صفحه 19 از 66 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 660

موضوع: انصراف از PhD داخل و Apply برای خارج از کشور

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : انصراف از PhD داخل و Apply برای خارج از کشور

ببینید دوستان عزیز،
    من خودم هنگامی که دانشجوی دوره کارشناسی ارشد بودم، خیلی راحت رفتم دانشگاه دوره کارشناسی و مدرکم رو خریدم و اون رو خیلی راحت با داشتم گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ارشدم (به جای کارت خدمت سربازی)، دانشنامه ام رو تحویل گرفتم. تنها کاری هم که کردم این بود که یک گواهی برابر اصل از دانشنامه به دانشگاه ارشدم دادم.
    برای دکتری هم که تازه همون دانشگاه ارشدم قبول شدم، پس از ثبت نام در دکتری، در حالی که هنوز گواهی موقت و دانشنامه صادر نشده بود، درخواست دانشنامه دادم. وقتی که دانشنامه ام آماده شد، خود کارشناس تحصیلات تکمیلی یک کپی برابر اصل از دانشنامه ایجاد کرد و اصل دانشنامه رو داد به من. وقتی که من مدرکم رو خریدم و برای n جا از مصاحبه و چیزای دیگه اون رو نیاز دارم، اصلا دانشگاه چرا باید اصل مدرک رو نگه داره؟ یک کپی برابر اصل ازش کافیه دیگه. بعدش هم که برای ترجمه و تایید خارجه باید ببرین وزارت علوم که اون رو تایید کنه. شما به m دلیل ممکنه مدرک رو بخواید ترجمه کنید دیگه. خیلی راحت برید بگید که می خواید ترجمه کنید یا اصلا مدرک رو می خواید و یک گواهی برابر اصل بهشون بدید.
    در مورد خسارت هم، همونطور که قبلا گفتم، تنها تنبیهی که برای انصراف گذاشتن (اگر در زمان ثبت نام از شما تعهدی نگیرن که امضا کنید) اینه که یک سال از کنکور دادن محروم می شید. همین.
    پس نگران نباشید.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    خسته نباشید
    حالا که جواب کنکور دکتری داخل اومده ، اگه انتخاب رشته بکنیم و فرضا قبول بشیم و بریم مصاحبه ، و فرضا از مصاحبه هم قبول بشیم ، ولی بعدش ثبت نام نکنیم ( روزانه یا شبانه ) ، آیا بعدا از شرکت در کنکور دکتری محروم میشیم !!!؟ چند سال !!؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member F_Mehr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشید
    حالا که جواب کنکور دکتری داخل اومده ، اگه انتخاب رشته بکنیم و فرضا قبول بشیم و بریم مصاحبه ، و فرضا از مصاحبه هم قبول بشیم ، ولی بعدش ثبت نام نکنیم ( روزانه یا شبانه ) ، آیا بعدا از شرکت در کنکور دکتری محروم میشیم !!!؟ چند سال !!؟
    خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز
    شما وقتی در مصاحبه قبول بشید و نرید( ثبت نام نکنید) تا 1 سال نمیتونید در امتحان شرکت کنید
    البته تا اونجایی که من میدونم
    موفق باشید
    قومی متفکرند اندر ره دین....قومی به گمان فتاده در راه یقین...میترسم از آن بانگ که آید روزی...کای بیخبران راه نه آنست و نه این...خیام

سلام آقا این داستان 35 میلیون دانشگاه امیرکبیر جدی هستش؟؟ من از یکی که پارسال قبول شده پرسیدم گفت از ما تعهدی نگرفتن!
    لطفا اگه کسی اطلاع دقیق داره لطف کنه زود جواب بده، خیلی فوریه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_behjat نمایش پست ها
    سلام آقا این داستان 35 میلیون دانشگاه امیرکبیر جدی هستش؟؟ من از یکی که پارسال قبول شده پرسیدم گفت از ما تعهدی نگرفتن!
    لطفا اگه کسی اطلاع دقیق داره لطف کنه زود جواب بده، خیلی فوریه!!!
    دوست عزیز برای اطلاع دقیق و سریع با آموزش دانشگاه تماس بگیرد و لطف کنید نتیجه را هم اینجا بفرمایید.

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط F_Mehr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما وقتی در مصاحبه قبول بشید و نرید( ثبت نام نکنید) تا 1 سال نمیتونید در امتحان شرکت کنید
    البته تا اونجایی که من میدونم
    موفق باشید
    کاملا درست می گن ایشون. سال بعد هم نمی تونید در کنکور شرکت کنید و شانستون رو باید در کنکور 94 امتحان کنید.
    موفق باشید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elara نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من دوستان عزیزی که می خواهند واسه دکتری اپلای کنند بهتره دیگه واسه دکتری ایران امتحان ندهند ،اشتباهی که من کردم همین طوری شرکت کردم بعدش قبول شدم یک سال خوندم و بعدش پشیمون شدم و انصراف دادم یعنی نه تنها وقتتو کلی تلف می کنی بلکه از لحاظ روحی هم با مشکل روبرو می شید . من بهتر بود از همون اول دنبال دکتری اینجا نمی رفتم.
    موفق باشید.
    شما که انصراف دادید برای phd خارج از کشور اپلای کردید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام دوستان،
    من میخواستم از ارشد انصراف بدم. ترم دوم هستم الان. (از اون جایی که دخترم گفتن واسه خروج از کشور مشکل پیش نمیاد ولی مثل این که عواقب بدی در پی داره) کسی میدونه آیا باید هزینه ای بدم یا نه؟ و چقدر؟ ریز نمره رو هم نمیخوام!

ممنون میشم کمک کنید!

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط transfinite نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من میخواستم از ارشد انصراف بدم. ترم دوم هستم الان. (از اون جایی که دخترم گفتن واسه خروج از کشور مشکل پیش نمیاد ولی مثل این که عواقب بدی در پی داره) کسی میدونه آیا باید هزینه ای بدم یا نه؟ و چقدر؟ ریز نمره رو هم نمیخوام!

ممنون میشم کمک کنید!
    عواقب بد؟ من این رو در مورد ارشد تا حالا نشنیده بودم...هزینه ای هم نداره برای شما
    فقط باید مدرک کارشناسی تون رو آزاد کنید (کاریابی/خرید) در صورتی که دانشگاه آزاد نبوده باشید
    ویرایش توسط smonabav : May 21st, 2013 در ساعت 07:14 AM
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    عواقب بد؟ من این رو در مورد ارشد تا حالا نشنیده بودم...هزینه ای هم نداره برای شما
    فقط باید مدرک کارشناسی تون رو آزاد کنید (کاریبی/خرید) در صورتی که دانشگاه آزاد نبوده باشید
    ممنون بابت راهنمایی
    البته ممکنه بعدا از این جهات مشکلی پیش بیاد:
    1. بعدا اگه بخاد برگرده ایران و در همان دانشگاه هیئت علمی بشه ، میذارن !؟
    2. اگه بخاد انصراف بده ، اساتیدش بهش recom میدن !؟
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)