صفحه 16 از 88 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 879

موضوع: بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط moosiyo نمایش پست ها
    دوست عزیز شمام همگام با دلار توی ایران داری میری بالا که !! چند تا پست قبل نوشته بودی سالی 13 هزار دلار هزینه دانشگاه
    نه عزیزم اون حرف بنده مربوط به هزینه پارسال بود.امسال یعنی سال تحصیلی 2012-2013 هزینه تحصیل سالی 15000$ شده.

Junior Member

سلام.من دارم واسه اقامت میرم کانادا تا ۲ماه دیگه و PR میگیرم.میخواستم بدونم رشته دندون اونجا چطوره و هزینشو دولت وام میده؟من که لیسانس کامپیوتر ایرانو دارم اصلا از کجا باید شروع کنم و چند سال طول میکشه؟

سیدنی: October 2009/ فایل نامبر اول: December 2009/فایل نامبر دوم: April 2010/انتقال پرونده به ورشو: December 12 2011/تاریخ درخواست آپدیت (و اینپراسس شدن واقعی): 15 فوریه 2012 /مدیکال: 30 آپریل 2012/ پاس ریکوئست: 6 آگوست 2012 / Construction Manager

Junior Member

سلام به همه
    من در حال حاضر دانشجوی ترم 2 دندانپزشکی ceu فیلیپین هستم
    در مورد کشورایی مثل المان و ... تحقیق کردم اما نه زیاد...
    حالا کسی هست که بتونه منو خوب راهنمایی کنه؟؟؟
    درمورد کشورای ی مثل المان اسپانیا امریکا کانادا استرالیا و جاهای دیگه که به نظرتون خوب و مناسبه...
    (با یادگیری زبان جدید مشکل ندارم اما به قول دوستم مثلا استرالیا همون انگلیسیه دیگه 500-800 ساعت کلاس نیاز نداره)
    راستی 19 سالمه و معدل دیپلمم 18.40 بوده و پیش دانشگاهیم 17.02
    تجربیم هستم

از راهنماییتون پیشاپیش ممنونم

Junior Member

سلام
    راستش این موضوع سوال من هم هست، 2 سال پیش یکی از آشنایانمون تونست تو دانشگاه sappienza ایتالیا با بورسیه دندانپزشکی قبول بشه. ولی نمیدونم الان هنوزم بورس میدن یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tannaz119 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من در حال حاضر دانشجوی ترم 2 دندانپزشکی ceu فیلیپین هستم
    در مورد کشورایی مثل المان و ... تحقیق کردم اما نه زیاد...
    حالا کسی هست که بتونه منو خوب راهنمایی کنه؟؟؟
    درمورد کشورای ی مثل المان اسپانیا امریکا کانادا استرالیا و جاهای دیگه که به نظرتون خوب و مناسبه...
    (با یادگیری زبان جدید مشکل ندارم اما به قول دوستم مثلا استرالیا همون انگلیسیه دیگه 500-800 ساعت کلاس نیاز نداره)
    راستی 19 سالمه و معدل دیپلمم 18.40 بوده و پیش دانشگاهیم 17.02
    تجربیم هستم

از راهنماییتون پیشاپیش ممنونم
    با سلام
    خیلی به معدل مربوط نیست . آمریکا و کانادا و استرالیا که دانشگاه هاش بالاترین استاندارد رو توی مجموعه رشته های پزشکی دارن تنها چیزی که لازم داره پوله اونم به مقدار خیلی زیاد .بورس یا چیزی هم نمیدن بهت ولی تنها راهش همون جوری که یکی از بچه ها توی همین تاپیک گفت اینه که اونجا یه آشنایی که سیتیزن هست رو پیدا کنی تا ضامنت بشه و بتونی وام بگیری .آمریکا رو میدونم که کل مدت تحصیل و خرج و مخارج زندگیت رو بهت وام میده .
    هزینه تحصیل دندون توی آمریکا اونجوری که یکی از دوستام که تو آمریکا هست گفت ترمی 55 هزار دلاره که حتی مردم بومی اونجا هم خیلی مشکل دارن باهاش .استرالیا با تحقیقی که من کردم 6 ماه قبل ترمی 50 عزار دلار فقط هزینه دانشگاهش بود .
    اما در مورد آلمان به آپولونیا کالج درخواست دادم و جند روز بعدش اونا بهم زنگ ردن و این اصلاعات رو دادن . گفتن که هزینه تحصیل اینجا کاملا رایگانه فقط سالی حدود 300 یورو به عنوان مالیات تحصیل میگیرن
    ولی هزینه زندگیش حدودا سالی 15 هزار دلاره ولی آلمان نمیتونی همین جوری وارد رشته دندون بشی . یا باید توی کنکور خود ایران دانشگاه دولتی رشته دندون پزشکی قبول شده باشی یا اینکه دندون آزاد قبول شده
    باشی و 2 سال هم خونده باشی در غیر این صورت یا میتونی 2 سال که میشه سال سوم دبیرستان و پیشدانشگاهی اونجا رو بخونی و بعدش وارد بشی یا اینکه مستقیم وارد دانشگاه اونجا بشی ولی یه رشته علوم پایه مثل میکروب شناسی یا نمیدونم گیاه شناسی و بعد از 2 سال خوندن این رشته تغیر رشته بدی که یه اسمی داره اینکار خانومه گفت الان یادم نمیاد و دندون پزشکی رو از اول بخونی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم دندونپزشکیم ، دانشگاه دولتی و شاید بهترین دانشگاه ایران!!
    تصمیم ندارم درسمو ول کنم ولی می خوام به محض اینکه درسم تموم شد از ایران برم و از الان می خوام روش سرمای گزاری و برنامه ریزی کنم
    مشکل سربازی هم ندارم
    سوالم اینه که کدوم کشور راحت تره مراحل پذیرشش
    نمی خوام الکی سختی بکشم
    می خوام برم یه جایی که نهایتاً یه امتحان ساده بدم و فوقش یه دوره کلاس برم و بعدش اجازه ی کار داشته باشم تا بعد ببینم می خوام واسه تخصص اقدام کنم یا نه
    نظر خودم رو کشورای اامریکا کانادا انگلستان استرالیا و نیوزلنده و تو همش مخصوصاً امریکا و انگلیس افرادی که بتونن ساپورتم کنن رو دارم
    ممنون میشم منو به عنوان برادر کوچیک خودتون راهنمایی کنین
    می خوام بدونم کجا شرایطش به من نزدیکتره

