صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: آموزش زبان ترکی استانبولی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان ترکی استانبولی

سلام
    به نظر من بهترين راه اينكه اگر يه كم تركي بلد باشي با نگاه كردن و گوش كردن فيلم هاي تركيه اي ميتوني خوب ياد بگيري,من خودم از اين طريق ياد گرفتم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nami10 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من بهترين راه اينكه اگر يه كم تركي بلد باشي با نگاه كردن و گوش كردن فيلم هاي تركيه اي ميتوني خوب ياد بگيري,من خودم از اين طريق ياد گرفتم.
    درود

ضمن خوشامدگویی بله دوست خوب من حق با شماست من هم اینجوری یاد گرفتن تا حدودی اما برای آزمون های آکادمیک مثل Tomer باید منابع خاص خودشون رو مطالعه کرد تا نتیجه گرفت .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

سلام دوستان. کلاسهای زبان ترکی دیگه در سفارت ترکیه واقع در تهران تشکیل نمیشه و به مرکز آموزش زبان تومر تغییر نام داده وبه خیابان افریقا نقل مکان کرده.دوستان کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی در محل جدید آن واقع در بلوار افریقا خیابان سعیدی مرکز یونس امره که در واقع بخش فرهنگی سفارت ترکیه میباشد برگزار می گردد. تلفن های مرکز هم 22020385 و 22054447و2204448 می باشد البته بهتر است که حضوری صحبت کنید چون اکثر اوقات کسی پاسخگوی تلفن ها نیست.لازم به ذکر است که کتابهای هیت ایت در این مرکز تدریس می شود
    ویرایش توسط FanTasTic : August 31st, 2012 در ساعت 02:39 PM دلیل: ترکیب دو پست تقریبا مشایه و متوالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان ترکی استانبولی و مسائل مرتبط

سلام می خواستم بدونم کسی از دوستان لینک کتاب assimil le turc sans peine رو داره یا میتونه برام بیداش کنه سایت هایی که شیرش کرده بودن بولی بود یک کتابهpdf هست با 100 درس که فال های صوتی هر درس همراهش هست و ترکی رو اموزش میده من واقها به این مجموعه نیاز حیاتی دارم اگه کسی از دوستان میتونه کمک کنه خیلی ازش ممنون میشم

سلام.
    واسه آموزش زبان ترکی در ترکیه (تومر دانشگاه آنکارا) خوابگاه هم میدن؟

Junior Member mahsa_88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Technical University / chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط panda نمایش پست ها
    سلام.
    واسه آموزش زبان ترکی در ترکیه (تومر دانشگاه آنکارا) خوابگاه هم میدن؟
    بله . میتونید به خوابگاه های دولتی برید .
    Only One Thing Makes a Dream Impossible , The Fear Of Failure

Paulo Coelho

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_88 نمایش پست ها
    بله . میتونید به خوابگاه های دولتی برید .
    سلام.
    من به چند شعبه ی تومر ترکیه ایمیل زدم, اونایی که جواب دادن گفتن ما خوابگاه نداریم.
    منظور شما اینه که با اون برگه ی" اشتغال به تحصیل زبان ترکی" میتونم در هر خوابگاه دولتی و خصوصی ثبت نام کنم؟
    بعد اینکه من هیچی ترکی بلد نیستم. سیستم هاشون جوری هست که امثال من هم بتونن شرکت کنن از الفبا تا ... ؟ یا باید یک حدی ترکی بلد بود؟
    در مورد شهریه که 12 level هست و هر level حدود 300-400 دلاره, این رو ماه به ماه میگیرن یا پول هر 12 level رو یکجا باید بدیم؟

مرسی...

Junior Member mahsa_88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Technical University / chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط panda نمایش پست ها
    سلام.
    من به چند شعبه ی تومر ترکیه ایمیل زدم, اونایی که جواب دادن گفتن ما خوابگاه نداریم.
    منظور شما اینه که با اون برگه ی" اشتغال به تحصیل زبان ترکی" میتونم در هر خوابگاه دولتی و خصوصی ثبت نام کنم؟
    بعد اینکه من هیچی ترکی بلد نیستم. سیستم هاشون جوری هست که امثال من هم بتونن شرکت کنن از الفبا تا ... ؟ یا باید یک حدی ترکی بلد بود؟
    در مورد شهریه که 12 level هست و هر level حدود 300-400 دلاره, این رو ماه به ماه میگیرن یا پول هر 12 level رو یکجا باید بدیم؟

مرسی...
    با اون برگه میتونید تو خوابگاه های دولتی ثبت نام کنید. بله میتونید از ابتدا شروع کنید. تومر وابسته به دانشگاه آنکارا ماهی 400 دلار بود 1 سال پیش که ماهیانه دریافت میکردن .
    Only One Thing Makes a Dream Impossible , The Fear Of Failure

Paulo Coelho

Junior Member

سلام دوستان
    من اصلا زبان ترکی بلد نیستم و می خواهم بدونم اگه بخوام برای دوره ارشد در ترکیه در رشته اقتصاد اقدام کنم, در چه حد باید ترکی بلد یاشم و در چه مدت زمانی می تونم به این سطح برسم؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazale7b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اصلا زبان ترکی بلد نیستم و می خواهم بدونم اگه بخوام برای دوره ارشد در ترکیه در رشته اقتصاد اقدام کنم, در چه حد باید ترکی بلد یاشم و در چه مدت زمانی می تونم به این سطح برسم؟
    ممنون
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی شما می تونین برای دوره های زبان انگلیسی شرکت کنین حتما نیازی به یادگیری این زبان برای تحصیل در ترکیه ندارین اما برای یادگیری اگر اصالتا آذرب باشین به مدت خیلی کم یاد خواهید گرفت اما اگر جز این باشه همانند زبان های دیگه مدتش بسته به فراگیری شماست ... .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)