صفحه 14 از 88 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی!!!

از دوستان یه سوال دارم میخواستم ببینم میشه 1 یا 2 ترم را یه کشور اروپایی درس خوند و ادامه اون را رفت استرلیا؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط persiiian نمایش پست ها
    فکر کنم رشته دندان پزشکی هرجا که مدرک گرفته شده باشه برای کار باید امتحانات مربوطه بدن .
    حالا چه از ایران چه فیلیپین . چه رومانی مدرک صادر شده باشه.
    این چیزی هست که من شنیدم تو فرومهای پزشکی سایتهای دیگه و اطمینان ندارم
    خیر.اشخاصی که از داخل خود اتحادیه اروپا مدرک بگیرند میتونند در داخل دیگر کشورها به فعالیت بپردازند!

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط piishy نمایش پست ها
    از دوستان یه سوال دارم میخواستم ببینم میشه 1 یا 2 ترم را یه کشور اروپایی درس خوند و ادامه اون را رفت استرلیا؟
    خیر نمیشه!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedsahebdel نمایش پست ها
    سلام. منم می خوام دندونپزشکی بخونم. از بین کشورهای اروپایی ایتالیا, مجارستان و بلاروس هست برای پذیرش. آمریکا و کانادا و استرالیا هم که خیلی گرونند و من اطلاعی از وضعیت دادن بورس هم ندارم. من خودم میخوام تو ایتالیا دندونپزشکی بخونم چند تا سوال دارم اگه جواب بدین ممنون می شم.
    1 سطح آموزشی اتالیا چطوره؟ رنکینگش چطور؟
    2 آیا یه کشور پیشرفته مثل آمریکا مدرکشو قبول داره برای گرفتن تخصص؟
    3 آیا مدرک ایتالیا مورد تایید ایرانم هست؟
    4 یه مقداری در مورد هذینه هاش بگین ممنون می شم.
    اگه هزینه برات مهم نیست من مجارستان و روسیه رو پیشنهاد میکنم.من خودم مجارستان درس میخونم و خیلی راضیم.

Red face بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی!!!

سلام
    چند سال پیش که منم داشتم سرچ می کردم هند و دبی از نظر هزینه خوب بودن اما الان شرایط من عوض شده من الان pr کانادا دارم اگه کسی هست که اطلاعات در مورد دانشگاههای کانادا داره چه تو رشته دندونپزشکی و چه mba و یا کامپیوتر لطفا به منم کمک کنه من خودم لیسانس نرم افزار دارم ولی خیلی سردرگم شدم از یه طرف عاشق دندونپزشکیم از یه طرف هم ....؟ ممنون می شم کمکم کنید

Junior Member tameshki آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

من یه سوال دارم ولی نمی تونم برای سوالم موضوع جدید باز کنم و بپرسمش. برای همین اینجا می نویسم چون به نظرم میتونه مرتبط باشه. اگرم مرتبط نیست لطفا مدیران محترم انتقالش بدن به جایی که مرتبط تره.

من الان دانشجوی ترم 8 علوم آزمایشگاهی از دانشگاه سراسری منطقه 2 هستم. اوایل خیلی دوست داشتم توی رشته خودم ادامه تحصیل بدم ولی همه استادام منصرفم کردن و گفتم علوم پایه توی ایران آینده نداره. از طرفی شرایط منم جوری نیست که مطمئن باشم می تونم برم خارج یا نه. منظورم شرایط زندگی در اونجاست. دوری خانواده رو کجای دلم بذارم..
    واسه همین میخوام کلا تغییر رشته بدم و سال آینده کنکور آزاد دندان تهران شرکت کنم. از طرفی کمی هم دو دل هستم چون کارای تحقیقاتی رو خیلی دوست دارم. حالا چندتا سوال دارم.

