صفحه 47 از 66 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 660

موضوع: انصراف از PhD داخل و Apply برای خارج از کشور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : انصراف از PhD داخل و Apply برای خارج از کشور

سلام دوستان.
    برای خانم ها که مشکل معافیتو این چیزا ندارن چطور؟؟
    آیا پیشنهاد انصراف رو می دید؟
    در ضمن یه سوال اگه آزمون جامع رو بدیم و پروپزال رو تصویب کنیم اینجا. می تونیم اگه پذیرشمون از دانشگاه های دیگه اومد بریم. و هم دکترای اینجا رو داشته باشیم و هم اونور.

من چون استاد راهنمام مجوز داده که می تونم غیر حضوری هم تزم رو انجام بدم و قول راهنمایی ایمیلی رو بهم داده.

نظرتون؟

ممنون.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

کاربران گرامی؛

تعدادی از پست های اخیر به دلیل مغایرت آشکار با موضوع تاپیک، بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند. لطفاً پیش از طرح سؤال یا پاسخگویی به سؤالات سایر کاربران، به انطباق موضوعی توجه کنید.

با تشکر از همراهی شما
    مدیریت انجمن
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام
    من لیسانس امیرکبیر بودم، فوق صنعتی اصفهان و دکتری ترم 1 صنعتی اصفهانم. گواهی موقت لیسانس و ارشد هم دستمه. چند روز پیش اداره کار هم ثبت نام کردم برا ازاد کردن مدارک. کسی میدونه تا 6 ماه دیگه من میتونم لیسانسمو ازاد کنم یا نه (با توجه به اینکه مشغول تحصیلم)؟ اگه نه با انصراف از دکتری چطور؟
    من توی لاتاری 2016 برنده شدم

سلام .
    کسی از دوستان دانشجوی دکتری وزارت بهداشت بوده و ول کرده باشه؟ اخه چون وزارت بهداشت حقوق میده و ما در مقابلش در ابتدای ورود تعهد میدیم. می خوام بدونم اگر بخوام بعد 2 سال ولش کنم چی میشه؟؟
    با تشکر.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط FMMM نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس امیرکبیر بودم، فوق صنعتی اصفهان و دکتری ترم 1 صنعتی اصفهانم. گواهی موقت لیسانس و ارشد هم دستمه. چند روز پیش اداره کار هم ثبت نام کردم برا ازاد کردن مدارک. کسی میدونه تا 6 ماه دیگه من میتونم لیسانسمو ازاد کنم یا نه (با توجه به اینکه مشغول تحصیلم)؟ اگه نه با انصراف از دکتری چطور؟
    من توی لاتاری 2016 برنده شدم
    تا جایی که میدونم برای آزاد کردن مدرک اشتغال به تحصیل را نمیشه داشت و همزمان برای آزادسازی از طریق اداره کار اقدام کرد. نهایتا وزارت باید مدارک را آزاد کنه که سابقه دانشجویی شما نوی سیستم هست.
    با انصراف و پرداخت هزینه آموزش رایگان بله. امکانش هست.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    اگر دانشجو دوره روزانه دکتری هستی طبق قانون دانشنامه بهت نمیدن. اما چون تازه دکتری قبول شدی احتمال زیاد هنوز دانشگاه دکتریت برای دانشگاههای ارشدو لیسانست نامه نزده مبنی بر قبول شدنت. واسه همین اگر هر چه سریعتر با هر روشی ! بتونی اون نامه کاریابی رو بگیری با وجود بودن دانشجو روزانه دکتری احتمال اینکه بتونی دانشنامه رو بگیری زیاده! اگر هم که از دوره دکتری انصراف بدی که با همون نامه به راحتی میتونی دانشنامه رو آزاد کنی. موفق باشی

Junior Member

دوستان بر حسب تجربه ی شخصی من در دریافت پذیرش گفتن اینکه شما دانشجوی دکترا در ایران بودید به استاد اونور اب و ذکر این نکته در رزومه تاثیر مثبت داره ولی تاثیرش در دریافت ویزا رو نمیدونم چون به تازگی میخوام اقدام کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نحوه بیان مهمه. چه برای استاد چه توی مصاحبه سفارت. جملاتتون مثبت باشه. مثلا نباید بگید دکترای ایران رو دوست نداشتم، انصراف دادم!

نقل قول نوشته اصلی توسط oceansounds نمایش پست ها
    سلام .
    کسی از دوستان دانشجوی دکتری وزارت بهداشت بوده و ول کرده باشه؟ اخه چون وزارت بهداشت حقوق میده و ما در مقابلش در ابتدای ورود تعهد میدیم. می خوام بدونم اگر بخوام بعد 2 سال ولش کنم چی میشه؟؟
    با تشکر.
    سلام دوستان
    این سوال من هم هست, منتظر پاسختون هستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

این سوال رو بهتره از آموزش دانشکده تون بپرسین تا جواب موثق و دقیق تری بگیرید. احتمالا باید شهریه مدتی که تحصیل کردید رو به صورت آزاد بدید و شاید یه بخشی از حقوقی که گرفتید (در مورد دومی مطمئن نیستم).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)