صفحه 10 از 88 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    چون با منطق پرسیدین جوابتو میدم اما خواهشا هی کش نیدین موضوع رو
    1-دانشجوهایی که میان آزاد دندانپزشکی میخونن اکثرا صلاحیت وارد شدن به این رشته رو دارن و اکثرا هم در دانشگاه های دولتی پزشکی و دارو در شهرستان ها قبول شدند اما کسانی که فیلیپین ادمیت میکنه رو که دوستان به یه مورد اشاره کردند
    2-از لحاظ امکانات آموزشی چیزی کم نداره اما نمیدونم شاید دانشگاه فیلیپین اون 2 تا رو که وزارت بعداشت تایید کرده خوب باشن و از لحاظ اساتید و .. هم واقعا خوبه
    3-کاملا میشه از دانشگاه آزاد به عنوان سکوی پرتاب استفاده کرد و تعداد زیادی از فارغ التحصیل های سال بالای ما الان امریکا هستن
    4-زبان هم که دسته خودته میتونی روش کار کنی خارج دانشگاه ولی اخه شما فکر کردید اونی که فیلیپین میخونه زبانش خوب میشه؟ والا چند تایی که من دیدم اصلا اینطوری نشدن
    5-خروجی های دانشگاه های فیلیپین رو دیدم خیلی سطح علمیشون پایین بود(البته شاید دانشگاه های بد بودن) اکثرا هم میان ایران دیگه نمیتونن وارد تخصص بشن یعنی به زور همون مدرک عمومی رو تطبیق میدن اما دانشگاه ما بیشترین تعداد قبولی تخصص رو داره(شاید به دلیل تفاوت سیستم آموزشی باشه اما اینجا نمیتونن اداپیته بشن ووارد دوره های تخصصی بشن)
    6- مدرکت تو کشوره خودت معتبره و نیاز نیست دوباره بیای ایران تکمیلی بخونی و هزینه سنگین بکنی(چون برات خوشایند باشه یا نه اکثر کسانی که میرن اینجور کشور ها برمیگردن ایران و توانایی علمی رفتن به امریکا روپیدا نمیکنن)
    7-بودجه اکثر دانشجوها اونقدر زیاد نیست که هم بخوان 6 سال هزینه تحصیل و زندگی در فیلیپین رو بپردازند هم بعد توان مالی رفتن به امریکا رو داشته باشن پس بهتره متمرکز عمل کنن
    میدونی دوست عزیز من حرفه حسابه اصلیم اینه چرا فیلیپین؟ خوب وقتی اینهمه کشور بهتر هست چرا فیلیپین اگر هم واقعا دغدغه رنک هست آقا آزاد نخون درس بخون برو دانشگاه تهران اگرم میخوای بری خارج برو تاپ 100 دنیا و چه بهتر بری کشور هایی که وضعیت زندگی بهتری دارن مثل امریکا
    این رنک هم که دادین برای ارزیابی ویسایت دانشکاه ها ئ تعداد ریفر هاست پس نمیتونه ملاک خوبی باشه شما رنکی دارید که رشته های علوم پزشکی کل دانشگاه های دنیا رو زده باشه لز لحاظ تاپ بودن از همه لحاظ؟مثلhttp://www.shanghairanking.com/ جامع باشه
    فیلیپین جای زندگی هست به نظره شما؟یا دانشگاهاش خیلی مطرحه؟

من کاملا موافق رفتن و تحصیل کردن در خارج از کشورم اما به شرطی که ارزششو داشته باشه نه اینکه 1% هم امکان نداشته باشه بری در اون کشور بمونی
    با تمام احترامی که به خود شما و جواب شما باید بگم جز یک مورد هیچ کدام برتری دانشگاه ازاد نبود نبود.
    هرکی میاد اینجا نظرات من و شما میخونه و میبینه کی درست میگه.

