صفحه 1 از 88 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

پیش فرض بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

سلام دوستان...از عنوان تاپیک مشخصه که در چه مورد احتیاج به راهنمایی دارم...
    لطفا هر کسی که اطلاعات کافی داره محبت کنه.
    من کاملا دچار سردرگمی شدم که کجا برم؟؟؟یکی میگه فیلیپین,اون یکی میگه مالزی,سنگاپور,ترکیه,...؟؟چون من میخوام واسه دوره ی کارشناسی برم تقریبا رفتن به آمریکا و کانادا غیر ممکنه پس اونارو کنار بذارین لطفا
    اما فاکتورهای من اینا هستن:
    1:اول اینکه دانشگاه مربوطه حداقل در رشته دندانپزشکی در جهان مطرح باشه(رنکینگ جهانی واسم مهم نیست,فقط میخوام دندانپزشکیش رنکینگ بالایی داشته باشه)
    2:هزینه هاش مناسب باشه.....اگه هم هزینه هاش بالاست امکان فاند گرفتن و کمک هزینه تحصیلی ممکن باشه(به هر حال این رشته خرجش خیلی بالاست )
    3:چون در نهایت هدف من کانادا یا آمریکاست میخوام که تو این دو کشور مدرکش معتبر باشه.و بشه بعد از چند سال در صورت ممتاز بودن از دانشگاهای درجه 1 این دو کشور بورسیه گرفت
    4:مهم نیست وزارت بهداشت تاییدش کنه یا نه
    5:اگه مدرک زبان هم بخواد اشکالی نداره
    6:...
    .
    .

پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی!!!

دوست عزیز اگه کلا می خواین از ایران برین روسیه دانشگاه های دندانپزشکی خوبی داره

واسه این می گم که یه چند تا امتحان برای تایید مدرک بدی.

من 2 تا از اشناهام از روسیه مدرک گرفتن الان ایران مطب و ... و 2 تا در حال حاضر اونجا درس می خوانند.

ممنون,,,ولی روسیه به زبان انگلیسی فکر نکنم باشه و یاد گرفتن زبانی که هیچ آشنایی باهاش نداری خیلی مشکله.و بسیار وقتگیر

دوست عزیز روسیه چند مزیت داره :

1.یاد گیری زبان جدید 2. فرهنگ جدید 3.نزدیکی به ایران 4.ارزان بودن

شما به راحتی با گذراندن یه ساله پیش در روسیه هم به زبان مسلط می شین و هم درسهای مربوطه رو کار می کنن

دوستان دیگه پیشنهادی ندارند????

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکی در آمریکا و کانادا

من یه سوال داشتم می خواستم بدونم که مدرک ایران معتبر تره در امریکا یا روسیه من می خوام واسه تحصیل برم مسکو . بین آزاد تهران و مسکو دو دل هستم راهنماییم

کنین ممنون میشم.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.badshans نمایش پست ها
    دوستان دیگه پیشنهادی ندارند????
    به نظر من خارج یا اروپا و امریکا کانادا و استرالیا یا هیچ جا
    بقیه به دردسرش نمیارزه زبان روسی که هیج جا بدردت نمیخوره
    فرهنگ جدید بازم هیچ جا بدردت نمیخوره تا بیای فرهنگشون یاد بگیری درست تموم شده
    تازه معدل هم که نمیشه با زبان روسی بالا برد فقط باید به فکر پاس کردن با حداقل نمره باشی!
    همین ایران دانشگاه آزاد بخونید نه زبانی میخواد نه مشکلات فرهنگی و... شب امتحانم بخون معدلت از الان بالای 17 تضمینه
    موفق باشید

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedrouhi نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم می خواستم بدونم که مدرک ایران معتبر تره در امریکا یا روسیه من می خوام واسه تحصیل برم مسکو . بین آزاد تهران و مسکو دو دل هستم راهنماییم

کنین ممنون میشم.
    بستگی داره بخوای بعدش بری آمریکا چیکار کنی!
    اگه می خوای تخصص بخونی یا کار کنی که به هر حال باید امتحان های نشنال بورد آمریکا رو بدی و دو سال هم درس بخونی.
    اگه میخوای بری پی اچ دی بگیری که اونوقت مساله اش فرق می کنه و باید فکر سی وی تحقیقاتی باشید
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    بستگی داره بخوای بعدش بری آمریکا چیکار کنی!
    اگه می خوای تخصص بخونی یا کار کنی که به هر حال باید امتحان های نشنال بورد آمریکا رو بدی و دو سال هم درس بخونی.
    اگه میخوای بری پی اچ دی بگیری که اونوقت مساله اش فرق می کنه و باید فکر سی وی تحقیقاتی باشید
    در مورد قسمت دوم پیشنهادتون باید عرض کنم که سی وی تحقیقاتی در علوم پزشکی بنظر میرسه ایران راحتتر از روسیه باشه. بهر حال اینجا 4 تا دکتر آشنا پیدا می کنی در مراکز تحقیقات که با هاشون joint بشی 4 تا مقاله بدی. بعید میدونم در روسیه از این خبرا باشه اصلا تا بیای زبونشون بفهمی درست تموم شد.

سلام دوستان من می خوام واسه ادامه تحصیل از ایران و می خواستم شرایط پذیرش در رشته دندانپزشکی در آمریکا رو بدونم ؟
    با معدل دیپلم 16 و اینکه مشکل الی و دعوتنامه هم ندارم فقط شرایط رو می خوام بدونم ، متشکرم /

صفحه 1 از 88 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)