فروش کار کرده باشه نکته منفی حساب میشه برای گرفتن ویزا ؟؟؟
    آخه توربوماشین ها جزو آلرت لیست ها هستن!

ممنون میشم جواب بدید

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

سلام دوستان,
    من الان حق انتخاب بین دو تا رشته ی مهندسی هوافضا و computational science and engineering رو دارم برای ارشد دوم ( ارشد اول رو در رشته ی مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی گرفتم), که زمینه ی کاری هر دو تاشونم توربولانس و دینامیک سیالات محاسباتی هستش. با توجه به موضوع کلیرنس به نظر شما اگه رشته ی هوافضا رو انتخاب کنم میتونه برام مشکل ساز بشه بعدا اگه بخوام برای آمریکا اقدام کنم؟!
    (حتی امکان انتخاب رشته ی مهندسی مکانیک رو دارم با همون زمینه ی کاری ولی نمیخوام تو رزومم تو یک رشته دو تا ارشد به چشم بخوره, مثل اینکه نکته ی مثبتی نیست)
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

سلام
    دوستان کسی از وضعیت اپلای و گرفتن ویزا برای گرایش های مرتبط با انرژی مثل سیستم های انرژی اطلاعات داره؟
    لطفا اگه کسی چیزی میدونه بگه چون چن روز دیگه انتخاب رشته ارشد اگر زمینه انرژی سخت ویزا میدن انتخاب نکنم
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط aliraz2005 نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    من الان حق انتخاب بین دو تا رشته ی مهندسی هوافضا و computational science and engineering رو دارم برای ارشد دوم ( ارشد اول رو در رشته ی مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی گرفتم), که زمینه ی کاری هر دو تاشونم توربولانس و دینامیک سیالات محاسباتی هستش. با توجه به موضوع کلیرنس به نظر شما اگه رشته ی هوافضا رو انتخاب کنم میتونه برام مشکل ساز بشه بعدا اگه بخوام برای آمریکا اقدام کنم؟!
    (حتی امکان انتخاب رشته ی مهندسی مکانیک رو دارم با همون زمینه ی کاری ولی نمیخوام تو رزومم تو یک رشته دو تا ارشد به چشم بخوره, مثل اینکه نکته ی مثبتی نیست)
    سلام
    به نظر من ببینید کدومش به درد همون cfdمیخوره اونو ادامه بدین. و ایمیل بزنید و از اساتید مطرح کشور هم در زمینه ی تبدیل انرژی بپرسین نظرشونو.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط aliraz2005 نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    یا اینکه از ای آقا بپرسین اطلاعاتشون تو زمینه ی تبدیل انرژی واقعا خوبه.
    http://www.applyabroad.org/forum/mem...26249-rmojtaba

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

سلام دوستان
    پاسخ پذیرش من از دانشگاهی در آمریکا دیروز از طریق ایمیل برام اومده (این دانشگاه متأسفانه خیلی غیرمسئولانه عمل می کنه )
    الان گفتن فرم درخواست I20 رو براشون ایمیل کنم تا اونها I20 رو برام بفرستن! به نظرتون با توجه به وقتی که ممکنه پروسه دریافت ویزا از من بگیره، شانسی دارم که خودمو واسه شروع ترم پاییز امسال برسونم؟
    مچکرم
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پاسخ پذیرش من از دانشگاهی در آمریکا دیروز از طریق ایمیل برام اومده (این دانشگاه متأسفانه خیلی غیرمسئولانه عمل می کنه )
    الان گفتن فرم درخواست I20 رو براشون ایمیل کنم تا اونها I20 رو برام بفرستن! به نظرتون با توجه به وقتی که ممکنه پروسه دریافت ویزا از من بگیره، شانسی دارم که خودمو واسه شروع ترم پاییز امسال برسونم؟
    مچکرم
    سلام

با توجه به رشتتون و اینکه به احتمال بسیار زیاد clearance خواهید خورد، رسیدن به ترم پاییز خیلی با اما و اگر همراه هست...
    اگر امکان defer دارید، شاید بد نباشه اون رو مد نظر قرار بدید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)