صفحه 15 از 88 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی!!!

من فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم..میخوام بجای دکتری مهندسی صنایع، دندانپزشکی استرالیا و کانادا رو بخونم..لطفا اگه شرایطشو می دونید منو راهنمایی کنید
    با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    حالا شما چرا از الان خودت رو تو صندلی کلاسهای دانشگاه ازاد میبینی؟ شاید سراسری قبول شدی. میدونم که دندون ازاد هم خیلی سخته. ( و کلا تعداد شهرهای معدودی هم ارائه میشه). میدونم که دندون سراسری شهرستان از ازاد تهران و چند شهر دیگه ای که دندون دارن سخت تره.
    اصلاح: کلمه اخر جمله "آسون تره" می باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    بله از اون دو بهتره ولی فکر میکنم بیشتر به درد آذری ها میخوره چون میتونن در ترکیه زندگی کنن و ترکیه بر خلاف اون کشور ها جایی هست که بشه زندگی کرد
    کلا اگه در کشور های دیگه به جز اون کشور های که تاپ هستن برای مهاجرت (امریکا استرالیا و کانادا و..) توانایی رو دارید و مطمئنین میتونید بعدش زندگی کنید میشه گفت انتخاب درستیه(البته خیلی سخته که کسی بخواد از اول به این نتیجه برسه مگه در مواردی که اونور فامیل داره و یا به کررات به اون کشور رفته و کاملا آشناست با فرهنگ و اقتصاد و...)
    یه نکته هم که باید در خوندن رشته های علوم پزشکی توجه کرد اینه که این رشته ها در غالب موارد به زبان همون کشور تدریس میشن و نه انگلیسی مثلا آلمان که دانشگاه های انگلیسی داره اما رشته های پزشکی به زبان آلمانی تدریس میشه
    موفق باشید
    سلام
    ممنون از بحث های مفید شما
    سوالی دارم اینکه من لیسانس مهندسی الکترونیک ددانشگاه آزاد تهران دارم.قصد مهاجرت به آمریکا در2سال آینده دارم با همسرم.
    نمیدونم در رشته خودم در آنجا ادامه تحصیل بدم یا پذیرش دندانپزشکی بگیرم در آنجا؟
    برامون همه که رشته تحصیلی م پول ساز باشه که اگه مشکل مالی داشتیم من کمک خرج باشم.
    راجع شرایط کار آمریکا در رشته خودم الکترونیک و دندانپزشکی اطلاعات زیادی ندارم.
    همسرم میگن برو ترکیه دندانپزشکی شروع کن وقت تلف نشه بعد میاد ترکیه تا درسم تمام شه بریم آمریکا.
    موندم دو راهی
    خواهشمندم مرا از راهنماییهای مفیدتون بی دریغ نذ آرید

Junior Member

منتظر راهنمایی هاتون هستم

سلام
    سوالی دارم اینکه من لیسانس مهندسی الکترونیک ددانشگاه آزاد تهران دارم.قصد مهاجرت به آمریکا در2سال آینده دارم با همسرم.
    برامون همه که رشته تحصیلی م پول ساز باشه که اگه مشکل مالی داشتیم من کمک خرج باشم.
    همسرم میگن برو ترکیه دندانپزشکی شروع کن وقت تلف نشه بعد میاد ترکیه تا درسم تمام شه بریم آمریکا.
    موندم دو راهی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragrs نمایش پست ها
    منتظر راهنمایی هاتون هستم

سلام
    موندم دو راهی
    با سلام تمامي اين مراحلي كه شما فرموديد نياز به يك برنامه ريزي منسجم و صرف هزينه هنگفت مي باشد.تحصيل در رشته دندانپزشكي در آمريكا بسيار گران و سخت و مستلزم گذراندن دوره هاي خاصي هست.در ضمن در تركيه بريا ورود به اين رشته شما بايد ابتدا در يك امتحان مشابه كنكور در تركيه شركت كنيد.

Junior Member

سلام
    من الان بوداپست هستم . كالجي كه ايراني ها مي ايندavicenna هست كه ايران دفتر داره مي توانيد جزوه ها را بگيرين و بخوانيد چون درساش اسون و امتحانش هم همين طور نگران نباش فقط زبانت خوب باشه هزينه هم ترمي٨٢٠٠$و خرج زندگي هم ٨٠٠$ حده اقل حساب كن

Junior Member

سلام منم میخوام دندون بخونم
    از نظر نظر هزینه زیاد نمیتونم هزینه کنم مثلا سالی 20 میلیون بدم
    شما کشوری رو مد نظر دارید پیشنهاد کنید؟
    مرسی

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    تمام این 14 صفخه رو کامل خوندم .از جر و بحث سر فیلیپین و آمریکا گرفته تا هزینه های تحصیل تو اروپا
    ولی به نظر من بهترین گزینه برای خوندن دندون پزشکی کشور مجارستان هست
    هم هزینه های نجومی نداره وهم اینکه جزو اتحادیه اروپاست. تحصیلش به زبان انگلیسیه و هزینه های زندگی هم خیلی بالا نیست
    بعد از تموم کردن درس هم میتونی همونجا کار کنی
    فقط درخواستی که داشتم از آقای ssss666 هست که اگه میشه هزینه های تحصیلی و زندگی اونجا رو برامون بزارن
    خیلی ممنونم از همه

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط moosiyo نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    تمام این 14 صفخه رو کامل خوندم .از جر و بحث سر فیلیپین و آمریکا گرفته تا هزینه های تحصیل تو اروپا
    ولی به نظر من بهترین گزینه برای خوندن دندون پزشکی کشور مجارستان هست
    هم هزینه های نجومی نداره وهم اینکه جزو اتحادیه اروپاست. تحصیلش به زبان انگلیسیه و هزینه های زندگی هم خیلی بالا نیست
    بعد از تموم کردن درس هم میتونی همونجا کار کنی
    فقط درخواستی که داشتم از آقای ssss666 هست که اگه میشه هزینه های تحصیلی و زندگی اونجا رو برامون بزارن
    خیلی ممنونم از همه
    با سلام خدمت همه دوستان.حقیقت امر تگه بخوام رک و پوست کنده بگم هزینه تحصیل سالی 15000$ و هزینه زندگی به طور متوسط سالی 8000-10000$.

Junior Member

دوست عزیز شمام همگام با دلار توی ایران داری میری بالا که !! چند تا پست قبل نوشته بودی سالی 13 هزار دلار هزینه دانشگاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)