صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: آموزش زبان ترکی استانبولی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان ترکی استانبولی و مسائل مرتبط

با سلام، اگه ممکنه چند تا موسسه خوب آموزش ترکی استانبولی بهم معرفی کنین در ترکیه. و اگه میشه پروسه ویزا رو هم بهم بگین که چقدر طول میکشه. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان ترکی استانبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_viul نمایش پست ها
    سلام.منم یه سوال دارم.میخواستم ایم چنتا دانشگاه خوب واسه برق تو ترکیه رو بدونم.واینکه رشته ی برق رو تو لیسانس به چه زبونی میگن.بعد من واسه فوق لیسانس شنیدم که هر کی toffelنداره دانشگاه در طول تحصیلش واحد هایی رو به طور اجباری بهش میده که وقتی در سش تموم شد toffelهم بهش میده.می خواستم بدونم واسه لیسانس هم این امکان رو گذاشتن؟.اگه گذاشتن دو کودوم دانشگاه؟؟ممنون میشم جواب بدین
    تا جایی که من میدونم تو لیسانس این امکانو نداره. برا برق هم yıldız teknik و bilkent و bogazici خوبه. که اولی و دومی دانشگاهش خصوصیه. بیلکنت هم زبون آموزشیش انگلیسیه

سلام
    کسی از دوستان میدونه کتابای یوس انتشارات متروپول رو از کجا با قیمت مناسب میشه تهیه کرد؟ تو سایت خود متروپل قیمت هفت تا کتابش که می خوام بخرم میشه 329.57 لیر ترکیه، یعنی معادل 412 هزار تومن. ممنون میشم راهنمایی کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوستان من نیاز مبرم به یک کتاب گرامر کامل برای ترکی دارم.تو بازار کتابی می شناسید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    دوستان من نیاز مبرم به یک کتاب گرامر کامل برای ترکی دارم.تو بازار کتابی می شناسید؟
    بهتره به سایت istanbul turkcesi سر بزنین، اونجا کتابهای خوبی هست که به دردتون می خوره

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی شما می تونین برای دوره های زبان انگلیسی شرکت کنین حتما نیازی به یادگیری این زبان برای تحصیل در ترکیه ندارین اما برای یادگیری اگر اصالتا آذرب باشین به مدت خیلی کم یاد خواهید گرفت اما اگر جز این باشه همانند زبان های دیگه مدتش بسته به فراگیری شماست ... .

محمدرضا
    مدت کوتاه ینی چقدر دقیقا ؟

با بسته اموزش نصرت میشه یاد گرفت؟ حس میکنم سطح نصرت خیلی بالا نیست نهایت شاید بشه متوسط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chem eng

سلام دوستان چندتا آموزشگاه خوب برای زبان ترکی میشه معرفی کنین
    کتاب خودخوان هم برای کسی که هیچی ترکی بلد نیست اگر موجوده بگین اگر انگلیسی به ترکی باشه هم مشکلی ندارم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)