1. اصلا این کار عاقلانه ست؟ اون هایی که دندون خوندن لطفا جواب بدن.
    2. اگه من طرح علوم آزمایشگاهیم رو بگذرونم بازم باید واسه دندون طرح برم؟
    3. واحدهای عمومی و تخصصی که گذروندم برام حساب میشه؟ مثلا من بالای 10 واحد بیوشیمی پاس کردم. به حساب میاد اینا؟
    4. هزینه تحصیل توی دانشگاه آزاد چقدره؟
    5. من میخوام کنکور ارشد هم بدم. امسال هم به خاطر اینکه دو دل شدم کم کاری کردم. حالا اگه سال دیگه من هم ارشد ایمونو قبول شم و هم دندون آزاد، میتونم یواشکی هر دوتا رو بخونم. (میدونم یکم زیادی جوگیرانه نوشتم :دی)
    6. اگه من دندون آزاد بخونم، تخصص گرفتن توی سراسری برام سخت میشه؟ اصلا توی آزاد هم تخصص داریم؟
    7. دوره های تخصصی دندون چند ساله هستن؟ (نکنه تا درسم تموم شه گیسامم مثه دندونام سفید شه )
    8. اصلا دندون عمومی رو میشه 5 ساله تموم کرد؟ اگه واحد های عمومیم رو حساب کنن چی؟ اگه دیگه آدمای خوبی باشن و تخصصی هام رو حساب کنن چی؟

شرمنده این همه سوال پرسیدم. توی آشنایان و خاندان ما جز من کسی پا توی علوم پزشکی نذاشته. همه رفتن رشته های مهندسی خوندن. :s

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tameshki نمایش پست ها
    من یه سوال دارم ولی نمی تونم برای سوالم موضوع جدید باز کنم و بپرسمش. برای همین اینجا می نویسم چون به نظرم میتونه مرتبط باشه. اگرم مرتبط نیست لطفا مدیران محترم انتقالش بدن به جایی که مرتبط تره.

من الان دانشجوی ترم 8 علوم آزمایشگاهی از دانشگاه سراسری منطقه 2 هستم. اوایل خیلی دوست داشتم توی رشته خودم ادامه تحصیل بدم ولی همه استادام منصرفم کردن و گفتم علوم پایه توی ایران آینده نداره. از طرفی شرایط منم جوری نیست که مطمئن باشم می تونم برم خارج یا نه. منظورم شرایط زندگی در اونجاست. دوری خانواده رو کجای دلم بذارم..
    واسه همین میخوام کلا تغییر رشته بدم و سال آینده کنکور آزاد دندان تهران شرکت کنم. از طرفی کمی هم دو دل هستم چون کارای تحقیقاتی رو خیلی دوست دارم. حالا چندتا سوال دارم.

1. اصلا این کار عاقلانه ست؟ اون هایی که دندون خوندن لطفا جواب بدن.
    2. اگه من طرح علوم آزمایشگاهیم رو بگذرونم بازم باید واسه دندون طرح برم؟
    3. واحدهای عمومی و تخصصی که گذروندم برام حساب میشه؟ مثلا من بالای 10 واحد بیوشیمی پاس کردم. به حساب میاد اینا؟
    4. هزینه تحصیل توی دانشگاه آزاد چقدره؟
    5. من میخوام کنکور ارشد هم بدم. امسال هم به خاطر اینکه دو دل شدم کم کاری کردم. حالا اگه سال دیگه من هم ارشد ایمونو قبول شم و هم دندون آزاد، میتونم یواشکی هر دوتا رو بخونم. (میدونم یکم زیادی جوگیرانه نوشتم :دی)
    6. اگه من دندون آزاد بخونم، تخصص گرفتن توی سراسری برام سخت میشه؟ اصلا توی آزاد هم تخصص داریم؟
    7. دوره های تخصصی دندون چند ساله هستن؟ (نکنه تا درسم تموم شه گیسامم مثه دندونام سفید شه )
    8. اصلا دندون عمومی رو میشه 5 ساله تموم کرد؟ اگه واحد های عمومیم رو حساب کنن چی؟ اگه دیگه آدمای خوبی باشن و تخصصی هام رو حساب کنن چی؟