دلایل در جواب 1 شما: از همین شماره یک معلوم شد شما اطلاعاتت در مورد فیلیپین در حد 0 هست. میدونید چرا؟ چون این 2 دانشگاه برای ورودی تو هر رشتهای امتحان ورودی+زبان نیاز دارند
    پس هرکی وارد میشه صلاحیت داره

در جواب 2 شما: من دانشگاه ازاد خراسگان و واحد شیراز اطلاعات کامل دارم ( از طرف دوستانی که از نزدیک دیدن) امکاناتش اصلا در حد این دو دانشگاه فیلیپین نیست....

در جواب 3 : من دانشگاهی که رنکینگ بهتر داره و به زبان نیگلیسی تدریس میشه برای استفاده از سکوی پرتاب بهتر میدونم که این دو دانشگاه از ازاد بهتر هستند.

در جواب 4: دوست عزیز زبان 100% دست خودت هست اما شما 6 سال در دانشگاه خوب ( نه دانشگاه ضعیف ) با زبان انگلیسی کار کنی و درس بخونی و تو جو کشور خارجی باشی با ایران یکی میکنید؟ من که رد میکنم. پیشرفت زبان در جایی که تو محیط باشید 100% بیشتره.

در جواب5: شاید خروجی هایی که شما دیدید از همو دانشگاهای mcu , ceuبوده که من گفتم حتی ضعیف بودن و وزارت بهداشت قبول داشته تا پارسال و شما چند نفری که دیدی نمیتونی به پای نظام اموزشی یک کشور بزاری.

در جواب 6
    . باز شما گفتید اینجور کشورها دوست عزیز و دکتر گرامی بخدا هر جای دنیا که بری و تو هر کشور خیلی خیلی خیلی کم 3تا دانشگاه اولش خوبه. اگه نباشه چجوری توانایی دارند تو اگزم بردها موفق بشن. اصلا تعداد شرکت کننده از این کشور زیاد تو اگزم بردها اما وقتی توانایی علمی نداشته باشن میتونند پاس کنند؟ جواب خیر هست. پس چجوری اگزم بردهای امریکا و کانادا یا هر جای دیگه پاس میکنند؟ جواب: حداقل 5تا دانشگاه خوب دارند که دانشجو در اندازهای که بتونه اگزم بورد کشورهی خوب پاس کنه تربیت می کنند. درسته؟

در جواب 7: نکته مالی شاید شما درست بگی اما دیگه ما در زمینه مالی کسی نمیتونیم تصمیم بگیریم و کسی که خارج از کشور میاد تئ گزینه هاش میدونه که میتونه خرج کنه

دوست عزیز شما میگی دانشگاه دولتی و من هم می گم چرا سخته.
    یک انسان نمیتونه 1 ســــــــــال وقت بزاره برای دانشگاه دولتی بد ببینه با یک استرس سر جلسه یا یک اشتباه کوچیک تو پاسخنامه یا رقابت با این همه سهمیـــــــــــــــه. بعد از یک سال دست از پا درازتر و ناامید به اینده....
    من اینهایی که دارم میگم به چشم دیدم... خیلیها دیگه هم 100% دیدن

در جواب خط آخر: لطفا اطلاعاتتون بیشتر کنید یا به کشورهای بیشتری سفر کنید تا امکانات به چشم ببینید و فکر نکنید ایران آخرت امکانات هست.
    همه از ما پیشی گرفتن یا در حال پیشی گرفتن هستند و ما باز میگیم فلان جا 1% امکانات نداره

دوستان با پست سوال و جواب ما همه چی متوجه میشند و لطفا دیگه ادامه ندیم. اگه بخواید ادامه بدید خوب من هم باید جواب بدم شاید 1سال طول بکشه.
    کسی که بخونه این پستهارو متونه تصمیم بگیره در مورد ازاد ایران یا دانشگاه خوب فیلیپین.

تشکر و بدرود
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

بحث را به صورت شخصی ادامه ندهید عزیزان!

Apdentist آواتار ها

تحصیل در آمریکا
    هر سمستر = 40000 دلار
    5 سال باید درس خوند که میشه 200000

حالا فیلیپین
    هز سمستر 5000
    که میشه 25000
    +50 تومان ماکزیموم تکمیلی = 75000
    حالا به جز هزینه های زندگی بالا برای آمریکا!
    یادم رفت اینو بگم که خیلی از خود آمریکاییها میان کشورهای دیگه(توی مسکو که خیلی هستند) درس میخونن و بعد میرند آمریکا تکمیلی!

