صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: آموزش زبان ترکی استانبولی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان ترکی استانبولی و مسائل مرتبط

خیلی ممنون .....
    من میخواهم اگر امکان گرفتن بورسیه باشه برای ارشد اقتصاد اقدام کنم، در غیر این صورت اصلا اقدام نکنم،‌برای همین فکر کردم شاید یادگیری زبان ترکی کمک باشه. می شه در این مورد که آیا امکان بورس هست یا نه راهنمایی کنید ؟؟ البته اینکه آیا دانشگاهش مورد تایید وزارت علوم ایران باشه یا نه برام اهمیتی نداره..و اینم شرایطی هست که دارم :
    master of Banking and Finance- Eastern Mediterranean University- Cyprus- CGPA: 4/4
    GRE: Q- 670
    بازهم ممنون...

سلام. دوستان یه خواهشی دارم ازتون:
    اگه کسی کتاب های متروپل (واسه آزمون یوس) یا کپی اون رو داره ممنون میشم بهم خبر بده تا یه جورایی بتونم ازش یه کپی بگیرم. واقعا لازم دارم. ممنون میشم اگه کسی این کارو واسم بکنه و سعی میکنم اگه بتونم جبران کنم. مرسی

Junior Member

سلام
    دوستان یکمی راهنمایی در مورد کتابهای هیتیت میخواستم چون جلد یک را دانلود کردم و کتاب خوبیه

1- دوستانی که سر کلاس رفتن به چه روشی بهشون تدریس شده یا بهتر بگم روش مناسب مطالعه این کتاب چطوریه؟ چون من غیر آکادمیک این زبان را بلدم و میخوام خودم مطالعه کنم
    2- پاسخ تمرینهای این کتاب را از کجا میشه پیدا کرد؟هر چقدر آخر کتابو گشتم پیداشون نکردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

سلام دوستان
    من برای تهیه کتابهای آلس و یوس برای آموزشگاههای زنگ زدم ولی ماشاالله قیمتها بالاست مخصوصا اینکه کتابها فقط کپی هستن. از دوستانی که تهران هستن اگه بخوان می تونیم 2 یا 3 نفر بشیم و کتابهارو تهیه کنیم. اگه کسی موافق بود پیام بده.
    (مسئول محترم این تاپیک اگر محتوای موضوع مطرح شده بنده مغایر با قوانین است حذف نمایید، با تشکر)
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات فرانسه دانشگاه فردوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shivakhoei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای تهیه کتابهای آلس و یوس برای آموزشگاههای زنگ زدم ولی ماشاالله قیمتها بالاست مخصوصا اینکه کتابها فقط کپی هستن. از دوستانی که تهران هستن اگه بخوان می تونیم 2 یا 3 نفر بشیم و کتابهارو تهیه کنیم. اگه کسی موافق بود پیام بده.
    (مسئول محترم این تاپیک اگر محتوای موضوع مطرح شده بنده مغایر با قوانین است حذف نمایید، با تشکر)
    سلام دوست عزیز.منم دنبال کتابهای یوس بودم و خیلی هم فوری احتیاج دارم چون وقتم کمه.و همینطور قیمتها بینهایت بالا.من دنبال کتابهای متروپل هستم ولی مشهدم.
    ارز دانشجویی قطع (می شود)/(نمی شود):فعل جمله به عمل ما بستگی داره!
    http://www.bina.ir/news/index.php?op...10-28&Itemid=1

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان ترکی استانبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط ellie نمایش پست ها
    من کلاسهای خود سفارت و رفتم 2 سال پیش. خوب بود.
    نسبت به بیرون بیشتر میگیرن ؟ چند هست ؟ ..
    چقدر طول میکشه تا یاد بگیری؟؟ ..
    تشکر ..

سلام دوستان
    فرق کتابای yeni hitit با eski hitit چیه؟من کتابارو از یکی گرفتم ولی چیزی در این باره ننوشته؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط rana_far67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    فرق کتابای yeni hitit با eski hitit چیه؟من کتابارو از یکی گرفتم ولی چیزی در این باره ننوشته؟!
    یئنی هیتیت ورژن جدید هیتیت هستش که الان داره تدریس میشه. اسکی هیتیت یعنی هیتیت قدیمی. از اسمش معلومه دیگه!

Junior Member

سلام دوستان
    من الان تو استانبول هستم و استادم بهم گفته باید ترکی بلد باشم من خودم آذری هستم به نظرتون اگه کلاس نرم و خودم شروع به خوندن کنم چی بخونم و چقدر طول میکشه که بتونم به راحتی بنویسم و بخونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان تو استانبول هستم و استادم بهم گفته باید ترکی بلد باشم من خودم آذری هستم به نظرتون اگه کلاس نرم و خودم شروع به خوندن کنم چی بخونم و چقدر طول میکشه که بتونم به راحتی بنویسم و بخونم؟
    دوست خوبم کتابهای hitit بهترین منابع برای یادگیری هم خواندن و هم نوشتن هستن.
    3 جلد کتاب رو خوب بخونی و نه با عجله مطمعنا خیلی پیشرفت میکنی.
    کتابهای داستانی رو هم به زبان ترکی استانبولی هر از چند گاهی وقت کردی خوب بخون که شدیدا تاثیر داره هم تو صحبت خوب و هم تو فهم مطالب.
    طول کشیدن هم چون زبانت آذری هستش مطمعن باش سریعتر یاد میگیری .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)