شرمنده این همه سوال پرسیدم. توی آشنایان و خاندان ما جز من کسی پا توی علوم پزشکی نذاشته. همه رفتن رشته های مهندسی خوندن. :s
    1- غیر عاقلانه نیست. بستگی به شرایط خودت داره و اینکه کی میخوای تو زندگی وارد بازار کار شی و ....
    2- احتمالا نه. چون قبلا طرح رفتی. اینو با وزارت چک کن. (اگه تا اون موقع قوانین رو عوض نکنن)
    3- قبلا دانشگاه سراسری واحدهای آزاد رو قبول نداشت. در مورد برعکسش نمیدونم. بهترین کار اینه که زنگ بزنی واحد آموزش چند تا دانشگاه ازاد تو تهران چک کنی. البته ممکنه چرت هم جواب بدن!!
    4- معمولا گرونه. به خصوص دندون. اینم از واحد حسابداری دانشگاه بپرس.
    5- شاید بتونی. ولی چطور میتونی سر دو کلاس در دو دانشگاه مختلف حاضر شی؟ مگه اینکه ایمونو پاره وقت باشه! چون دندون پاره وقت نداره.
    6-نه سخت نمیشه. آزاد هم داره
    7- نمیدونم. باید بین 2-4 سال باشه!!
    8- اگه واخد هات که اکثرش تو علوم پایه مشترک هست رو قبول کنن میشه 5 سال یا زودتر تموم کرد.

رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

ممنون آقای عرفان از جوابهاتون

راستش فعلا که نزدیک امتحانای کارورزی پایان ترم هست و نمیتونم برم تهران. دانشگاه خودمون هم که جواب درست و جسابی نمیده به آدم.

پس در اولین فرصت باید این کارها رو بکنم :
    1. زنگ بزنم وزارت و در مورد طرحم سوال کنم و در اولین فرصت برم مستقیم هم ازشون بپرسم.
    2. زنگ بزنم چنتا دانشگاه آزاد در مورد تطبیق واحد بپرسم.
    3. زنگ بزنم حسابداری دانشگاه آزاد در مورد هزینه ها بپرسم.

رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

زنگ زدم به این شماره 81452670 و در مورد طرح پرسیدم. گفتن اگه برای علوم آزمایشگاهی طرحم رو برم دیگه نیازی نیست دوباره برم. (امیدوارم قانون ها تا اون زمان تغییر نکنه)

به دانشگاه آزاد هم زنگ زدم. فعلا که گوشی رو بر نمیدارن. تو سایتشون نوشته بود امروز تعطیله. ولی آموزش و قسمت اداری که نباید واسه خودش تعطیل کنه بره :|
    ویرایش توسط tameshki : June 2nd, 2012 در ساعت 09:21 AM

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tameshki نمایش پست ها
    زنگ زدم به این شماره 81452670 و در مورد طرح پرسیدم. گفتن اگه برای علوم آزمایشگاهی طرحم رو برم دیگه نیازی نیست دوباره برم. (امیدوارم قانون ها تا اون زمان تغییر نکنه)

به دانشگاه آزاد هم زنگ زدم. فعلا که گوشی رو بر نمیدارن. تو سایتشون نوشته بود امروز تعطیله. ولی آموزش و قسمت اداری که نباید واسه خودش تعطیل کنه بره :|
    حالا شما چرا از الان خودت رو تو صندلی کلاسهای دانشگاه ازاد میبینی؟ شاید سراسری قبول شدی. میدونم که دندون ازاد هم خیلی سخته. ( و کلا تعداد شهرهای معدودی هم ارائه میشه). میدونم که دندون سراسری شهرستان از ازاد تهران و چند شهر دیگه ای که دندون دارن سخت تره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)