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    تحصیل در آمریکا
    هر سمستر = 40000 دلار

حالا فیلیپین
    هز سمستر 5000
    که میشه 25000
    یادم رفت اینو بگم که خیلی از خود آمریکاییها میان کشورهای دیگه(توی مسکو که خیلی هستند) درس میخونن و بعد میرند آمریکا تکمیلی!
    سلام، در مورد کانادا، طول دوره و هزینه تحصیل برای کسایی که اقامت دارند هم اطلاعی دارید؟دوره دندانپزشکی دکترای پیوسته است یا باید اول یه مستر مرتبط گرفت؟ممنون
    ویرایش توسط s30min : February 18th, 2012 در ساعت 08:02 PM

تحصیل در آمریکا
    هر سمستر = 40000 دلار

حالا فیلیپین
    هز سمستر 5000
    که میشه 25000
    منظور از تکمیلی تکمیلی ایران هست؟
    خوب باید ببینی چی از دست میدی و چی میگیری شما وقتی امریکا درس بخونی که احتمال اینکه برگزدی ایران کمه و اگه برگردی همه شما رو به عنوان دکتر خوبی قبول دارن و کلا سیستم آموزشِی خیلی نزدیک تره
    شما امکان موندن و گرفتن اقامت و کار کردن رو دز امزیکا پیدا میکنی که خودش خیلی ارزش داره
    اصلا چیزی که در امریکا بدست میاورید خیلی خیلی بزرگتره از حتی اروپا دیگه نمیدونم چه جوری فیلیپین رو میتونید بیارید تو محاسبات
    حتی اگه فیلیپین 1/100 هزینه امریکا رو داشته باشه حتی اگه فاند هم بهتون بده بازم رفتنش کاره اشتباهیه در مقایسه با رفتن به امریکا
    اره بعضی از امریکایی های که نمیتونن قبول بشن در کشور خودشون این کارو میکنن چون اونجا به شدت رقابتیه قبولی تو رشته های پزشکی و دندانپزشکی
    من فقط به شما دوستان گلم که میشنید حساب کتاب میکنید میگم که آیندتون چیزی نیست که بخواید روش صرفه جویی کنید و مگه ما چقدر عمر داریم که بخوایم تلف اینجور کشور ها کنیم
    بعد اون دوستمون میگن اطلاعاتم از فیلیپین کمه و جای خوبی هست اون چیزی که من دیدم تو رسانه ها و شنیدم و پرسیدم از اونجا که خیلی داغونه اما امیدورام شما بتونید بعد از تحصیل در اونجا زندگی کنید
    بعد منم همچین خارج نرفته نیستم دوسته من کشور های اروپایی و امریکایی و دور و بر ایران رو زیاد دیدم و فیلیپین هند و ... اصلا جای زندگی نیستن
    امیدوارم موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    سلام، در مورد کانادا، طول دوره و هزینه تحصیل برای کسایی که اقامت دارند هم اطلاعی دارید؟دوره دندانپزشکی دکترای پیوسته است یا باید اول یه مستر مرتبط گرفت؟ممنون
    در امریکا و کانادا باید اول لیسانس بگیرید و امتحان ورودی بدید اما امریکا اینجوری هست که دولت کل هزینه شما رو بهتون وام میده اگه گرین کارد داشته باشید فکر کنم اگه در کانادا هم سیتیزن باشید بده
    در امریکا ضامن سیتیزن و یا گرین کارد هولدر معتبر داشته باشین میتونه براتون وام بگیره
    امریکا و کانادا هر دو مدارک همو قبول دارن و میتونید از تو هرکدوم مدرک بگیرید و در کشور دیگر کار کنید
    ویرایش توسط dental.persian : February 18th, 2012 در ساعت 08:41 PM