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم دندونپزشکیم ، دانشگاه دولتی و شاید بهترین دانشگاه ایران!!
    تصمیم ندارم درسمو ول کنم ولی می خوام به محض اینکه درسم تموم شد از ایران برم و از الان می خوام روش سرمای گزاری و برنامه ریزی کنم
    مشکل سربازی هم ندارم
    سوالم اینه که کدوم کشور راحت تره مراحل پذیرشش
    نمی خوام الکی سختی بکشم
    می خوام برم یه جایی که نهایتاً یه امتحان ساده بدم و فوقش یه دوره کلاس برم و بعدش اجازه ی کار داشته باشم تا بعد ببینم می خوام واسه تخصص اقدام کنم یا نه
    نظر خودم رو کشورای اامریکا کانادا انگلستان استرالیا و نیوزلنده و تو همش مخصوصاً امریکا و انگلیس افرادی که بتونن ساپورتم کنن رو دارم
    ممنون میشم منو به عنوان برادر کوچیک خودتون راهنمایی کنین
    می خوام بدونم کجا شرایطش به من نزدیکتره
    عزیز فکر می کنم تمام این کشورهایی که شما نام بردید برای دوره تخصص هم امتحان سخت دارند و هم مستلزم صرف هزینه زیاد می باشند.من به شخصه به شما المان رو معرفی میکنم ولی خوب نیاز داره شما حتما به زبان آلمانی مسلط باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    عزیز فکر می کنم تمام این کشورهایی که شما نام بردید برای دوره تخصص هم امتحان سخت دارند و هم مستلزم صرف هزینه زیاد می باشند.من به شخصه به شما المان رو معرفی میکنم ولی خوب نیاز داره شما حتما به زبان آلمانی مسلط باشید.
    ممنون از جوابتون
    برای مثال اگه بخوام برای انگلستان اقدام کنم می شه به طور مختصر برام توضیح بدین مراحل رو
    مثلاً اگر بخوام ویزای کار بگیرم و یا از طریق تخصص اقامت بگیرم

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza92 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    برای مثال اگه بخوام برای انگلستان اقدام کنم می شه به طور مختصر برام توضیح بدین مراحل رو
    مثلاً اگر بخوام ویزای کار بگیرم و یا از طریق تخصص اقامت بگیرم
    والا حقیقتش اینه که بطور کلی انگلستان اگه پول زیادی داشته باشین مشکلی واسه پذیرش ندارید چون هزینه وحشتناکی رو باید بابت تحصیل و زندگی بپردازید اون هم تو شرایط کنونی که پوند حدود 6000 تومن هستش.ولی فکر نکنم با اجازه کار 2 ساعت در هفته بشه پول خوبی اونجا در آورد که بتونه هزینه های سرسام آور تو انگلیس رو پوشش بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    والا حقیقتش اینه که بطور کلی انگلستان اگه پول زیادی داشته باشین مشکلی واسه پذیرش ندارید چون هزینه وحشتناکی رو باید بابت تحصیل و زندگی بپردازید اون هم تو شرایط کنونی که پوند حدود 6000 تومن هستش.ولی فکر نکنم با اجازه کار 2 ساعت در هفته بشه پول خوبی اونجا در آورد که بتونه هزینه های سرسام آور تو انگلیس رو پوشش بده.
    منظورم اینه که بتونم به عنوان دندانپزشک تو لندن کار کنم
    در این صورت چه مراحلی رو باید طی کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)