نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: آموزش زبان ترکی استانبولی و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان ترکی استانبولی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_88 نمایش پست ها
    بله . میتونید به خوابگاه های دولتی برید .
    سلام.
    من به چند شعبه ی تومر ترکیه ایمیل زدم, اونایی که جواب دادن گفتن ما خوابگاه نداریم.
    منظور شما اینه که با اون برگه ی" اشتغال به تحصیل زبان ترکی" میتونم در هر خوابگاه دولتی و خصوصی ثبت نام کنم؟
    بعد اینکه من هیچی ترکی بلد نیستم. سیستم هاشون جوری هست که امثال من هم بتونن شرکت کنن از الفبا تا ... ؟ یا باید یک حدی ترکی بلد بود؟
    در مورد شهریه که 12 level هست و هر level حدود 300-400 دلاره, این رو ماه به ماه میگیرن یا پول هر 12 level رو یکجا باید بدیم؟

مرسی...

Junior Member mahsa_88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Technical University / chemistry

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان ترکی استانبولی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط panda نمایش پست ها
    سلام.
    من به چند شعبه ی تومر ترکیه ایمیل زدم, اونایی که جواب دادن گفتن ما خوابگاه نداریم.
    منظور شما اینه که با اون برگه ی" اشتغال به تحصیل زبان ترکی" میتونم در هر خوابگاه دولتی و خصوصی ثبت نام کنم؟
    بعد اینکه من هیچی ترکی بلد نیستم. سیستم هاشون جوری هست که امثال من هم بتونن شرکت کنن از الفبا تا ... ؟ یا باید یک حدی ترکی بلد بود؟
    در مورد شهریه که 12 level هست و هر level حدود 300-400 دلاره, این رو ماه به ماه میگیرن یا پول هر 12 level رو یکجا باید بدیم؟

مرسی...
    با اون برگه میتونید تو خوابگاه های دولتی ثبت نام کنید. بله میتونید از ابتدا شروع کنید. تومر وابسته به دانشگاه آنکارا ماهی 400 دلار بود 1 سال پیش که ماهیانه دریافت میکردن .
    Only One Thing Makes a Dream Impossible , The Fear Of Failure

Paulo Coelho

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)