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    منظور از تکمیلی تکمیلی ایران هست؟
    خوب باید ببینی چی از دست میدی و چی میگیری شما وقتی امریکا درس بخونی که احتمال اینکه برگزدی ایران کمه و اگه برگردی همه شما رو به عنوان دکتر خوبی قبول دارن و کلا سیستم آموزشِی خیلی نزدیک تره
    شما امکان موندن و گرفتن اقامت و کار کردن رو دز امزیکا پیدا میکنی که خودش خیلی ارزش داره
    اصلا چیزی که در امریکا بدست میاورید خیلی خیلی بزرگتره از حتی اروپا دیگه نمیدونم چه جوری فیلیپین رو میتونید بیارید تو محاسبات
    حتی اگه فیلیپین 1/100 هزینه امریکا رو داشته باشه حتی اگه فاند هم بهتون بده بازم رفتنش کاره اشتباهیه در مقایسه با رفتن به امریکا
    اره بعضی از امریکایی های که نمیتونن قبول بشن در کشور خودشون این کارو میکنن چون اونجا به شدت رقابتیه قبولی تو رشته های پزشکی و دندانپزشکی
    من فقط به شما دوستان گلم که میشنید حساب کتاب میکنید میگم که آیندتون چیزی نیست که بخواید روش صرفه جویی کنید و مگه ما چقدر عمر داریم که بخوایم تلف اینجور کشور ها کنیم
    بعد اون دوستمون میگن اطلاعاتم از فیلیپین کمه و جای خوبی هست اون چیزی که من دیدم تو رسانه ها و شنیدم و پرسیدم از اونجا که خیلی داغونه اما امیدورام شما بتونید بعد از تحصیل در اونجا زندگی کنید
    بعد منم همچین خارج نرفته نیستم دوسته من کشور های اروپایی و امریکایی و دور و بر ایران رو زیاد دیدم و فیلیپین هند و ... اصلا جای زندگی نیستن
    امیدوارم موفق باشید
    تا الان 2تا مدیر امده میگه بحث شخصی نکنید باز شما میخوای یک تنه به همه بگی همه دارن اشتیاه میکنند.
    مگه قرار نشد دیگه همدیگرو مورد خطاب قرار ندیم؟
    آقای عزیز کسی که فیلیپین درس میخونه قصد زندگی همیشگی نداره

و همه نمیتونند ترمی 80 میلیون ( به دلار 2000 تومن اگه بیشتر نشه) بدن یو اس تا دندون بخونن. شاید شما ملیاردر باشی اما برای یک ایرانی 6 سال درس ترمی 80 میلیون
    بدون هزینه زندگی عاقلانه نیست.. اسم این کار میزارید جلوگیری از صرفه جویی؟

بازم میگم اطلاعاتت در مورد فیلیپین در حد 0 هست چون داری اطلاعات اشتباه میدید .من تو 10 پست قبل با آمار و ارقام بهتون ثابت کردم اطلاعاتتون اشتباه هست اما شما ادامه میدید و من دوست ندارم تا دوستان گمراه بشن با پستهای شما.امیدوارم تذکری به من یا شما هرکدام اشتباه اطلاعات اینجا تایپ می کنیم دوستان بدند

خواهش میکنم که دیگه رو حرفهای من بحث نکنید تا من جواب بدم و بحث شخصی بشه.
    ویرایش توسط persiiian : February 18th, 2012 در ساعت 09:05 PM
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

نقل قول نوشته اصلی توسط persiiian نمایش پست ها
    تا الان 2تا مدیر امده میگه بحث شخصی نکنید باز شما میخوای یک تنه به همه بگی همه دارن اشتیاه میکنند.
    مگه قرار نشد دیگه همدیگرو مورد خطاب قرار ندیم؟
    آقای عزیز کسی که فیلیپین درس میخونه قصد زندگی نداره

و همه نمیتونند ترمی 80 میلیون ( به دلار 2000 تومن اگه بیشتر نشه) بدن یو اس تا دندون بخونن. شاید شما ملیاردر باشی اما برای یک ایرانی 6 سال درس ترمی 80 میلیون
    بدون هزینه زندگی عاقلانه نیست.. اسم این کار میزارید جلوگیری از صرفه جویی؟

بازم میگم اطلاعاتت در مورد فیلیپین در حد 0 هست چون داری اطلاعات اشتباه میدید اگه ادامه بدید من شمارو به ادمین معرفی میکنم پون من تو 10 پست قبل با آمار و ارقام بهتون ثابت کردم اطلاعاتتون اشتباه هست اما شما ادامه میدید و من دوست ندارم تا دوستان گمراه بشن با پستهای شما.

خواهش میکنم که دیگه رو حرفهای من بحث نکنید تا من جواب بدم و بحث شخصی بشه.
    دندانپزشکی در امریکا و کانادا 4 ساله و راه های زیادی وجود داره برای گرفتن وام و شهریه حدودا سالی 40 هزار دلار هست حتی هزینه رندگی هم میشه وام گرفت
    شما همین الان به ادمین منو معرفی کنین ممنون میشم
    من رو حرف های دوستمون muhammad info بحث کردم نه شما
    ویرایش توسط dental.persian : February 18th, 2012 در ساعت 08:49 PM

Apdentist آواتار ها

بحث سر قبول شدن توی آمریکا نیست!
    بحث سر هزینه ی بالا هست!
    خیلی از آمریکاییها پول شهریه رو ندارند که بپردازند نه اینکه قبول نشوند!
    وگرنه کتاب و مطالب توی هاروارد همونه که توی کابل هم هست!فقط کابل ماهی 1000 دلار میگیره و هاروارد خدا دلار
    مقصد نهایی همه هم اینه که به درامد زایی برسند که آخرش همون دندانپزشک میشه که تو آمریکا کار کنه!
    که میشه با یه امتحان بورد وارد دوره تکمیلی شد (که این هم باز برای بعضی از ایالتهای آمریکا شدنی هست که حتی بدون امتحان بورد وارد کار بشه تحت شرایطی که خودت میدونی)
    امتحان بورد هم چندان چیز شاخی نیست و با یک سال خوندن مطالب کاپلان دنتال دک اوکی میشه!
    حالا چه دردی هست که بریم آمریکا اون همه مبلغ هزینه بشه برای دوره دنتال عمومی که باز هم اون کسی که خود آمریکا درس میخونه باید این نشنال بورد اگزم را پاس کنه؟

بحث سر قبول شدن توی آمریکا نیست!
    بحث سر هزینه ی بالا هست!
    خیلی از آمریکاییها پول شهریه رو ندارند که بپردازند نه اینکه قبول نشوند!
    وگرنه کتاب و مطالب توی هاروارد همونه که توی کابل هم هست!فقط کابل ماهی 1000 دلار میگیره و هاروارد خدا دلار
    مقصد نهایی همه هم اینه که به درامد زایی برسند که آخرش همون دندانپزشک میشه که تو آمریکا کار کنه!
    که میشه با یه امتحان بورد وارد دوره تکمیلی شد (که این هم باز برای بعضی از ایالتهای آمریکا شدنی هست که حتی بدون امتحان بورد وارد کار بشه تحت شرایطی که خودت میدونی)
    امتحان بورد هم چندان چیز شاخی نیست و با یک سال خوندن مطالب کاپلان دنتال دک اوکی میشه!
    حالا چه دردی هست که بریم آمریکا اون همه مبلغ هزینه بشه برای دوره دنتال عمومی که باز هم اون کسی که خود آمریکا درس میخونه باید این نشنال بورد اگزم را پاس کنه؟
    ببینید شما وقتی به عنوان دندانپزشک خارجی وارد سیستم امریکا میشوید باید 2 سال از 4 سال رو دوباره بخونید تا مدرک بگیرید از اونجا
    و اگه کسی بتونه واقعا عاقلانه تره از اون مسیر چون از این طرف بیشتر وقت تلف میشه
    امریکایی ها که دولت بهشون وام میده مشکل ندارن که ! قبول نمیشن غالبا
    این NBDE یا امتحان برد امریکایی ها هم اونطوری خیلی راحت تر هست براشون و بله اونها هم میدن و در حین تحصیل میدن
    بعد وقتی هزینه ای که میکنی به راحتی بر میگرده چرا باید محافظه کار باشی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)